کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: dreamworld

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock

dreamworld

سلام خدمت دوستان واساتید.این جدیدترین اهنگ من.امیدوارم گوش بدیدو نظرتون رو بگید.با تشکر
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

11 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    با سلام خدمت دوست هنرمندمون
    من کل آهنگ را حدود 15 بار شنیدم همون چیزیه که من عاشقشم میدونی چرا چون منو اونجایی میبره که توی گذشته هام گمش کردم .
    خروجی بسیار خوبی ازش گرفتی تازه این آهنگ به نوعی از نظر فلسفی حماسی هستش - آفرین این آهنگ دیستورت نیست و این به ارزشهای شما بیشتر می افزاید - لذت بردم از انتقال انرژیت
    حالا چند تا سوال دارم :
    1 - بکگراند حسی خودتو در هنگام ساخت این آهنگ میخوام بدونم ؟ علت ساخت این آهنگ ؟
    2 - این آهنگ مستر شده است ؟ من فکر کنم میشه کیفیت را بهتر کرد
    3 - در مورد ساب ژانر این آهنگ برام بگو ؟ میخوام وقتی که پیشم نیستی اما تمام احساساتت را لمس کنم
    4 - برنامه های ساخت آهنگت چیه ؟

احسنت به شما با این همه انرژی مضاعف - بهداد

4 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Downtempo
    Hammock
    اقا بهداد عزیز از لطفتون خیلی خیلی ممنون.
    1.بکگراند من به لجظه ساخت ملودی یک حس قشنگ و احساس خوب از گدشته پس از تحمل چند روز سخت و امید به اینده ای به زیبایی گذشته.
    2.مستر شده ولی چون مانیتور ندارم به حرف شما میرسیم که میشد کیفیت بهتری داشته باشه.البته کلا به دلیل یک سری مشکلات وقت کمی برا مسترش داشتم.
    3.استایل اهنگ سعی کردم نزدیک به دریم باشه.
    4.من برا ساختش از کیوبیس و نکسوز استفاده کردم.و خیلی خیلی خوشحالم که شما به همون حسی رسیدید که هدف من از ساخت این اهنگ بود

4 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Psychedelic
    Holymen
    دو مسئله ی بزرگ هم حیفم میاد مطرح نکنم :
    1 - بعضی جاهای اهنگ من منتظرم یک وکال بخونه تا دیگه به زمین بر نگردم ( واقعا وکال رو کم داره اونم یک وکال با احساس ) .
    2 - این آهنگ را به حال خودش ول نکن توی Intro و Outro ها بازم جا داره کار کنی و ملودیها را متنوع تر کن ( با ملودی های ماندگار زیبا تر میشه - به استعداد خودت ایمان داشته باش - دقیقه 2:22 ترکوندی با ملودیت ) .
    منم یه آهنگ مثل این دارم که سال 81 به مدت 9 ماه روش کار کردم که هر وقت می شنومش گریه ام میگیره . تصمیم دارم ازش یک کلیپ فلسفی موضوع دار بسازم موضوع کلیپ را روی کاغذ آوردم منتظر یک وکال خانوم هستم که بتونه حماسی اجرا کنه تا الان 24 نفر تست گرفتم فقط یکی رو قبول کردم اما بازم راضی نیستم اما چاره ای نیست وکال با احساس اونم با هجای ایرانی کمه
    بازم میگم لذت بردم از آهنگ زیبایت

5 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Psychedelic
    Holymen
    نقل قول نوشته اصلی توسط radinss تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اقا بهداد عزیز از لطفتون خیلی خیلی ممنون.
    1.بکگراند من به لجظه ساخت ملودی یک حس قشنگ و احساس خوب از گدشته پس از تحمل چند روز سخت و امید به اینده ای به زیبایی گذشته.
    2.مستر شده ولی چون مانیتور ندارم به حرف شما میرسیم که میشد کیفیت بهتری داشته باشه.البته کلا به دلیل یک سری مشکلات وقت کمی برا مسترش داشتم.
    3.استایل اهنگ سعی کردم نزدیک به دریم باشه.
    4.من برا ساختش از کیوبیس و نکسوز استفاده کردم.و خیلی خیلی خوشحالم که شما به همون حسی رسیدید که هدف من از ساخت این اهنگ بود
    عاشق بکگراند ذهنی تو هستم ف خوشم میاد برای دل خودت کار میکنی . کاملا گذشته و مشکلاتت را حس میکنم عزیز . کیوبیس و نکسوز فوق العاده هستند اگر تونستی توی نیوئندو - اف ال و بهترین برنامه 5 سال اخیر ریزن هم شروع کن آینده ی جالبی در انتظار توست . از طرف من یه چیزی رو به یاد داشته باش و اینو اجرا کن اگه دوست داشتی چون دیدگاهت عوض میشه به موسیقی . وقتی داری هر آهنگی می سازی یه دفتر خاطرات موسیقی داشته باش و احساسات خود را در هر لحظه اون داخل منتقل کن اثر اینکارتو بعدا متوجه میشی .

Welcome To The Future

3 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Downtempo
    Hammock
    استاد عزیزم اقا بهداد ممنون که اینقدر دقیق اهنگو گوش دادید/
    1.در رابطه با Intro و Outro حق با شماست جای کار داره
    2.در رابطه با وکال شما بهتر میدونید با کلام ایرانی سخته و تجربه زیادی میخواد البته تو این سبکا.
    در رابطه با نرم افزار من هم ریزن و هم اف ال رو در حد نیاز بلدم و کار کردم.و یکی از دلایلی که که نمیتونم رو موزیکی که میسازم بیشتر وقت بزارم و روش بیشتر کار کنم کامپیو تر ضعیفی که دارم با سی پی سو 2.8و رم 512.ودر نهایت هدف من اینه بتونم با حداقل امکانات حسم و فکرم رو تو موزیکی که میسازم بیان کنم.اقا بهداد عزیر خیلی دوست دارم کارهای استاد عزیزم شما رو هم بشنوم

4 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    سلام .. فوق العاده زیبا و سازگار با اسمش بود .. ملودی های فوق العاده ای داشت .. به کارت ادامه بده .. خسته نباشی . مرسی

4 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 191 بار در 32 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    سلام
    فضای کار خوب بود
    ملودی های پیانو و سینس باید بهتر میشد
    جنس پیانو هم میتونست بهتر باشه
    از درامهای خوبی استفاده کردی ولی اگر پرکاشنهای بیشتری میاوردی داخل بهتر بود
    خسته نباشید.

7 کاربر زیر از Navab Jalil عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Downtempo
    Hammock
    از Talamasca و نواب عزیز متشکرم که وقت گذاشتید اهنگو گوش دادید.اقا نواب استاد عزیزم بابت نکاتی که گفتید ممنون ولی خب نکاتی که گفتید بیشتر سلیقه ای هست.

6 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Psychedelic
    Holymen
    راستی یادم رفت بگم با سه تا از آهنگهای قبلت نتونستم ارتباط موضوعی برقرار کنم . نمی دونم چرا ؟
    اما توی این کار جدیدت نشون دادی خیلی پیشرفت کردی . درست حق با شماست ما مشکل هجای ایرانی برای ترنس داریم اما با تحقیقات زیاد دارم برای آهنگهای Psytrance جدیدمون روی یک وکال دشتی از شیراز کار میکنیم . این آهنگ را بصورت ملودی های دست ساز در حال آماده سازی هستیم شاید 4 الی 5 ماهی طول بکشه
    با تشکر

4 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین