کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: memorize from past

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock

memorize from past

سلام دوستان این جدیدترین کار من امیدوارم گوش بدیدو نظرات سازنده خود رو هم بگید.
    یوزر قبلی ارور میده با این یوزر جدید اومدم.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

5 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    سلام صالح جان - بازم خسته نباشی
    اول انتقادمو بنویسم تا بعد بهت انرژی بدم این دوستمون درست می فرمایند . برخی از جاهای اهنگ که قبلا هم برام فرستاده بودی یک سری مشکلات شنیداری داره ( انگار دیستورته ) و آزار میده - میدونم تنظیمات خروجی گرفتنت عالیه ( این از نقاط قوت شخص خودته ) اما در مورد این اهنگ هنوزم گیجم که یکی دوجا چرا اینطوری شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    حالا باید تقدیر و تشکرم را از ساخت این آهنگ اعلام کنم - ای کاش در صفحه ای که این اهنگ را برای دانلود گذاشتی دمویی از دست نوشته هاتو هم میذاشتی تا هدف از ساخت این اهنگ را همه میدیدند - تمی که برام برای این آهنگ فرستادی فوق العاده است و به نام این آهنگ میخوره .
    دوستش داشتم چون همونی هست که توی ذهنمون داریم هر روز مرور میکنیم . البته تلاش و پشتکارت را ستایش میکنم و دوست دارم ( هیچ مانعی وجود نداره برای شخصی که هدفمند است ) .کارات با ریزن - اف ال خیلی خوبه اما یک توصیه برادرانه که یادم رفت بهت بگم و خیلی مهمه اگه میتونی با Nuendo کار کن محیطش هیچ تفاوت ظاهری با کیوبیس نداره اما پردازش عالی داره و کار با Midi باهاش بهتره و از دقت بالاتری برخورداه - اگه خواستی اطلاعاتش رو در سایتهای خارجی بررسی کن که از CPU هم کمتر کار میکشه ( برای اشخاص حرفه ای نیوئندو فوق العاده است )

تفسیر فلسفی - ارتباطی خودم از دیدگاه تم خودت با آهنگ :

من ( آهنگ ) اینجا هستم حی و حاضر برای تو ( شنونده ) ، توئی که داری منو می شنوی - لمسم کن / درکم کن من دارم ذهن تو را به سفرگذشته های دور ( دوران کودکی ) که خیلی رنج کشیده ای میبرم پس با من همراه شو ای عاشق . اگر مرا می شنوی ( من ملودی هستم ) در ذهنت عزیزانی را که از دست داده ای را به یاد بیاور ، من اینجا هستم تا مطلب جابی را برایت آشکار کنم . میخوام بگم همه ی این عزیزان زنده اند ، درسته درد میکشی از اینکه آنها کنارت نیستند ( حضور فیزیکی ندارند ) اما یادها و خاطرات ماندگارند . من مینوازم تا تو را به شادی های پیاپی رهنمون کنم آری انرژی آنها را درک نمیکنی ؟؟؟؟ آیا آن عزیزان را مرده تلقی میکنی ؟؟؟ نه اینطور نیست هر جا که تو هستی آنها ناظر تو هستند کافیست فقط چشمان خود را ببندی و به من گوش فرا دهی آنگاه است که دستت را درون دستم بگذار و با من به اعماق گذشته بیا . هم اکنون در ژرفای وجودت رسوخ کردم من دردهای قدیمی ات را التیام می بخشم پس هر روز مرا بشنو چون من محرم اسرارت هستم .

با تشکر از همکار بسیار خوبم - صالح جان عزیز
    موفق باشی و
    سرسبز
    ویرایش توسط psystyx : 2012/01/18 در ساعت 12:01 PM

5 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Downtempo
    Hammock
    اقا بهداد ودوستمون حق با شماست نمیدونم چرا بعضی جاهای اهنگ اینجوری شده ولی مطمئنم صدا 0 db رو رد نکرده احتمالا بعضی صداها رو خوب کمپرس نگردم.بله فکر کنم دارم زیاد توی سایت اپلود میکنم و دیگه حالا حالها اهنگی از خودم توی سایت نخواهم گذاشت.اقا بهداد بابت تحلیلتون از اهنگ ممنون بسیار زیبا بود.دقیقا همونی هست که هدف من از اهنگ بود و دیگه نیازی به مطالب و تم من نیست.خوشحالم شما میدونید یک اهنگ که ساخته میشه معنولا فکر و ایده داره و همیم جور کشکی ساخته نشده

