کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: فروش CD اوریجینال "We're All We Need" اباو اند بیاند

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 8,932 بار در 2,164 ارسال
    Trance
    Above & Beyond

فروش CD اوریجینال "We're All We Need" اباو اند بیاند

سلام دوستان
    آلبوم فیزیکی یا همون cd اوریجینال "We're All We Need" از گروه above & beyond به صورت آکبند و صفر به فروش میرسه.
    من خودم این آلبوم رو دارم و از روی البوم خودم براتون چندتا عکس گرفتم که ببینید چجوریاس. دفترچه آلبوم به همراه اشعارش هم همراشه.
    قیمت البوم برای خودم 80 تومن افتاده و قیمت پایه فروش 100 تومن هست و به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه.

**در ضمن آلبومهای قدیمی این گروه و همچنین آلبوم جدیدشونم (یکی دو ماه دیگه ریلیز میشه) اگر کسی بخواد میتونم براش بگیرم، فقط یکی دو هفته طول میکشه.
    من خودم اون البوما رو هم دارم. کسی خواست بگه براش عکساشونو بفرستم ببینه چجوری هستن.

آیدی تلگرام: تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

10 کاربر زیر از Dramxib عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,206 بار در 584 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    خب فایدش چیه اینو داشته باشیم و 100 هزار تومان بابتش پول بدیم ?
    وقتی FLAC راحت میشه گرفت

کاربر زیر از Mr.Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Trance
    Above & Beyond
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Ehsan تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خب فایدش چیه اینو داشته باشیم و 100 هزار تومان بابتش پول بدیم ?
    وقتی FLAC راحت میشه گرفت
    من از همون روزی که این آلبوم ها ریلیز شدن کیفیت flac شون رو داشتم. ولی برای طرفداراشون لذتی که اینا داره توی هیچ کیفیتی نیست

ویرایش توسط Dramxib : 2017/12/05 در ساعت 04:14 PM

3 کاربر زیر از Dramxib عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ممتاز
    تشکر شده 2,422 بار در 478 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    حالا اینکه یه طرفدار این البوم رو داشته باشه حرفی ندارم ولی اگه قراره حمایتی صورت بگیره بنظرم بیایم اهنگسازای ایرانی خودمون رو حمایت کنیم که دلسرد از کار نشن واقعیتش هزار تومن جیب آهنگسازای الکترونیک ایرانی نمیره با فروش اهنگاشون کسیایی مثل این اهنگسازا که تقریبا همه کاراشون تجاریه از فروش سی دی بگیر تا ساپورتهای بیت پورت ایتیون ، اسپوتیفی و ... حسابی پول تو جیب میزنم اینم بگم که خود ابو اند بایوند خودشون لیبل دارن 100 پول تو جیب خودشون میره یعنی قرار داد 40 -60 با لیبلا ندارن بنظر من نظر منه اگه قراره حمایتی صورت بگیره بیایم از اهنگسازای ایرانی خودمون حمایت کنیم
    امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,206 بار در 584 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARAVAN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حالا اینکه یه طرفدار این البوم رو داشته باشه حرفی ندارم ولی اگه قراره حمایتی صورت بگیره بنظرم بیایم اهنگسازای ایرانی خودمون رو حمایت کنیم که دلسرد از کار نشن واقعیتش هزار تومن جیب آهنگسازای الکترونیک ایرانی نمیره با فروش اهنگاشون کسیایی مثل این اهنگسازا که تقریبا همه کاراشون تجاریه از فروش سی دی بگیر تا ساپورتهای بیت پورت ایتیون ، اسپوتیفی و ... حسابی پول تو جیب میزنم اینم بگم که خود ابو اند بایوند خودشون لیبل دارن 100 پول تو جیب خودشون میره یعنی قرار داد 40 -60 با لیبلا ندارن بنظر من نظر منه اگه قراره حمایتی صورت بگیره بیایم از اهنگسازای ایرانی خودمون حمایت کنیم
    چه ربطی به این تاپیک داره آخه این پست !
    ایران مشکلش نظام اقتصادیشه که به کسب و کارها و بنگاه های خصوصی اهمیت نمیدن و تمامی این ها جز کسب و کارهای خصوصی حساب میشه چه پرودیوسری چه لیبل...
    هر از گاهی عده ای میان چهارتا شعار میدن بعدم تموم میشه
    نمیخوان و نمیزارن و نمیتونیم که درست بشه !
    علکی وقت خودتون رو سر این مسایل هدر ندید
    پولیم که میخواید برید به آهنگ ساز داخلی بدین | برین دو تا هارد بخرید آرشیو جمع کنید که چهار صبایی دیگر خودتون ازش استفاده کنید
    امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 122 بار در 40 ارسال
    Trance
    ATB
    فقط ازین گروه آلبوم داری؟
    از یه آهنگ ساز دیگه کسی بخواد هم میتونی براش بگیری؟ مثلا ATB

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Trance
    Above & Beyond
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAM-STAR تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    فقط ازین گروه آلبوم داری؟
    از یه آهنگ ساز دیگه کسی بخواد هم میتونی براش بگیری؟ مثلا ATB
    نمیدونم. باید چک کنم. شما بگو ببینم چه البومایی

امضای ایشان