کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: R.I.B. - The Nostalgia | 2016

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش الکترونیک
    تشکر شده 26,632 بار در 3,728 ارسال
    Trance
    ATB

R.I.B. - The Nostalgia | 2016

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Artist: R.I.B.
    Title: The Nostalgia
    Year Of Release: 2016
    Label: Easy Summer Limited
    Genre: Balearic, Downtempo
    Quality: Mp3/320 kbps
    Total Time: 01:47:14
    Total Size: 258 Mb

Tracklist:

01. R.I.B. – The Nostalgia (4:28)
    02. R.I.B. – When I Touch You (4:25)
    03. R.I.B. – Farewell New York (5:17)
    04. R.I.B. – I Remember You (6:01)
    05. R.I.B. – Round the World (5:29)
    06. R.I.B. – When Hearts Beat in Unison (6:14)
    07. R.I.B. – Games Rain (7:16)
    08. R.I.B. – The Breath of Autumn (4:42)
    09. R.I.B. – I Look at Sea Horizon (6:48)
    10. R.I.B. – The Mirage (6:31)
    11. R.I.B. – Wind of Changes (4:56)
    12. R.I.B. – The Glacier Actru (4:11)
    13. R.I.B. – Performance (Chillout Mix) (5:49)
    14. R.I.B. – Summer Dreams (Submersion Remix) (6:46)
    15. R.I.B. – Perfect Day (4:45)
    16. R.I.B. – Deep Under the Sky (4:56)
    17. R.I.B. – Frozen (5:01)
    18. R.I.B. – City of Hopes (4:26)
    19. R.I.B. – New Life (5:33)
    20. R.I.B. – Forever (3:40)

[RODFILE]http://www.rodfile.com/wc5eq1tp5htj[/RODFILE]

توصیه اکید من به دانلود این آلبوم هست ... ایشون از اساتید چیل اوت حال و حاضر هستند ...
    کارای قدیمیشم توو این آلبوم گذاشته ولی بازم شاهکاره ...
    I Remember You از کارهای ماندنی هست ...

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش الکترونیک
    تشکر شده 26,632 بار در 3,728 ارسال
    Trance
    ATB
    هر چی بیشتر دارم گوشش می دم بیشتر لذت می برم ...
    احسنت ...

19 کاربر زیر از pooya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ممتاز
    تشکر شده 2,852 بار در 529 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    کلا یکی از مشخصه های مدیران ارشد این انجمن شناخت بالاشون نسبت به لیبل ها و محدوده ژانر های الکترونیک هست !
    پویا کلا Chillout انجمن دستشه !
    و صد البته ریلیز های Kontor Record که دنس رو ساپورت میکنه !

تو اسطوره های چیل اخیرا York آلبومی رو داد که انصافا بی خود بود ! نه قبل و نه بعدش سرو صدایی نکرد و لایق سرو صدا هم نبود !
    ولی این آلبوم ارزششو داره !

13 کاربر زیر از Mr.Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 877 بار در 186 ارسال
    Trance
    Back To Earth
    اهل کراسنویاسک سیبری و هم شهری و رفیق یوری کینه. سرمای سیبری رو واقعا میشه تو کاراش حس کرد. ترک i remember youش ادمو یه دنیا دیگه میبره

12 کاربر زیر از Damash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,962 بار در 550 ارسال
    Classical
    York
    آلبوم خوبیه شاید هم عالیه، تِم داره، که البته به نظر من بدیش همینه... بهترین ترک هم به نظرم 8 بود بقیشون چون من خیلی آدم ملودیکی هستم اصلا به نظرم جالب نبودن چون تاثیر خاصی روم نذاشتن یا به خاطر اینکه همشون شبیه هم بودن حسشون تکراری شد از بین رفت نمیدونم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Ehsan تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    کلا یکی از مشخصه های مدیران ارشد این انجمن شناخت بالاشون نسبت به لیبل ها و محدوده ژانر های الکترونیک هست !

تو اسطوره های چیل اخیرا York آلبومی رو داد که انصافا بی خود بود ! نه قبل و نه بعدش سرو صدایی نکرد و لایق سرو صدا هم نبود !
    والله خود حضرت یورک اهل سر و صدا نیست... شما هم یه بار دیگه آلبوم یورک رو گوش کن کلا پشیمون میشی از حرفت. جدا از این که 3 4 تا ترک محشر داشت (How did I fall In Love , Nothing Is Over, Burning Flame, Horizon Of Mars) بقیشونم به جز Traveller خیلی خوب بودن
    اصن من اون آلبومو پرستش میکنم و این کاملا خالی از تعصب من در مورد یورک عه
    حتی به نظرم از نظر سبکی هم آلبوم R.I.B. اصن قابل مقایسه هم نیست با آلبوم یورک، دوتا چیز متفاوت رو دنبال میکردن

8 کاربر زیر از parham199 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 861 بار در 155 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    کلا تم داشتن یک آلبوم آفت بزرگیه. حتی کار های خیلی قشنگ هم اگه با ی تم تو ی آلبوم قرار بگیرن باز هم آلبوم خسته کننده میشه.

من Round the world رو بیشتر از همه ترک ها دوست داشتم.

6 کاربر زیر از alireza dehghani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو ممتاز
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط parham199 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آلبوم خوبیه شاید هم عالیه، تِم داره، که البته به نظر من بدیش همینه... بهترین ترک هم به نظرم 8 بود بقیشون چون من خیلی آدم ملودیکی هستم اصلا به نظرم جالب نبودن چون تاثیر خاصی روم نذاشتن یا به خاطر اینکه همشون شبیه هم بودن حسشون تکراری شد از بین رفت نمیدونم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Ehsan تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

والله خود حضرت یورک اهل سر و صدا نیست... شما هم یه بار دیگه آلبوم یورک رو گوش کن کلا پشیمون میشی از حرفت. جدا از این که 3 4 تا ترک محشر داشت (How did I fall In Love , Nothing Is Over, Burning Flame, Horizon Of Mars) بقیشونم به جز Traveller خیلی خوب بودن
    اصن من اون آلبومو پرستش میکنم و این کاملا خالی از تعصب من در مورد یورک عه
    حتی به نظرم از نظر سبکی هم آلبوم R.I.B. اصن قابل مقایسه هم نیست با آلبوم یورک، دوتا چیز متفاوت رو دنبال میکردن

چیل اَوت (به تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. : Chill-out) (که گاهی به طور مختصر چیل نیز نامیده می‌شود) یک تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. برای انواع مختلفی از تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. است که با حال و هوای دلپذیر و ضرب‌آهنگ میان سرعت شناخته می‌شوند. "چیل" به عنوان اصطلاحی عامیانه برای واژه "ریلکس" استفاده می‌شود.موسیقی چیل اَوت از اوایل تا اواسط دههٔ ۱۹۹۰ و در "اتاق‌های چیل" واقع در تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ظهور کرد، جائی که موسیقی آرام کننده‌ای پخش می‌شد تا به رقاص‌ها شانس "حفظ آرامش" (به تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. : "Chill out") از موسیقی قوی و سرعت بالای صحنهٔ اصلی رقص باشگاه را بدهد.
    سبک‌های وابسته به سبک چیل اَوت عموماً شامل تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ، تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ، تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ، تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. و دیگر زیرسبک‌های تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. می‌شود. همچنین گاهی تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. که زیرسبکی از سبک تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. است، به عنوان سبکی متعلق به مجموعهٔ چیل اَوت در نظر گرفته می‌شود. توصیف چیل اَوت به عنوان یک سبک موسیقی، مترادف با اصطلاحات امروزی‌تر مانند "الکترونیک صاف" (به تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. : "Smooth electronica") و "تکنوی نرم" (به تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. : "Soft techno") می‌باشد، این سبک یک سبک شل موسیقی است که به سمت انواع بسیار متنوعی از موسیقی الکترونیک محو می‌شود و همچنین می‌تواند به سبک‌های بومی‌تر مانند موسیقی هندی٬ موسیقی خاورمیانه٬ موسیقی اسپانیایی٬ زیرسبک ویژه‌ای با نام تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. که گاهی با نام "فلامنکو الکترونیک" نیز از آن یاد می‌شود و شاید به عنوان بهترین مثال به آثار اولیهٔ گروه تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. نیز اطلاق شود.

دوست عزیزم Chill Out یه سبک یا ژانر یا شاخه از موزیک الکترونیک نیست که بشه تفکیکش کرد و المانهای خاصی رو بهش خروند و گفت این میشه چیل مثلا !
    یه سبک تلفیقی از هر نوع ساز زهی و بادی و کلیدی که بگی هستش !
    که حتی شاخه های Down Tempo کلا ! و Acoustic , Ambient , Deep House , و .... رو جز چیل میدونن (برای نمونه ریلیز های چیل لیبل های بزرگی مثل Kontor , Easy Summer , Armada , ... رو ببین چه سبک هایی رو چیل میگیرن تو ریلیز هاشون )
    پس علایق افراد در مورد چیل رو اصلا نمیشه خوب یا بد گفت و قضاوت کرد ! مثلا من خودم صدای گیتار و سازهای زهی تو چیل رو بیشتر از کلید دوس دارم !

ولی کار های یه ارتیست نسبت به قبلش رو میشه قضاوت کرد و York این البومش در مقایسه با کار های قبلیش صفر بود !

موفق باشی !

4 کاربر زیر از Mr.Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو ممتاز
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooya تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    هر چی بیشتر دارم گوشش می دم بیشتر لذت می برم ...
    احسنت ...
    ترک I Remember Youچقدر شبیه کارهای قدیمی ATB هست !
    یهوووو بردم چند سال پیش

5 کاربر زیر از Mr.Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 109 بار در 23 ارسال
    Trance
    Geert Huinink
    به نظر من این البوم فوق حرفه ایه .ملودی هایی که کار کرده میره تو روح و روان ادم .واقعا لذت بردم پویا جان دمت گرم به خاطر این پست.دوستان البوم یا کالکشن با این سبک و سیاق اگه هست معرفی کنید لطفا چون دو تا البوم Biosphere و Blank & Jones رو گرفتم اصلا خوشم نیومد ولی با این خیلی حال کردم معرفی کنید ممنون میشم...

3 کاربر زیر از mr trance عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.