کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: جواب سوالم رو بدین دوستان لطفا راهنماییم کنید

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 5 بار در 2 ارسال
    Trance
    DJ Aligator

جواب سوالم رو بدین دوستان لطفا راهنماییم کنید

سلام به همه دوستان من به موسیقی علاقه دارم و می خوام کمک کنین که چگونه و چی کار کنم آهنگساز و تنظیم کننده شوم ومیکس و مسترینگ کنم و موسقیدان شوم من هیچی هم یاد ندارم اما کمی با موسیقی آشنایی دارم و علاقه دارم و آهنگ سازی و تنظیم با کامپیوتر و نرم افزار چگونه است دوستان کمک کنین علاقه دارم به آهنگسازی لطفا به زبان ساده بیان کنید

ممنون
    شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

3 کاربر زیر از bikas0098 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    سلام دوست عزیز.مواردی که شما گفتید هر کدوم دنیایی هستند برا خودشون.ولی با زبان ساده طبق تجربیات خودم میگم و صرفا نظر من اینه ابتدا فقط دنبال فراگیری تئوری موسیقی باشید.نمیگم تئوری پیچیده. برا موسیقی الکترونیک شما باید حداقل تا اوایل هارمونی
    یعنی نتها.گامهای موسیقی.و اکوردهای تشکیل دهنده یک گام رو بدونید و یک ساز هم اشنایی داشته باشید تا تئوری رو بهتر درک کنید.تئوری موسیقی رو جدی بگیرید در غیر این صورت فغالیت شما در موسیقی بی هدف و بی سرانجام خواهد بود.تشکر

4 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    نقل قول نوشته اصلی توسط radinss_saleh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام دوست عزیز.مواردی که شما گفتید هر کدوم دنیایی هستند برا خودشون.ولی با زبان ساده طبق تجربیات خودم میگم و صرفا نظر من اینه ابتدا فقط دنبال فراگیری تئوری موسیقی باشید.نمیگم تئوری پیچیده. برا موسیقی الکترونیک شما باید حداقل تا اوایل هارمونی
    یعنی نتها.گامهای موسیقی.و اکوردهای تشکیل دهنده یک گام رو بدونید و یک ساز هم اشنایی داشته باشید تا تئوری رو بهتر درک کنید.تئوری موسیقی رو جدی بگیرید در غیر این صورت فغالیت شما در موسیقی بی هدف و بی سرانجام خواهد بود.تشکر
    با سلام و خوش آمدگویی فراوان به عضو جدید انجمن
    شما هیچگاه تنها نیستید دوست عزیز - همانطور که آقا صالح فرمودند شما باید یکسری از آموزشهای ابتدایی ( پایه ای موسیقی - سبک شناسی - المانهای ساختاری سبک ها و غیره ) را مورد بررسی قرار دهید .
    من توصیه میکنم از این آموزش سلفژ ( شرکت گسترش دنیای نرم افزار ) شروع کنید من خودم این را 85% قبول دارم و ازش بهره برده ام .
    آموزش سلفژ ( شرکت گسترش دنیای نرم افزار )

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    با تشکر

4 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان