کانال تلگرام انجمن
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: Giuseppe Ottaviani - Alma [Album - Black Hole] | 2016

1. Top | #11

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 132 بار در 39 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    واقعا آهنگ بد نداشت توش ، من که واقعا لذت بردم.
    خدا خيرش بده. ممنون

13 کاربر زیر از abbas7stars عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #12

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 35 بار در 6 ارسال
    Trance
    ATB
    واویلا

9 کاربر زیر از mehdi_plugin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #13

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 243 بار در 58 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    ترک alma به نظرم خیلی شبیه کارای آرمین بود یعنی از این سبک ملودیا فقط آرمین میتونه بسازه.

brightheart هم به نسبت میکس قبلیش خیلی قشنگ تر شده بود.

در کل به نظر من هم آلبوم خوبی بود و یدونه آهنگ بد هم نداشت ولی آهنگ شاهکار هم انصافا نداشت ! من 4 از 5 میدم بهش.

13 کاربر زیر از alireza dehghani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #14

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مشاور امور فرهنگی انجمن
    تشکر شده 9,761 بار در 1,201 ارسال
    Ambient
    Kyau & Albert
    به نظر من یه تراک سوم آلبوم جدید LTN و باقی کاراش می ارزه به کل کارای ارمین و جانورهای دیگه

تو دوران جدید زندگیم .دیگه ذهن اجازه کشش و وقت بیشتر دادن به اهنگ رو نمیده! چرخش مخت بیشتر بجای علیلی تللیی به روی پول تو این جامعه مریض خلاصه میشه خصوصان وقتی تو دهه سی سالگی باشی.

این چند تا البوم هم وقت بکنیم بریزیم روزا تو مغازه حداقل گوش کنیم.زود پیر شدیم ننه

16 کاربر زیر از Amir-Aghaei عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #15

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 18,067 بار در 1,560 ارسال
    Trance
    ATB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir-Aghaei تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    به نظر من یه تراک سوم آلبوم جدید LTN و باقی کاراش می ارزه به کل کارای ارمین و جانورهای دیگه

تو دوران جدید زندگیم .دیگه ذهن اجازه کشش و وقت بیشتر دادن به اهنگ رو نمیده! چرخش مخت بیشتر بجای علیلی تللیی به روی پول تو این جامعه مریض خلاصه میشه خصوصان وقتی تو دهه سی سالگی باشی.

این چند تا البوم هم وقت بکنیم بریزیم روزا تو مغازه حداقل گوش کنیم.زود پیر شدیم ننه
    دیگه ابولی خواهشا کارنامه ارمین و زیر سوال نبر ... خداییش دیگه بی انصافی اگه بخوایم سابقه آرمین رو توی ترنس با رفتنش زیر سوال ببریم.این حقش نیس.آرمین و امثال آرمینم دیگه زحمت خودشون کشیدن.ب نطر من با رفتنش کاره بهتری کرد تا اینکه توی ترنس میموند و اهنگای تکراری یا ضعیف میداد بیرون.دیگه نسل اهنگسازای ترنس داره عوض میشه... فعلا ک دور دوره هوس و هارد استایل و ترپ ایناس.... ولی هر سربالایی سر پایینی هم داره... ب امید روزی ک ترنس دوباره پر بشه از جدابیت های بیشتر

11 کاربر زیر از MILAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #16

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 912 بار در 256 ارسال
    Trance
    TrancEye
    واااااااااای چه اسمی داره آلبومم، من یکی از دوستام اسمش آلما ئه ترنس بازم هست الان اینو ببینه کلی ذوق میکنه...
    نمیدونم واقعا دوستان آلبوم رو کامل گوش دادن یا نه که نظرای جالبی ام میدن...

اولین چیزی که به چشم میخوره تو آلبوم اینه که واقعا آلبومه!! یعنی به قصد آلبوم ترک ها ساخته شده نه مثل بعضی ها که سینگلاشونو جمع میکنن آلبوم میدن! البته منظورم شخصه خاصی نیست...
    دونه دونه میرم جلو...

1: یه وکال ترنس کامل و بی نقص، هیچ حرفی واسه گفتن نمیذاره، هم موزیک هم شعر هم وکال، خیلی ام بهتر از میکس قبلی که ماه پیش ریلیز کرد در اومده...

2: وای قشنگ سبک خاص خود جوزپه، یعنی اگه اینو بدون اینکه بشناسم گوش می دادم میگفتم جورپه اس، ترک خوبیه...

3:موزیکش خوبه به نظرم ولی زیاد از وکالش خوشم نیمد، به یه بار گوش دادنش می ارزه...

4: خب انتقادات شروع شد!!! واقعا باورم نمیشه این ترک رو جوزپه ساخته!! یه موزیک کاملا تجاری که نه موزیک نه وکال خوبه!! مارکوس اینو میساخت زیاد تعجب نمیکردم!!..

5: اینم مثل قبلی حرفی واسه گفتن نداره! یه ریتم تکراری و وکال کاملا معمولی، مثل قبلی تجاری و عامه پسند، حیف که با خودم عهد کردم آلبومو نزنم بره جلو وگرنه عمرا کامل گوش می دادم!...

6: به به می رسیم به اسم آلبوم، فک کنم جوزپه کل احساسو تو این ترک گذاشته، من که خیلی خوشم یه جورایی همه چی تمومه ترک، آلما که عاشقش میشه...

8: با اسمایی که تو ترک بود واقعا توقع ام خیلی بیشتر از این بود، وکال sue ام خیلی سبکش تکراریه...

9: از اینم زیاد خوشم نیمد! البته موزیکش خیلی ام بد نیست ولی وکالیست شاخ ولی وکال ترک کاملا معمولی! به نظرم جوزپه کمتر وکال کار کنه بهتر باشه...

10: به به و به به ، این ترک قشنگ رو چتی حالی به حولمون کرد، خیلی خوووبه، روی ملودی اصلی پرده هایی اضافه میشه که مو به تن آذم سیخ میکنه لامصب، کاش از این سبک ترک بیشتر داشت تو آلبوم..

11: به به 2 تا ترک خوب پشت هم، ملودی عالی، فضاسازی عالی، مستر عالی، یهو رو دقیقه 4:20 میترکونه ترکو خیییییلی چسبید، به نظرم بهترین ترک آلبوم...

12: تنوع وارد آلبوم میشه، نمیدونم شاید هرکسی از این ترک خوشش نیاد ولی به دل من نشست، هرچقدر که sue تو ترک 8 نا امیدم کرد اینجا خیلی از سبک خوندنش خوشم اومد...

13: زیاد نتونستم با این ترک ارتباط برقرار کنم...

14: اینم همین طور که از اسمش معلومه شبیه قبلی بود، ولی هرچی با قبلی ارتباط برقرار نکردم برعکس از این خوشم اومد، اون وسط مستاش آدمو میبره اون دنیا و برمیگردونه...

15: خب خب اینم یه اند خوب برای آلبوم، آرامش بخشو و دوس داشتنی ساعت نزدیک 3 بود که آلبوم به این ترک رسید و خیلی آروم با همین ترک خوابم برد...

بزرگترین خوبی آلبوم، ست بودن صدای ترک ها و اینکه واقعا آلبوم ئه و اینکه تایم ترک ها عالیه و اینکه اصلا تکراری نداره، البته جز ترک یک که اونم تغییرش داده...
    درکل به نظرم بد نبود، تنها انتقادم اینه که وکال کمتر کار کنه خیلی بهتره، به حرحال جوزپه رو تو سبک خاص ترنس کنار سولارستون خیلی دوسشون دارم که پرچم این سبک رو هنوز بالا نگه داشتن...

6 کاربر زیر از Armin-Rafati-Daryan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12