کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: دمو ترنس

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 20 بار در 5 ارسال
    Trance
    Gaudium

دمو ترنس

سلام دوستان من یه دمو آماده گردم میخواستم نظراتتون دربارش بدونم فقط یه نکته ای بگم که درباره تنظیم کار نظر بدین که آیا صدا ها انتخاب شده و فضای استاندارد برای منتشر شدن از لیبل ها رو داره یا نه چون من حتی برای 5 ثانیه روی میکس و مستر وقتی نذاشتم که بخواد خوب یا بد باشه فقط در مورد تنظیم میخواستم نظراتتونه بدونم خواهش میکنم نظر بدید

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

6 کاربر زیر از Made عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 20,599 بار در 1,692 ارسال
    Trance
    Ilan Bluestone
    دمو رو گوش دادم خارج از بحث میکس و مستر صداهایی ک انتخاب کردی خیلی قدیمیه مال اوایل 2000 و قبلشه.. صداهارو حتما عوضش کن

5 کاربر زیر از MILAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Gaudium
    مرسی که نظر دادی آره صداها قدیمیه چون از یه سری پلاگین ها قدیمی استفاده کردم من اینو بعنوان یه تست استفاده کردم ببینم میتونم اون فضای استاندارد بسازم یا نه بقیه هم نظر بدن عالی میشه

3 کاربر زیر از Made عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Gaudium

کاربر زیر از Made عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,873 بار در 663 ارسال
    Trance
    Schiller
    خسته نباشی
    کار جالبی بود خوشم اومد ولی هنوز از لحاظ فنی کار داره یه مقداری هم لازمه ملودیت تغییر پیدا کنه و ثبات بیشتری داشته باشه ولی در کل ایده جالبیه و پتانسیل خوبی داره تا احساسی تر و ملودیک تر بشه اگه روش کار بشه حتما چیز خوبی از آب در میاد
    موفق باشی

4 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Gaudium
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خسته نباشی
    کار جالبی بود خوشم اومد ولی هنوز از لحاظ فنی کار داره یه مقداری هم لازمه ملودیت تغییر پیدا کنه و ثبات بیشتری داشته باشه ولی در کل ایده جالبیه و پتانسیل خوبی داره تا احساسی تر و ملودیک تر بشه اگه روش کار بشه حتما چیز خوبی از آب در میاد
    موفق باشی
    نظرت واقعا واسم دلگرمی بود

من یه مدت موزیک میساختم ولی اصلا نمیتونستم اون فضای معمول که هر موزیکی داره بسازم نمیدونم چطوری اینو توضیح بدم صداهام اصلا بهم نمیخوردن تو این موزیک فقط سعی من به این بود که بتونم فضای مورد نظرمو بسازم
    ویرایش توسط Made : 2016/09/25 در ساعت 11:11 PM

3 کاربر زیر از Made عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.