کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: HERE WITHOUT YOU

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock

HERE WITHOUT YOU

سلام خوشحال میشم وقت بزارید کار رو گوش بدید نظرتون رو هم بگید

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

9 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    نقل قول نوشته اصلی توسط radinss_saleh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام خوشحال میشم وقت بزارید کار رو گوش بدید نظرتون رو هم بگید

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    صالح جان من نظرم را بطور شخصی ( پ . خ) برا ارسال کرد م و اینجا دیگه منتشر نمیکنم
    حوصله ی تایپ مجدد را ندارم
    شرمنده ام داداش

3 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,691 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    intro كارت اصلا به متن آهنگت نمياد. يه جورايي انگار بريدي آهنگ رو... احساس ميكنم كلا با اينترو مشكل داري.

ملودي كارت خيلي قشنگه معلومه هدف داشتي واسه ساختنش.
    اما آخراش يكم بد تموم ميشه. خيلي با عجله تموم كردي كارتو.

به نظرم يه Rework كني خيلي قشنگ از آب در مياد.
    ممنون

4 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,718 بار در 18,037 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    اولش شبیه کارای کیتارو بود بعدش کلا عوض شد! منم با وحید موافقم افتتاحیه و اختتامیه خوبی نداری و آهنگ پیوستگی نداره یعنی اون ساز کیتارو مانند به اون فضا نمی خوره حالا نمی دونم نظر بچه ها چی باشه ...

4 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    آهنگت باحال بود این که فضاها فقط یهویی و بدون هیچ FX ای عوض میشد و یهویی breakdown میشد یه خورده جالب نبود

اون بیست زیبا بود

صدای Ocarina ت هم عالی بود(اون صد ای فلوت مانند که تو ترنس کم شنیدیم و دمت گرم) ولی رو هم با این میکسی که کرده بودی به نظرم نمی خوردن باید صدای بیس رو کمتر می کردی!

از نظر آهنگسازی خیلی خیلی خوشم اومد

اون آرپژ ریزی که پشت کارت بود و حتی یکی از لید هات شبیه صدای لید های Armin بود و فکر کنم از lead های معروف nexus بود کلا یه کاری کرد که من خیلی خیلی خیلی حال کنم با این آهنگت

اون لیدهای دقیقه 5 اینات رو هم باید sidechain می کردی تا قشنگ بشه

سوای همه اینا تو به من یه چیز رو بگو فقط

چجوری وقت می کنی این همه آۀهنگ بسازی

رکورد تیستو رو هم داری میزنیا

آحرش رو ولی به نظرم خیلی بد تموم کردی!حداقل اون بیست رو دامه میدادی و بعد کیک خالی وبعد تموم می کردی!

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    آهنگت باحال بود این که فضاها فقط یهویی و بدون هیچ FX ای عوض میشد و یهویی breakdown میشد یه خورده جالب نبود

اون بیست زیبا بود

صدای Ocarina ت هم عالی بود(اون صد ای فلوت مانند که تو ترنس کم شنیدیم و دمت گرم) ولی رو هم با این میکسی که کرده بودی به نظرم نمی خوردن باید صدای بیس رو کمتر می کردی!

از نظر آهنگسازی خیلی خیلی خوشم اومد

اون آرپژ ریزی که پشت کارت بود و حتی یکی از لید هات شبیه صدای لید های Armin بود و فکر کنم از lead های معروف nexus بود کلا یه کاری کرد که من خیلی خیلی خیلی حال کنم با این آهنگت

اون لیدهای دقیقه 5 اینات رو هم باید sidechain می کردی تا قشنگ بشه

سوای همه اینا تو به من یه چیز رو بگو فقط

چجوری وقت می کنی این همه آۀهنگ بسازی

رکورد تیستو رو هم داری میزنیا

آحرش رو ولی به نظرم خیلی بد تموم کردی!حداقل اون بیست رو دامه میدادی و بعد کیک خالی وبعد تموم می کردی!

