کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: گروه هلندی Gouryella

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,682 بار در 18,031 ارسال
    Trance
    DJ Tatana

گروه هلندی Gouryella

تهیه و ترجمه و گرداورنده :ارمان دیناروند منبع:انقلاب ترنس منابع خارجی : wikipedia - tranceaddict -discogs کپی ار این مطلب فقط در صورت ذکر نام منبع بعنی انقلاب ترنس بلا مانع است با سلام خدمت تمامی دوستان گوریلا نام یک گروه ترنس هلندی هست در حقیقت یک حرکت هلندی که نتیجه همکاری Ferry Corsten و Tiesto هست این کلمه هلندی در زبان خودش به معنای بهشت هست. که اولین و بهترین اهنگهایش با همین نام در ماه می سال 1999 منتشر شد.زمانی که تیستو و فری وارد دنیای ترنس نشده بودند و با این کار خواستند ورود خودشان را رسما اعلام کنند. که کارشون گرفت و در چارت انگلستان اهنگشان 15 ام شد. بعد از ان اهنگ Walhalla را در سپتامبر همان سال بیرون دادند که ان هم یکی از اهنگهایی هست که همیشه به عنوان اهنگهای کلاسیک ترنس ازش یاد میشود این اهنگ هم در رتبه 27 در انگلستان قرار گرفت . جالب توجه هست که این اهنگ با همکاری کمپانی tsunami منتشر شد شرکتی که فری با یکی از دوستانش تاسیس کرده بود و این دال بر ان هست که وضع مالی خوبی هم داشته اند بعد از این قضیه خود تیستو و فری تصمیم گرفتند که به صورت جداگانه هم نام خودشان را مطرح کنند. که در همان سال تیستو با البوم In Search of sunrise تن تمام دی جی های قدر ان زمان را به لرزه در اورد. با این حال این دو دوست کار خودشان را با سینگلی به اسم Tenshi در سال 2000 ادامه دادند. که ان کار هم بد نبود و در رتبه 45 اهنگهای انگلستان قرار گرفت. در همان سال تیستو تصمیم گرفت که واقعا موقعیت خودش را تثبیت کند در همین راستا البوم Summerbreez را با همکاری کمپانی امریکایی nettwerk در سرتاسر جهان منتشر کرد . و دیگر از این گروه جدا شد. اخرین کار این گروه در سال 2002 تهیه شد که به جای تیستو john ewbank همکار فری کرستن شد و اهنگی را با نام ligaya ساختند که کلیپی هم برای ان تهیه شد که من خودم دارمش اگر شد اپلود میکنم دوستان ببینند. فعلا فعالیتی از این گروه دیده نمیشود. هوادارن تیستو مخصوصا امسال تاکید داشتند که به سبک خود و همکاریش در بهشت برگردد و انفدر در هاوس چرخ نزند این چیزی هست که من در انجمنهای معتبر ترنس خارجی خواندم. حالا دیگر انتخاب با خود تیستو هستش اگر اینجوری بخواهد ادامه بدهد سالهای اینده حتی جز 10 نفر برتر هم نخواهد بود. اما همانطوری که من از روند کار تیستو دیدم و شناختی که ازش دارم به قول معروف ییهو میترکونه دهن همه باز میمونه این خصوصیتش هست

5 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بخش رادیو شو
    تشکر شده 3,984 بار در 951 ارسال
    Trance
    Gai Barone

مصاحبه با ferry و Tiesti در مورد Gouryella--عمرا دیده باشید.

ببینید فری صد بار میگه من پرودیوسر هستم و تیستو دیجی .حالا ببینه چه تیستو بالا رفته.راستی انگلیسی حرف زدن تیستو هم که نوبره ،فری دائم باید پشتشو بگیره

[RODFILE]http://www.rodfile.com/8bthl23vlbpu/From_The_Archives_001_:_Ferry_Corsten_and_Ti%C3%AB sto_a.k.a._Gouryella_interview_%5B1999%5D.mp4.html[/RODFILE]

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

4 کاربر زیر از Transcended عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 70 بار در 29 ارسال
    Trance
    Tiesto
    لینکش خرابه

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,682 بار در 18,031 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط Transcended تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ببینید فری صد بار میگه من پرودیوسر هستم و تیستو دیجی .حالا ببینه چه تیستو بالا رفته.راستی انگلیسی حرف زدن تیستو هم که نوبره ،فری دائم باید پشتشو بگیره

[RODFILE]http://www.rodfile.com/8bthl23vlbpu/From_The_Archives_001_:_Ferry_Corsten_and_Ti%C3%AB sto_a.k.a._Gouryella_interview_%5B1999%5D.mp4.html[/RODFILE]

نقل قول نوشته اصلی توسط buuren3 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    لینکش خرابه
    بیا عزیز

کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان