کانال تلگرام انجمن
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: Alex M.o.r.p.h. - Not All Superheroes Wear Capes [Album - Vandit] | 2016

1. Top | #11

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 256 بار در 67 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    عجب البوم استخون داری عجب ترنسی و عجب موسیقی و هنری ماشالا به الکس معلومه تو این سه سال کلی وقت گذاشته و با وسواس اهنگاشو ساخته حتی از البوم قبلیش هم قوی تر... اطمینان دارم این البومش سر و صدای زیادی به پا خواهد کرد چیزی که توش خبره هست و ساخته بعد از مدت ها البوم خوب از یک ارتیست ژانر ترنس دیدم
    ممنون

8 کاربر زیر از korn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #12

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,189 بار در 245 ارسال
    Others
    BT
    من از awakening سیر نمیشم

7 کاربر زیر از aminfc عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #13

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 572 بار در 114 ارسال
    Trance
    John 00 Fleming
    خیلی آلبوم خوبی شده همه ی ترکا عالی واقعا لذت بردم
    فقط این که خیلی زمانه ترکا کم بود radio edit بود آیا؟ البوم قبلیش هم همین داستان بود

5 کاربر زیر از amir1919 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #14

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,313 بار در 455 ارسال
    Trance
    Tiesto
    به نظرم البوم خوبی شده-ترکا جوری ساخته شده که چنتا حالتو پوشش بده- وکال دار-بی کلام اپ لیفتینگی با اون فضای خاصش-خشن و... 1 دوره که بعضی ارتیستا تغیر سبک دادن کسایی مثل alex morph و richard durand چنتا پله رفتن بالا تو ترنس-و در اخر عاشق nitro شدم تو این البوم
    ویرایش توسط allure : 2016/10/04 در ساعت 03:34 AM

8 کاربر زیر از allure عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #15

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 912 بار در 256 ارسال
    Trance
    TrancEye
    باو واقعا این چیه آخه مثلا آلبوم؟؟؟!! من که فک کنم الکس حوصلش سر رفته بوده یه چن تا از کارایی که ریلیز نشده بوده و حتی شده بوده و اینارو جمع کرده حال کرده آلبومش کرده...

من خودم از زمانی که الکس و وودی ون ایدن باهم بودن کاراشونو دنبال می کردم ولی واقعا این الان چیه، بعدشم هرکدوم از ترکا یه جوره موزیک که چنج میشه صدا بالا پایین میشه تازه من مانیتورینگ گوش دادم ولی این که سره هر ترک وولوم بالا پایین کنی زور داره دیگه...

ترک یک که همین چند ماه پیش اورجشو سینگل داد ترک عالیه حالا اینجا ریتمو درآورده...
    ترک 2 و 3 تعطیل، 4 ام که چیزه جدیدی نداره، 5 ام که باز تکراری با تغییر ریتم!! 6 ام تعطیل!!! 7 ام که من خوشم نیمد حالا شاید کسی خوشش بیاد...
    8 عاشق صدای claire_willis ام ولی واقعا این ترک ام چیزی نداشت!!!! 9: چه عجب یه ترک خوب ولی ای بابا اینم که تکراری بود!!!! 2 3 ماه پیش ریلیز شد!!!!
    10: این حالا یکم قابل تحمل بود!!! 11: یه ترک خوب دیگه!!! ای بابا اینم که تکراری اینم 3 ماه پیش اینا ریلیز شده بود!!!!!!!!

همه ترک ها ام که 3 دقیقه!!!! تنها ترکی که نشنیده بودم و خوشم اومد alex_m.o.r.p.h-dreamcatcher_(feat._tiff_lacey)-spank بود!!!!!!!!!!!!...

7 کاربر زیر از Armin-Rafati-Daryan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #16

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin-Rafati-Daryan تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    باو واقعا این چیه آخه مثلا آلبوم؟؟؟!! من که فک کنم الکس حوصلش سر رفته بوده یه چن تا از کارایی که ریلیز نشده بوده و حتی شده بوده و اینارو جمع کرده حال کرده آلبومش کرده...

من خودم از زمانی که الکس و وودی ون ایدن باهم بودن کاراشونو دنبال می کردم ولی واقعا این الان چیه، بعدشم هرکدوم از ترکا یه جوره موزیک که چنج میشه صدا بالا پایین میشه تازه من مانیتورینگ گوش دادم ولی این که سره هر ترک وولوم بالا پایین کنی زور داره دیگه...

ترک یک که همین چند ماه پیش اورجشو سینگل داد ترک عالیه حالا اینجا ریتمو درآورده...
    ترک 2 و 3 تعطیل، 4 ام که چیزه جدیدی نداره، 5 ام که باز تکراری با تغییر ریتم!! 6 ام تعطیل!!! 7 ام که من خوشم نیمد حالا شاید کسی خوشش بیاد...
    8 عاشق صدای claire_willis ام ولی واقعا این ترک ام چیزی نداشت!!!! 9: چه عجب یه ترک خوب ولی ای بابا اینم که تکراری بود!!!! 2 3 ماه پیش ریلیز شد!!!!
    10: این حالا یکم قابل تحمل بود!!! 11: یه ترک خوب دیگه!!! ای بابا اینم که تکراری اینم 3 ماه پیش اینا ریلیز شده بود!!!!!!!!

همه ترک ها ام که 3 دقیقه!!!! تنها ترکی که نشنیده بودم و خوشم اومد alex_m.o.r.p.h-dreamcatcher_(feat._tiff_lacey)-spank بود!!!!!!!!!!!!...
    شما گوش نده مهندس

2 کاربر زیر از korn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #17

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 81,891 بار در 15,581 ارسال
    Ambient
    Moby
    نقل قول نوشته اصلی توسط korn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin-Rafati-Daryan تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

شما گوش نده مهندس
    نظرشون رو گفتن به هر حال خوششون نیومده! تا گوش نده که نمیدونه خوبه یا بد!

9 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #18

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط korn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

شما گوش نده مهندس
    نظرشون رو گفتن به هر حال خوششون نیومده! تا گوش نده که نمیدونه خوبه یا بد!
    بله نظرشونو گفتن اما کسی که ترنس باز باش همچین البومی و گوش کنه امکان نداره بگه این البوم چرته و ضعیف !
    دوست عزیزمون یا ترنس باز نیستن یا تنها با ترنسی گوش میده که سمت بیگ رومه ارتباط برقرار میکنن برای همین گفتم گوش نکنه
    منم از هاوس خوشم نمیاد گوش میکنم اما نظری هم نمیدم چون علاقه ای ندارم...

9. Top | #19

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 58 بار در 14 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

10. Top | #20

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 912 بار در 256 ارسال
    Trance
    TrancEye
    ببین داش میلاد من نمیخوام بحث کنم اومد گف گوش نده چیزی نگفتم ولی باز کشش میده! ببین اتفاقا همون بیگ روم و هاوس ئه که ترک هاش 3 4 دقه اس نه ترنس، تازه اونم آپلیفت، ترنس زیره 5 6 دقیقه اصلا معنایی نداره، آقا 18 تا ترک داده 17 تاش 3 دقه اس!!!..
    میگی ترنس باز نیستم باشه! ببین اگه بالای 30 یا نزدیک 30 سالت هست و تهرانی بهت آدرس میدن یه آخر هفته بیا خونه من یا اصلا میام دنبالت، نگرانم نباش من 4 5 ساله تنها زندگی میکنم، بالای 1000 تا ترک از سال 2005 تو هارد موزیک ام دارم، سای و ترنس و آپلیفت و پروگ، واسه اینکه نگی فقط آرشیو کردی رندوم رو هر کدوم که دوس داشتی دست بذار ملودیشو با دهن همون جا برات میزنم چون من از دهنم حرف میزنم نه از جای دیگه!!!
    الکس امسال قبل آلبوم 4 تا ترک ریلیز کرر که 3 تاش از نظر من 10 از 10 بود که، Alex M.O.R.P.H. - Not All Superheroes Wear Capes (Club Mix) بااین که اشکم در اومد که ریتم و برداشته کرده ترک یک این آلبوم، Alex M.o.r.p.h. - Euforia Anthem که اینم عالی بود که آورده تو آلبوم و ترکش با ناتالی alex_m.o.r.p.h-angelic_(feat._natalie_gioia) که اینم از نظرم عالیه با ترک 7 ئه آلبوم که حالا اون معمولیه، قبل اینکه این آلبومو بده تو دلم میگفتم ایول الکس داره به اوجش برمیگرده ولی با این آلبوم *** به تفکراتم، قشنگ معلومه که حوصلش سر رفته و یه سری ترک که ریلیز نشده بوده و ریلیز شده ها رو ورداشته آلبوم کرده، فقط به نظرم 2 3 تا از این ترک های ملو شو واسه آلبوم ساخته باشه، اگه کسی 4 تا ترک امسالو که قبل آلبوم ریلیز کرد گوش نداده باشه آلبوم براش میتونه خوب باشه ولی واسه من فقط ضدحال بود برعکس آلبوم جوزپه که خیلی حال داد بهم...
    اینم لیست آرتیستای محبوبمه که هر چندوقت آپدیت میشه فقط واسه این نوشته بودمشون که یادم نره آرتیستای محبوبم ولی اینجا به درد خورد:
    Ultimate - TrancEye - Tample One - Kaimo K - A.R.D.I - ReOrder - Andy Elliass - Hazem Beltagui - Gai Barone - Giuseppe Ottaviani - Driftmoon - Biotones
    RAM - Andrew rayal - Simon O'Shine - Arisen Flame - Solarstone - Dennis Pedersen - Paul Pele - Mhammed El Alami - Alan Morris - Gordey Tsukanov
    اینم وکال آی محبوبم:
    Sarah Lynn - Jaren - Katty Heath - Leolani - Claire Willis - Jess Morgan - Tiff Lacey - Sue Mclaren - Natalie Gioia - Neev Kennedy - Aelyn

نگم 100% ولی حداقل 90% فول دیسکو هاشونم دارم، نه فقط اینکه داشته باشم هر کدومشونو 200 دفه گوش دادم، اینارم خواستی هر ترکشونو که بگی با دهن ملودیشو برات میزنم که نیای اینجا فاز ماز برداری که رفیقمون بیگ روم بازه و فلان و بسار، زور داره برام منی که از 2013 فقط دارم ترنس گوش میدم، 12 سال پیش با آلبوم آروند د وورلد ئه یاهل قرص مورس میزدیم یکی بیاد بگه داشمون هاوس بازه، والاااااا!!! ...

3 کاربر زیر از Armin-Rafati-Daryan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین