کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: Last.fm ـیاش بیان تو !

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock

Last.fm ـیاش بیان تو !

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

سلام دوستان
    اینجا کسایی که اکانت last.fm دارن بیان آدرسشو بذارن. اینجوری میتونیم از آهنگای مورد علاقه همدیگه مطلع بشیم و کلاً تو اون سایت هم هوای همدیگه رو داشته باشیم. لابد خودتون میدونید که این سایت چهسایت بزرگیه و یوزر داشتن تو اینجا چقد میتونه واسه دوستداران موسیقی مفید باشه !
    اگه مشکلی هم در مورد این سایت دارید همینجا بگید تا با کمک هم حلش کنیم.

یوزر من تو اونجا اینه:
    last.fm/user/mestry

11 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ای ذهنتو به معنای تمام سرویس

یعنی هر کاری من میخوام بکنم این میاد می کنه و ضد حال میزنه

همین الان تو آشپزخونه موقع آب خوردن داشتم فکر می کردم به یه تاپیک که بعد امتحانام بزنم و موقیاسه تمام سرویس های موسیقی Online از Last.FM گرفته تا Pandora , Sporitfy , حتی Google Music

ولی هیچ کدومشون به گرد Lst.fm هم نمی رسن از 1 کیلومتری من حدودا از 1-2 سال پیش مشتری پر و پا قرصشون بودم و خیلی موقع ها فقط وصل می شدم اینترنت تا Scrobble بشن آهنگایی که دارم گوش میدم

بعد تازه یه راه دانلود مجانی هم بلدم که تمام ترک های آرتیست رو که میری تو پیجش بتونی با لینک مستقیم دانلود کنی و و 70-80 درصد تک آهنگای این یکی 2 سال اخیر رو خودم این طوری دانلود کردم و حتی آموزششم Irtools گذاشته بودم

این سایت محشره به نظرم اگه IMDB برای فیلم تکه برای موسیقی هم Last.FM تکه ولی نمی دونم چرا خیلی کم بهش بها داده میشه

من که از Spotify و اینا هیچ خیری ندیدم

در ضمن بهترین چیز Last.FM همین معرفی کردن آرتیستای جدید با توجه به سلیقته که همینش هی باعث میشه من گروه های باحال پیدا کنم:117: که تا می خوام تاپیک بزنم تو ضدحال میزنی و خودت تاپیک رو میخوای بزنی

اصلا من یه زمانی با این سایت زندگی می کردم و تازه فیسبوک هم یه app داره هر چی last.fm گوش میدی و Scrobble میشه میتونی شیرش کنی و چند بارم اینکا رو کرده بودم

در ضمن یه دوست دخترم داشتم ازش پیدا می کردم پرید:117: چون می تونی بر اساس سلیقه موسیقی ختر سرچ کنی ( که تو ایران تعطیله تقریبا) ولی می تون دخترای ترنس باز خارجی دوست بشی

باهات دوست شدم الان
    :117:

اینم پیجم

همین الان بری ببینی اکانتم رو می بینی انباری از ترک های Ambient هست!

9 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    Ambient
    Hammock
    خوب میخواستی آب نخوری تا اون ایده به ذهنت خطور نکنه و بعدش بیای ذهن منو مزین کنی ! :دی

تاپیک مقایسشون رو میتونی بزنی، این تاپیک با اون فرق میکنه، اینجا فقط مباحثی که مربوط به last.fm میشن مطرح میشه ! تاپیک مقایسه این سایتا موضوعش فرق داره.....

راستی، یکم به پروفایلت برس، چرا همچین ولش کردی، مثل شهر ارواحه ! خیر سرت ترنس باز هست، یکم بهش حال بده .
    اینم ابر تگ ژانرهایی که تو لست اف ام گوش میدی:

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

3 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    وقت نمیشه خداییش

هم Facebook هم Google Plus هم این انجمن هم یه زمانی توییتر خدایی وقت نمیشه:126:

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    انتظارها به پایان رسید

بالاخره سرویس اینترنتی وسایتی که ایدش از رو اول عضو شدنم تو Last.fm بود پیدا شد

سرویسی که بر اساس سلیقه موسیقی و آهنگایی که گوش میدی بگرده و برات دوست پیدا کنه از اقصی نقاط جهان و دوست دختر هم سلیقه خودت رو پیدا کنی

(البته دخترای ایران چه می دونن Last.fm چیه)

ولی بالاخره این سایت عالی رو پیدا کردم

سایتی که بر خلاف سرویس های developer های Last.fm خیلی ظاهر عالی و شیک و کاربری محشر و ساده ای داره!

این سایت بر اساس Like های فیسبوک تو آهنگ و همچنین Library , Loved Tracks های Last.fm تون می گرده و فرد مورد نظرتون رو که خودش میگه پسر باشه یا دختر رو براتون پیدا می کنه

دقیقا همونی که من می خواستم البته اگه محدوده جغرافیایی هم توی سرچش قبول کنه عالیه ولی اصلا ایران رو متاسفانه نداره تو محدوده جغرافیاییش و آدم حساب نکرده ایران رو!!!

این شما و این هم بهترین سایت دوستیابی اینترنتی بر اساس سلیقه موسیقیایی

فقط بدترین و مزخرف ترین نکته منفی این سایت می دونید چیه این که علاوه بر Last.fm کاربرا باید تو این سایت هم عضو باشن تا توی سرچ باشن یعنی مثلا 20 نفر هستن سلیقه شما رو دارن ولی هیچکدوم به جز Last.fm اینجا عضو نشدن هیچ کدومشون رو تو سرچ نشون نمیده و اینش واقعا مزخرفه و عملا تو ایرانیا که از همه چی بی خبرن و Last.fm ش رو هم به زور میرن و همرا تو این سایت باشن سایت بی مصرفیه

ولی امیدی بهش هست و من گفتم که خبر دار بشین بالاخره

برای من دختر فقط 2-3 تا دختر پیدا کرد که سلیقه های متالیشون با من یکی بود که اونام انقدر خشن و ترسناک بودن بی خیال شدم اصلا
    TasteBuds.fm

8 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    هادی هم اومد Last.fm

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    Ambient
    Hammock
    کم کم که تو last.fm زیاد شدیم، اونجا هم گروپ انقلاب ترنس رو بزنیم، هم تبلیغ میشه و هم اونجا دور هم جمع میشیم !

آرمان، من فکر میکنم که اینجور سایتا هم تو دختر پیدا کردن واسه تو هنگ کنن
    من که اونجا ایرانیای زیادی پیدا کدرم که سلیقشون عین خودم باشه، چه پسر و چه دختر، سنشون هم اکثراً خوبه، از 15 ساله بود تا 30 سال. من چون سبکای مختلفی گوش میدم، از هر سبکی چنتا رفیق دارم، اما فقط 2-3 تاشون هستن که مثل خودم همه چی گوش میدن، البته اونا هم به پای من نمیرسن

3 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    این اونجایی که میگی منظورت همون Neighbour هست؟

لعنتی حالا که به ما رسید ترکیده!
    امضای ایشان

• Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    Ambient
    Hammock
    نه والا، من خودم تا حالا فقط یک یا دو بار از neighbours استفاده کردم. معمولاً میرم از تو پروفایل این و اون پیداشون میکنم :دی همینجوری با یکی هم سلیقه خودم که دوست میشم، میرم یه نگاه به لیست دوستاش میندازم ببینم میشه کسی رو گیر آورد یا نه.
    البته من از کسایی که هی دوست جمع میکنن بدم میاد، حتی اگه هم سلیقه من باشه. یکی از ایرانیا رو دیدم 1500 تا لیست فرنداش بود، پیش خودم گفتم این دیگه چه عقده ای هست، همینجوری به همه ریکوست میده. معمولاً باید بری خوباش رو گلچین کنی و نه فقط باهاشون دوست بشی، بلکه بحث هم بکنی. مثلاً یه پسره رو پیدا کردم که خوره امبینت بود، ایرانیه اما مالزی میشینه (همونی که تو چت باکس گفتم و سایت what.cd رو بهم معرفی کرد) خدایی سلیقه خوبی داره وبعضی وقتا با همدیگه در مورد آرتیستای مختلف اطلاعات رد و بدل میکنیم و به همدیگه پیشنهاد میدیم. این لینک پیجشه، بنظرم به سلیقت میخوره:

4 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    این لینک اکانتم تو این سایت tastebud خوشگلش کردم

از ایرانیها که خیری ندیدیم رفتم با چند تا دختر آمریکایی خوشگل که ترنس و Boards Of Canada گوش میدن و تو Last.fm هم بودم دوست شدم :-d

دختر فقط دخترای خارجی بی شیله پیله

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

• صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین