کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: فروش هارد 3 ترا بایت وسترن مای بوک اکسترنال + 3 ترا بایت دیتا ( کنسرت و موزیک با کیفیت )

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,899 بار در 525 ارسال
    Trance
    ATB

فروش هارد 3 ترا بایت وسترن مای بوک اکسترنال + 3 ترا بایت دیتا ( کنسرت و موزیک با کیفیت )

سلام دوستان

یک فروند هارد 3 ترا بایت از برند محبوب وسترن مای بوک اکسترنال یو اس بی 3 با 3 ترا بایت دیتای با کیفیت کنسرت و موزیک برای فروش موجود میباشد
    هارد تا تاریخ 27/1/2017 گارانتی داره اگر اشتباه نکنم

قیمت هارد اکبندش 381 تومان هستش طبق روال 25 درصد از قیمت اکبندش کم کنید میشه قیمت هارد بنده
    قیمت دیتای داخلش هم حدود 600 تومان برام در امده که اونم تقدیم میکنم 200 تومان یعنی یک سوم قیمت!!

لیست دیتا هم امشب قرار میدم
    اینجانب در فروم پرشین تولز فروشنده معتبر هستم با 116 امتیاز مثبت خاستید میتونم مشخصاتم رو بدم جهت اعتماد سازی اونجا هم بهم پی ام بدید..

کاربر زیر از samyar021 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,925 بار در 1,261 ارسال
    Others
    Solarstone
    100 تومن میدم
    امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,899 بار در 525 ارسال
    Trance
    ATB
    نقل قول نوشته اصلی توسط NFS تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    100 تومن میدم
    باش تا خبرت کنم
    امضای ایشان