3 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Psychedelic
    Holymen
    نقل قول نوشته اصلی توسط radinss_saleh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اقا بهداد ودوستمون حق با شماست نمیدونم چرا بعضی جاهای اهنگ اینجوری شده ولی مطمئنم صدا 0 db رو رد نکرده احتمالا بعضی صداها رو خوب کمپرس نگردم.بله فکر کنم دارم زیاد توی سایت اپلود میکنم و دیگه حالا حالها اهنگی از خودم توی سایت نخواهم گذاشت.اقا بهداد بابت تحلیلتون از اهنگ ممنون بسیار زیبا بود.دقیقا همونی هست که هدف من از اهنگ بود و دیگه نیازی به مطالب و تم من نیست.خوشحالم شما میدونید یک اهنگ که ساخته میشه معنولا فکر و ایده داره و همیم جور کشکی ساخته نشده
    آره دوست عزیزم
    این کار باید توسط هنرمندان و کارشناسان انجمن انجام بشه ( اشخاصی مانند Proyal و خیلی از بزرگان دیگه ) نه تنها شخص من
    نمی دونم چرا کارشناسان انجمن نظرات سازنده شان را درمورد آهنگ کسانیکه تازه به این عرصه پا نهاده اند را منتشر نمیکنند
    انگار فقط نام ها و سمتها را به یدک میکشند و اینو اصلا دوست ندارم - اگر کسی کارشناس این سبک هست ازش انتظار بالایی میره
    بارها شده به برخی از انها ایمیل زدم و پی ام خصوصی زدم اما دریغ از یک علیک گفتن - نمی دونم چی بگم ؟؟؟
    خودم هم موندم وقتی من توی این انجمن پست چهارمم را گذاشتم یک دفعه شدم عضو ممتاز - میلاد جان معیار این سمت چیه ؟ به خدا ناراحت شدم
    اصلا برای این کار اینجا نیستم به خدا - وقت برام ارزشمند تره که دارم میزارم برای عشق به موسیقی اونم چه عشقی
    اگر سمت منو به همون یک عضو ساده بر گردونید خوشحال میشم - چون ممتاز کسیه که سبک جدیدی بوجود بیاره تا بتونه سبک موسیقی کشور خودشو ( موسیقی اصیل ایرانی ) را به جهان عرضه کنه مثل هنرمندان کشورهایی در هلند - بزریل - اسپانیا و ... . خوب بررسی کنید ببنید چطوری دارند ساز ها و موسیقی کشورشون را در جهان ترویج میکنند مثل Aligator خودمون . کار بزرگی داره میکنه که نام ایران را در ترنس زنده نگه میداره . ان شاءالله در آینده شاهد یک تحول بزرگ در موسیقی الکترونیک در ایران خواهید بود ( در همکاری متقابل با دوستان خوب و عزیزم ) . این یکی از اهداف بزرگ ما است که مدتهاست برنامه ریزی کرده ایم .
    ویرایش توسط psystyx : 2012/01/18 در ساعت 12:51 PM

4 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,576 بار در 295 ارسال
    Trance
    Sean Tyas
    سلام
    من واقعا شرمندم که نمی رسم کار بچه ها رو گوش کنم....ولی کار دوستمون رو دانلود کردم...
    شما از لحاظ آهنگسازی واقعا قوی هستی ولی خیلی دوست دارم بدونم دوست دارید چه سبکی کار کنید؟
    این ترک شما واقعا به درد یه خواننده پاپ خون می خوره ( اینو جدی گفتم )
    اگر دوست دارید ترنس کار کنید باید یه سری المان رو رعایت کنید.....در هر حال من بهتون تبریک میگم!
    و یه پیشنهاد برای این ترک :
    سعی کن یه ساب پد هم چاشنی High Pad کنی یا اینکه پد رو یک اکتاو بم کنی..

موفق باشی

7 کاربر زیر از Proyal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,059 بار در 382 ارسال
    Trance
    None
    سلام
    خب منم با نظر پرویال موافقم، کار بیشتر پاپ بود تا ترنس.
    ملودی شرقی، سناریو، سناریو ی کار ترنس نبود. بیس لاین ساده.
    تنها نکته مثبت پیانو بود. (البته بدرد ترنس نمیخورد زیاد)
    کار انرژی نداشت.

در مورد میکس کارت ایراد داشت، فضای خالی و شکاف بین فرکانس ها حس میشد.

البته اگه بخوای کار رو با پاپ هایی که الان تو ایران ساخته میشه مقایسه کنی، کار واقعا خوب و در سطح خوبی بود.

در آخر: قطعا این نظر کارشناسانه نیست، نظر خودم بود، امیدوارم کمک کرده باشه بهت.
    موفق باشی دوسته من.

6 کاربر زیر از Hypaethrame عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Downtempo
    Hammock
    علی اقا(پرویال عزیز)خیلی لطف کردید که کار رو گوش کردید.امثال من خیلی علاقه مندیم که نگاه فنی و دقیق کارشناسهای انجمن رو بشنویم.در رابطه با این که به پاپ نزدیکتره تا ترنس کاملا حق با شماست در واقع این اهنگ رو سعی کردم نزدیک امبینت بسازم که ورژن بدون درامش رو هم دارم ولی وقتی بهش درام اضافه کردم تقریبا بی هویت شد از لحاظ سبک اصلا هم دوست ندارم کارام سمت پاپ بره .سبک مورد علاقه من ترنس و زیر مجموعه هاش هست.برا پد هم حق با شماست تو اون ورژن از پد اکتاو پایین هم استفاده کردم.

4 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Psychedelic
    Holymen
    خلاصه با زور و زحمت اساتید ترنس را اینجا دیدیم و خیلی خوشحالم
    حتما میدونید که علاقه ی خاصی به Proyal دارم و چند سالیه مثل تمام آرتیستهای ایرانی دارم کاراشونو دنبال میکنم
    یک نکته ای در مورد نوشته های اساتید هست :
    این آهنگ چه ساب ژانری هست ؟ حتما میدونید تلفیقی از دو ساب ژانر ترنس است میخوام نظر دوستان را بدونم
    اگر سبک ترنس نیست پس چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر

3 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 155 بار در 39 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    سلام

کارت رو شنیدم به نظرم کاره خوبیه ... فقط اینکه :
    1- درامت خیلی خالیه
    2- سعی کن وقتی استرینگ با ملودی Solo پخش میشه هت و کلپ و زیاد تو کار نیاری یا حداقل با HP یا LP جمشون کنی.
    3- تو کارت خیلی توقف دیدم به نظرم نیازی به این همه توقف نیست مگه اینکه بتونی تو این توقفات یک ایده جالب بده که خسته کننده نباشه.
    4-روی ملودی بیشتر کار کن می تونی با گوش دادن به آهنگهای ترنس با نوع ملودیها بیشتر آشنا شی.
    Fx -5 هم میتونه خیلی تاثیر گدار باشه (مثل Fill و Sweep و One Shot و ....) که این رو هم تو کارت کم دیدم.
    6- فضای پد توی بریک خیلی خشک و بی روحه با باس پد و Atmo و با اعمال Re-verb و Delay به اندازه این رو برطرفش کن.
    7- کارت سناریوی معینی نداره یک آهنگ خوب باید سناریوی قوی هم داشته باشه.

5 کاربر زیر از OCEANIC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Downtempo
    Hammock
    اقا مجتبی ممنون که وقتتون رو گذاشتید و کار گوش کردید.2تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
    1.منظور شما و خیلی از اساتید که روی سناریو تاکید دارن دقیقا چی هست؟چون برام مهمه بدونم.اخه اساتید کلی این موضوع رو مطرح میکنند
    2.جواب افا بهداد(psystyx) رو میشه در رابطه با ژانر این اهنگ بدید؟

کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین