کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: Armin van Buuren - I Live For That Energy (ASOT 800 Anthem) EP [ASOT] l 2016

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 28,632 بار در 2,649 ارسال
    Trance
    Roald Velden

Armin van Buuren - I Live For That Energy (ASOT 800 Anthem) EP [ASOT] l 2016

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Atmospheric, energetic and absolutely insane. A tune this monumental can only be the theme song for A State Of Trance 800. Crafted up by none other than Armin van Buuren, this colossal Trance cut is the perfect anthem for the new era of the genre and a sure-fire way to get crowds all over the world in A State Of Trance. 'I Live For That Energy' is what it's all about.

Name : I Live For That Energy
    Artist : Armin van Buuren
    Label : A State Of Trance
    Catalog : ASOT377
    Type : EP
    Release Date : 28.11.2016
    Quality : MP3 - 320
    Genre : Electronic
    Style : Trance - Techno

Tracklist :
    01. I Live For That Energy (Extended Mix) 6:40 / 132 BPM
    02. I Live For That Energy (Piano Version) 3:46
    03. I Live For That Energy (Acapella)
    04. Ygrene Taht Rof Evil I (Extended Mix) 6:35 / 125 BPM

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

I Live Fot That Energy (Extended Mix) + Ygrene Taht Rof Evil I (Extended Mix) :

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده بعد از چند ثانیه، F5 بزنید )

Full EP :

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده بعد از چند ثانیه، F5 بزنید )

ویرایش توسط EHsan.Shz : 2016/11/30 در ساعت 11:27 AM دلیل: Full EP

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ممتاز
    تشکر شده 2,058 بار در 418 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    ای کاش مثل ASOT های دو سه سال پیشش بیاد میکسای سلبرشنش رو رسمی ریلیز کنه!
    آخرینش ASOT 650 بود که رسمی ریلیز شد با اون میکس واقعا کلاسیک و زیباش

دوس داشتم زیبا بود واقعا

10 کاربر زیر از Mr.Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 28,632 بار در 2,649 ارسال
    Trance
    Roald Velden
    خداییش خیلی نسبت به کارای قبلیش در یکی دو سال اخیر بهتر بود . واقعا ترک خوبی بود . خیلیا الان میان میگن فلان و بیسار ولی خوب به نظره من خیلی بهتر از ترکش با ارجان نیلسن و ... بود .
    واقعا داره یه تغییراتی در سبکش ایجاد میکنه . این از این آنتم زیباش و ترک بعدیشم که 12 دسامبر ریلیز میشه همکاریش با vini vici هست که خیلی ترک خوبی شده ..
    اینشالا همینطوری پیش بره ..

12 کاربر زیر از EHsan.Shz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش الکترونیک
    تشکر شده 26,175 بار در 3,725 ارسال
    Trance
    ATB
    مورد پسند قرار گرقت ...

12 کاربر زیر از pooya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 837 بار در 140 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    خیلی خوشم اومد مخصوصن از صحبت های این دوستی که تو پیانو ورژن هستش

10 کاربر زیر از shahr00z عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 42 بار در 18 ارسال
    Trance
    Hazem Beltagui
    من با این تصادف کنم بمیرم کی جواب گو میشه ؟؟؟؟؟

8 کاربر زیر از lambert_1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 731 بار در 158 ارسال
    Trance
    Back To Earth
    به نظر من جالب نبود. کلا بعد ریمیکس ترک game of throne ترک خوبی از آرمین ندیدم

4 کاربر زیر از Damash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 43 بار در 11 ارسال
    Trance
    Geert Huinink
    عالیه.لذت بردیم

7 کاربر زیر از mr trance عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,313 بار در 455 ارسال
    Trance
    Tiesto
    حقیقتا ارتیستی که هر دفعه میاد 1 سبک میسازه که به گفته ی دوستان معلوم هم نیست کار خودش باشه یا...//بیشتر ترک Ygrene Taht Rof Evil
    منظور هست.البته این 1 نظره.بر فرض که کاره خودشه و هر دفعه میاد 1 سبک کار میکنه و در اینده میخواد 1 کار دیگه بده تو 1 سبک دیگه و همین طور گذشته به نظرم تعادل فکری نداره و میخواد همه چی مال خودش باشه و بگه من همه چی بلدم و میتونم همه کار کنم
    و بهتر بود حداقل تو این 2-3 سال تمرکزشو میذاشت رو 1 استایل خاص هم کیفیت کارا بالا تر میرفت هم به موزیک الکترونیک لطمه نمیخورد-البته با ترک تکنوش حال کردم ممنون

5 کاربر زیر از allure عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو ممتاز
    تشکر شده 2,058 بار در 418 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط allure تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حقیقتا ارتیستی که هر دفعه میاد 1 سبک میسازه که به گفته ی دوستان معلوم هم نیست کار خودش باشه یا...//بیشتر ترک Ygrene Taht Rof Evil
    منظور هست.البته این 1 نظره.بر فرض که کاره خودشه و هر دفعه میاد 1 سبک کار میکنه و در اینده میخواد 1 کار دیگه بده تو 1 سبک دیگه و همین طور گذشته به نظرم تعادل فکری نداره و میخواد همه چی مال خودش باشه و بگه من همه چی بلدم و میتونم همه کار کنم
    و بهتر بود حداقل تو این 2-3 سال تمرکزشو میذاشت رو 1 استایل خاص هم کیفیت کارا بالا تر میرفت هم به موزیک الکترونیک لطمه نمیخورد-البته با ترک تکنوش حال کردم ممنون
    قبول ندارم حرفتو .
    این آرتیست کسیه که بیشترین تعداد اول شدن تو djmag رو داره پس هنر خارج زدن از سبک خودشو داره!
    تو مصاحبش با یه شبکه اسمش یادم نیست ولی تو لاس وگاس بود مریضم بود یادمه چشماش سرخ بودن (شایدم ماری زده بود) گفت من همیشه دوس دارم به کارام شاخ برگ بدم و این خیلی خوبه .
    کلا بخواد آدم این شخص رو با تفکر شخصیش بسنجه شاید خیلی بتونه بش خورده بگیره ولی اگه بپذیری که با همین تفکرش تاحالا نزدیک به 800 هفته و 15 سال پیاپی داره رادیو شو میده و این همه ترک ساخته (دیسکوش حجیم ترین دیسکو الکترونیکه) . به نتیجه میرسی که اگه اینجوری نبود این کارا هم ازش بر نمیومد با همه انتقادا که ازش میشه!
    اگه یادت باشه خودم یسری بد قاطی بودم سرش ولی واقعا میبینه آدم که نمیتونه عاشقش نباشه.
    بعد یچیزیم که هست مثلا ببین قبول داری Solar stone یا Signum مثلا سر استایل همیشگیشون وایسادن و قوی ترش کردن !? حتی ترکاشون تاپ تن رادیوشوها هم میشه هنوز ولی دیگه واقعن وقتی چند سال تو یه سبک بمونی تا تهشو بری دیگه واقعا چیزی برای گفتن نداری و کارات تکرار میشن هی !
    واسه بالا بودن باید پویا باشی همیشه

9 کاربر زیر از Mr.Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین