کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بیوگرافی Markus Schulz

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,709 بار در 18,035 ارسال
    Trance
    DJ Tatana

بیوگرافی Markus Schulz

Markus Schulz ,ترنس موزیک dj و producer المانی و از شهر برلین که در امریکا و miami ساکن هست و بیشتر فعالیت خود را در انجا انجام میدهد.Schulz دارای 2 البوم ارتیستی با نام های Coldharbour Sessions 2004 وProgression 2007 و 2 رمیکس البوم از جمله Without You Near هست.او همچنین با ارتیست های مختلف و بزرگی از جمله: ( Depeche Mode, Madonna, Everything But The Girl, Jewel, Oceanlab, Gabriel & Dresden, Karada, Telepopmusik, Fat Boy Slim, Miro, Book Of Love, Blue Amazon) کار کرده است.
    به مارکوس لقب مرد ماموریت ها داده شده.او خواب ملاقات کل جهان رو میبیند.این خواب شاید ممکن و به واقییت برسد.در کل تا رسیدن به مقام 13 در dj mag top 100 و بالا امدن تا مقام 5 در Tranceaddict top 250 djs مارکوس به جهان برای اجرای سبک خاص خودش (Dark,Moody,Melodic Trance) و دیدار هرچه قدر ممکن با مردم سفر کرده بود.
    طی 3 سال گذشته مارکوس بطور دائم به شکل جهانی به فعالیت پایدار و مداوم می پرداخت .از استرالیا تا روسیه و تا دور دست ها هرچه ممکن مثل چین و ترینداد.در کنار اجراهای خودش در شهر خود miami .مارکوس همچنین در ibiza در محل اقامت تابستانه خود amnesia دیده میشد, همچنین در 2 تور بزرگ در استرالیا و نیوزلند ,tomorrowland در بلژیک, mysterland و Trance Energy در هلند, Nature one در المان ,Distant Heat در اردن به بهترین شکل و کلاب های مختلف در مالزی, چک, رومانی, مکزیک, سوئد, فنلاند, لهستان, اسلو واکی, انگلستان, بستن, لوس انجلس, نیویورک و یک لیست بلندی که از ان ها میشه ساخت.
    Global dj broadcast رادیو شوی هفتگی مارکوس الان در بیش از 30 سایت مختلف میتواند شنیده شود.مارکوس اولین برنامه مخصوص خود در فصل تابستانه ibiza معروف به Ibiza summer sessions را در تابستان سال 2006 اغاز کرد.خواستن دادن حس به مردم برای قرار گرفتن عضو جدیدی از ibiza summer مارکوس را بر انداخت که به ایجاد شکل جدیدی در هر هفته و با دعوت کردن از بزرگ ترین dj ها و داغ ترین اهنگ ها از balearic islands بپردازد.ماموریت برای او اوردن Ibiza برای کسانی که نتوانسته اند به انجا بروند و اضافه کردن تجربه لذت برای کسانی که ان جا بودند درنظر گرفته شده بود.و این ماموریت عملی شد.و جایگاه و مراسم های جدید که شنوندگان به طرف خود میکشاند نتیجه این ماموریت را نشان میداد.مارکوس خلال امواج صدا توانست به ملاقات مردم بیشتر و دیدن زندگی ان ها برسد.
    دومین البوم عالی و بی نظیر او جمع و گرداوری این تجارب هست و شنوندگان سهم و لذت جداگانه ای از این مارک تجاری Dark,Melodic Trance در کنار ترک های بسیار زیبا ,گیتار و صدای وکال گیرا و بینظیر می برند.مارکوس میگوید :progression در تابستان قابل درک کردن بود و همچنین با شروع درست کردن, البوم بخوبی به پایان رسید و در پاییز رلیز شد بنابراین progression کمتر شکل dark و تیره بخودش داره و بیشتر تحت تاثیر روز های افتابی miami هست.از trindad تا miami هم در حالی که من در حال پرواز روی اقیانوس و درخشش افتاب روی اب رو میدیدم نوشته شد و جوری در عمل در اورده شد که احساس نیک بینی و خوشحالی رو در خودش داشته باشه.
    درحالی که بعضی ارتیست ها از ان برداشت قرار دادن قسمت های گیج کننده با هم و بیشتر شدن انها در یک البوم رو دارند ,مارکوس ان ها را پیشرفت در الهام هایی که در دو پایه اصلی خود برای الهام گرفتن (miami و berlin)و اجرای برنامه بین انها میداند.او میگوید :من نمیتوانم یکی از ان ها را بدون دیگری انجام بدم .اجرا جلوی جمعی از مردم من رو هیجان زده و به من ایده هایی برای انجام دادن در استدیو میدهد.زمانی که من در استدیو هستم نمتونم صبر بکنم برای ان چیزی که ساخته ام و ببینم مردم چگونه به ان عکس العمل نشان میدهند.هر دو این کار ها همدیگر رو تکمیل و هدایت می کنه.
    زمانی که من شروع کردم به گوش دادن موسیقی توانایی زیادی رو در خودم میدیدم وان چیزی بود که من رو چیزی که هستم می ساخت.بنابراین زمانی که من اهنگ خودم رو ساختم ان را با قرار دادن شنوندگان در خیالم و سعی و دوباره ساختن یکی یکی احساس هایی که همیشه در من بوجود می امد انجام میدادم.ان چیزی هست که تو رو در زمان ها سخت به خودش میگیره و soundtrack ای هست برای زمان های خوب, و تو رو در راه خاصت لمس میکنه.
    سال 2008 با رلیز شدن چهارمین compilation مارکوس برای armada music شروع شد و مارکوس نباید برای خواسته خودش خوشحال باشه .امستردام خانه معنوی برای مارکوس هست و او از مردمی که همیشه در انجا او را حمایت میکنند تشکر میکنه.مارکوس میگوید :من همیشه شهر های که محبوبیت زیادی برای annual mix compiletion های من دارند انتخاب میکنم و با صدای بلند میگن مارکوس.من فقط عاشقه امستردام هستم و احساس میکنم روابط واقعی انجا وجود داره.دوستان من انجا مثل فامیل من میمونند .مردم هلند از اولین کسانی بودند که طرفداری من رو کردند و من و صدای من رو قبول کردند بنابراین این انتخاب طبیعی بوده که میکس 2008 ام رو در انجا انجام بدم.
    سال 2008 برای مارکوس بشکل گدراندن وقت در استرالیا و همچنین اسیا و جنوب امریکا طرح ریزی شده.
    بدون هیچ نقشه ای مارکوس فقط بعد از همه این ها برای پایین امدن در هر زمان, ممکنه بتونه جهان رو ملاقات کنه.
    شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید
    لیست رمیکس های Markus Schulz:
    1993 Sagat - Why Is It? Fuk Dat
    1993 The Movement - Shake That
    1994 Glenn "Sweet G" Toby - I Can Tell
    1994 Sweet Sable - Old Times' Sake
    1994 Transglobal Underground - Temple Head
    1994 2 Unlimited - Throw The Groove Down
    1994 Sandra Bernhard - You Make Me Feel
    1995 Amber McFadden - Do You Want Me
    1995 Truce - Pump It
    1995 Real McCoy - Come And Get Your Love
    1995 Bette Midler - To Deserve You
    1995 Backstreet Boys - We've Got It Going On
    1996 Lina Santiago - Feels So Good (Show Me Your Love)
    1996 Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me)
    1996 Technotronic - Move It To The Rhythm
    1996 Madonna - Love Don't Live Here Anymore
    1996 Liz Torres - Set Yourself Free
    1996 Armand Van Helden - The Funk Phenomena
    1996 James Newton Howard - Theme From ER
    1996 Backstreet Boys - We've Got It Going On
    1997 RuPaul - A Little Bit Of Love
    1997 Groove Junkies -
    1997 Poe - Hello
    1997 e-N Feat. Ceevox - That Sound
    1997 Tilly Lilly - Roller Coaster
    1997 Electronic - Second Nature
    1997 Blue Amazon - No Other Love
    1997 LNR - Work It To The Bone
    1998 Cynthia - If I Had The Chance
    1998 Vertigo Deluxe - Out Of My Mind
    1998 The B-52's - Debbie
    1999 Everything But The Girl - Lullaby Of Clubland
    1999 Dream Traveler - Time
    2000 Himmel - Celebrate Life
    2000 Masters Of Balance - Dreamworld
    2000 Pablo Gargano - Eurogoal
    2000 PQM - The Flying Song
    2000 Aaron Lazarus - Your Time Will Come
    2001 Pablo Gargano - Absolution
    2001 Carissa Mondavi - Solid Ground
    2001 Rouge - Jingalay
    2001 Daniel Ash - Burning Man
    2001 Fatboy Slim - Sunset (Bird Of Prey)
    2001 Luzon - Manilla Sunrise
    2001 Book Of Love - I Touch Roses
    2002 Miro - By Your Side
    2003 Motorcycle - As The Rush Comes
    2003 Jewel - Intuition
    2003 Karada - Last Flight
    2003 Billy Paul Williams - So In Love
    2003 Jewel - Stand
    2004 Aly & Fila - Spirit Of Ka
    2004 George Hales - Autumn Falls
    2004 Solid Globe - Sahara
    2004 ******headz - Yimanya
    2004 Plastic Angel - Distorted Reality
    2004 Clubbervision - Dream Off
    2004 Kobbe & Austin Leeds - Fusing Love
    2004 Airwave - Ladyblue
    2004 Myth - Millionfold
    2004 Oceanlab - Satellite
    2004 Piece Process - Solar Myth
    2004 Space Manoeuvres - Stage One
    2004 Deepsky - Talk Like A Stranger
    2004 Whirlpool - Under The Sun
    2005 Tomonari & Tommy Pi - C Sharp 2005
    2005 Ridgewalkers - Find
    2005 Departure - She Turns
    2005 Nalin & Kane - Open Your Eyes (The Child You Are)
    2006 Kyau & Albert - Are You Fine?
    2006 Eluna - Severence
    2006 Yoshimoto - Du What U Du
    2007 Andrew Bennett - Menar
    2007 Joop - The Future
    2008 Destination X - Dangerous
    2008 Markus Schulz - Daydream

5 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.