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Downtempo
    Hammock
    با سلام
    دوستان ممنون که کار رو گوش کردید
    در مورد اینترو و اوترو و کلا اغاز و پایان کار قبول دارم جالب نشده و پیوستگی لازم رو نداره و جای کار داره
    اقا ارمان لید نکسوز بود صداها کلا با نکسوز و silenth بودن و در مورد اینکه زیاد اهنگ میسازم.اینم معضلی شده برا من بعضی مواقع که خودمم حساب میکنم به ای نتیجه میرسم با این شرایط من هفته ای یک البوم میسازم و یک عیبی هم که دارم حال و حوصله ی اینکه رو اهنگهام ریاد وقت بزارم ندارم و بین ساخت یک اهنگ یک فضای دیگه میاد تو ذهنم میرم سراغ اهنگ بعدی....تازه من تو vst و کامپیوتر و کلا بانک صدا کمبود دارم والا اوضاع فجیعتر میشد و به هفته ای 2 تا البوم میرسید ولی باید این عیب رو بر طرف کنم
    ممنون

3 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,718 بار در 18,037 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط radinss_saleh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    با سلام
    دوستان ممنون که کار رو گوش کردید
    در مورد اینترو و اوترو و کلا اغاز و پایان کار قبول دارم جالب نشده و پیوستگی لازم رو نداره و جای کار داره
    اقا ارمان لید نکسوز بود صداها کلا با نکسوز و silenth بودن و در مورد اینکه زیاد اهنگ میسازم.اینم معضلی شده برا من بعضی مواقع که خودمم حساب میکنم به ای نتیجه میرسم با این شرایط من هفته ای یک البوم میسازم و یک عیبی هم که دارم حال و حوصله ی اینکه رو اهنگهام ریاد وقت بزارم ندارم و بین ساخت یک اهنگ یک فضای دیگه میاد تو ذهنم میرم سراغ اهنگ بعدی....تازه من تو vst و کامپیوتر و کلا بانک صدا کمبود دارم والا اوضاع فجیعتر میشد و به هفته ای 2 تا البوم میرسید ولی باید این عیب رو بر طرف کنم
    ممنون
    کپی راجر شاه هستی اونم یه مدت سالی سه تا آلبوم میداد بعد آرمین دونه دونه رو ریمیکس کرد که شکل آهنگ درست حسابی به خودش بگیره . یکی پیدا کن بعد تو پروژه رو کامل کنه ....

4 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Downtempo
    Hammock
    اره اقا میلاد باید همین کار رو کنم و یک نفر رو پیدا کنم ملودیهامو دزست حسابی ریمیکس کنه...تازه من 30 40 تا اهنگ نیمه کاره و اماده دارم و جدای از این تک اهنگها دارم روی یک البوم هم کار میکنمولی یک موضوع مهم رو بخوام بگم اینه که اگر همون تئوری ابتدایی موسیقی رو تو ساخت ترنس پیاده بشه از نظر موزیکالیته میشه روزی 10 ترک خوب ترنس ساخت ولی یک موضوعی که هست به قول اقا بهداد میشه روزی 10 تا اهنگ ترنس ساخت ولی بدون بکگراند و تفکر پشت اهنگ و الا اگر من امکانات کاملی داشتم و یک کم تجربه ام بیشتر بود مثل البومهای ارمین یا خیلی از اهنگسازهای (پیرو سبک ارمین) ماهی یک البوم میساختم
    ویرایش توسط saleh : 2012/01/25 در ساعت 12:42 PM

3 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    والا این هم مشکل منم هست که ملودی می سازم در حدی که خودم کفم می بره میگم کل Above & Beyond رو خوابوندم تموم شد!

بعد انقدر تو تنظیم و میکس مشکل دارم می ..نم توش و بی خیالش میشم بعد 2 روز این جوری باشه کل آهنگ نیمه کاره رو من از همتون بیشتر دارم

آویزون همه هم شدم از مسعودش بگیر تا Suprano تا آرمان دیناروند ولی آخرش هیچی

مثل اینکه باید خودم دست به کار شم که لامصب نه وقتش هست(مسئله اصلی) نه امکاناتش و نه حوصلش بعد این همه سختی های زندگی!

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین