کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: Beatspy - Insomnia!!!! Just Click On It

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 1,205 بار در 135 ارسال
    Psychedelic
    Holymen

Cool Beatspy - Insomnia!!!! Just Click On It

با سلام خدمت همه بچه های انقلاب ترنس.
    همونطورکه یه سری از بچه اطلاع دارن بنده به همراه یکی از دوستان عزیزم ، بهداد Psystyx چندین سال هست که تو بخش سای ترنس فعالیت میکنیم . اما حدودا یک ماه پیش تصمیم گرفتم برای اولین بار توعمرم کار ترنس بسازم. البته الهاماتی از سای ترنس نیز درش دیده میشه و این به دلیل تمرکز بیش ازحدم روی سای ترنس بوده. صلاح دیدم دموی این کار رو تو انقلاب ترنس قراربدم وخوشحال میشم نظرات بچه های انجمن رو درمورد این کار بدونم . متاسفانه به علت مشغله زیاد وقتی برای مسترکردن کار وجود نداشت.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

11 کاربر زیر از beatspy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    نقل قول نوشته اصلی توسط beatspy تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    با سلام خدمت همه بچه های انقلاب ترنس.
    همونطورکه یه سری از بچه اطلاع دارن بنده به همراه یکی از دوستان عزیزم ، بهداد Psystyx چندین سال هست که تو بخش سای ترنس فعالیت میکنیم . اما حدودا یک ماه پیش تصمیم گرفتم برای اولین بار توعمرم کار ترنس بسازم. البته الهاماتی از سای ترنس نیز درش دیده میشه و این به دلیل تمرکز بیش ازحدم روی سای ترنس بوده. صلاح دیدم دموی این کار رو تو انقلاب ترنس قراربدم وخوشحال میشم نظرات بچه های انجمن رو درمورد این کار بدونم . متاسفانه به علت مشغله زیاد وقتی برای مسترکردن کار وجود نداشت.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام عزیز
    کارهایی که میسازی همیشه تک هستند و فوق العاده چون میدونی از موسیقی چی میخوایی
    دمت گرم با این همه زیبایی و احساس کار میکنی
    این یعنی ترنس انرژی واقعه ای - اینو دوست دارم خسته نباشی
    ملودیت منو ترکونده - جالبتر اینکه خروجی با کیفیتی گرفتی ازش هنوز مسترش نکردی توپه مستر بشه چی میشه
    با آهنگ کاری کردی که بدون وکال داره با آدم حرف میزنه و ارتباط برقرار میکنه
    با تشکر بهداد
    ویرایش توسط psystyx : 2012/01/04 در ساعت 05:49 PM

5 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 9,039 بار در 1,338 ارسال
    Others
    The Thrillseekers
    کارتون رو پسندیدم
    شباهت زیادی به کارهای
    7Baltic داشت... اما ملودی و هارمونی رو بقول بچه ها گفتنی کمی عرفانی تر کنید بسیار عالی میشه.

Take Care♥

6 کاربر زیر از HADI عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Psychedelic
    Holymen
    بهداد جون شما همیشه نسبت به من لطف دارین و من واقعا به نظر افرادی مثل شما نیاز دارم . که هم شنونده ی حرفه ای هستین و هم سازندهی حرفه ای. بازم ممنون

5 کاربر زیر از beatspy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,699 بار در 18,034 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    قشنگه ولی این زیاد فرقی با psytrance نداشت :015: نتونستی زیاد خودت رو از سای جدا کنی. intro هم که نداره یه دفه حال دادن رو شروع میکنی :124: ولی قشنگه یه کم کار داره ولی قشنگه

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Psychedelic
    Holymen
    ممنون از لطفت آقا میلاد من همونطورکه اشاره کردم این یه دمو بود فقط و من از overloop اول کات زدم وگرنه break و intro و pad starter هم داره و اینو خودم هم حس کاردم کار بینuplifting و Full on morning گیر کرده اما خب اولین بارم بود با هدف ترنس موزیک ساختم.

2 کاربر زیر از beatspy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.