کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: انتقادات و پیشنهادات برای تغییرات بخش هاوس

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 29,283 بار در 2,703 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

انتقادات و پیشنهادات برای تغییرات انجمن

به نام خدا

با عرض سلام و ظهر بخیر خدمت تمامی کاربران محترم سایت ترنس باز

همه دوستان با تغییرات و وضعیت حال حاظر انجمن آگاهی کامل دارند . کم شدن بازدیدها، دیده نشدن پست ها، دانلودهای بسیار زیاد بدون دادن هیچ گونه نظری! و خیی از چیزهای دیگر. البته از اونجایی که بنده حقیر مدیر بخش هاوس هستم، روی سخنم بخش هاوس هستش اما میشه برای بخش های دیگر هم استفاده کرد. در اول کار من یک سری پیشنهادات و نظرهارو با میلاد عزیز درمیون گذاشتم و اون هارو پایین همین مقدمه خدمت شما میگم. اما خواهش میکنم هر دوست عزیزی نظری انتقادی پیشنهادی چیزی داره بگه. همه این کارا واسه سرپا شدن انجمن و زنده نگه داشتن اونه . اگر اینطوری پیش بره شاید تا کمی دیگر .... . من نظرا و پیشنهادای خودمو عرض میکنم :

01. اول از همه، برای اینکه دوستان مشارکت داشته باشن و هم سطح اطلاعاتشون بالاتر بره، هر هفته یک نظر سنجی برای انتخاب کردن برترین ریلیز و ترک هفته قرار میدیم که آخر هر ماه یک مجموعه از سه ترک برتر هر هفته در اون ماه برای دانلود قرار داده خواهد شد.

02. در راستای هدف قبلی، ترک برتر هقته نقد و برسی خواهد شد.

03. سومین نظر من این است که میدنید این روزا ریلیزها بسیار زیاد شده و تعدادی هم لیبل تازه تاسیس به روی کار آمدن. این کارو میشه کرد که واسه هر لیبل یک تاپیک جدا باز کرد و تمامی ریلیزهای اون لیبل رو داخل همون تاپیک اضافه کرد . اینطوری هر کس میتونه به تاپیک لیبل مورد علاقش بره و ترک رو دانلود کنه . توجه داشته باشید که تمامی ریلیزهای اون لیبل *چه خوب و چه بد* داخل تاپیک قرار داده میشه.

04. در صورت موافقت مدیران بخش ریدیوشو انجمن با نام و تمی دیگر راه اندازی بشه . بدون هیچ اجباری. هر کسی میتونه میکس خودشو تحویل بده و هر هفته یک اپیزود از ریدیوشو رو میزاریم همراه با نقد و برسی.

05. یک بخش هم برای ریلیزهای کلاسیک ایجاد شود که بتوان رییزهای خوب و به یاد ماندنی قدیمی را در اون تاپیک جمع آوری کرد ..

دوستان این نظرات و پینشهادات در صورت موافقت به طور یک یا دو هفته آزمایشی انجام خواهد شد . در صورت مشارکت و همکاری دوستان، برای هفته های متوالی این کار رو انجام میدیم . دوستان اکر نظر و پیشنهاید در این خصوص دارند زیر همین تاپیک اعلام کنند . با تشکر

21 کاربر زیر از EHsan.Shz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,438 بار در 509 ارسال
    House
    Dimitri Vegas & Like Mike
    خوبه.همین نظرسنجی می تونه یه تحول خوبی ایجاد کنه قبلنا هم بود ولی یه مدتیه نظرسنجی نداریم. از همینا که اون بالا رای میدادن.

11 کاربر زیر از Dragon12 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ممتاز
    تشکر شده 2,314 بار در 457 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    حرکت خیلی خوبیه !
    به نظرم مدیرای مربوط به بخش هاوس که یکی از ستون هاش خودتی اگه سخت گیرانه برخورد کنن و تاپیک های نامربوط و کارای سطح پایین رو مستیقما پاک کنن!
    تعداد تاپیک ها کمتر میشه ولی کیفیتش میره بالا !
    تو دیتابیس قبلی انجمن بخش ترنس خیلی کارای نامربوط و علکی زیاد داشت که حتی بیشترشون زیر10 بازدید داشتن !
    با شروع جدید سخت گیرانه تر عمل کنیم به نفع همه هست !

9 کاربر زیر از Mr.Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,046 بار در 544 ارسال
    Trance
    James Dyamond
    پیشنهاد خوبیه فقط رادیو شو رو بزارید برا همون عید نوروز بهتره حس حالی که اون موقع داره خیلی خوبه و نمیشه هر هفته میکس داد خسته کننده میشه و تکراری میشه بنظرم همون برای عید بمونه بهتره

6 کاربر زیر از Les Ailes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 777 بار در 168 ارسال
    Trance
    Back To Earth
    میلاد جان نمیدونم قبلا توضیح دادی یا نه. میخواستم بگم قبل فاجعه اخیر من عضو نیمه فعال یا فعال بودم دقیق یادم نیست ولی الان یه عضو معمولی شدم. نمیشه کاریش کرد؟

5 کاربر زیر از Damash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 84,491 بار در 16,183 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط Damash تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    میلاد جان نمیدونم قبلا توضیح دادی یا نه. میخواستم بگم قبل فاجعه اخیر من عضو نیمه فعال یا فعال بودم دقیق یادم نیست ولی الان یه عضو معمولی شدم. نمیشه کاریش کرد؟
    نقل و انتقالات اعضا مشکی خودکاره الان 160 تا پست داری بشه 201 عدد میشی نیمه فعال

6 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 60 بار در 37 ارسال
    House
    Swedish House Mafia
    چرا انجمن اینقدر بازدیدش و قعالیتش کم شده
    واقعا حیف همچین انجمنیه

2 کاربر زیر از Mehran_Mahmoodi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 84,491 بار در 16,183 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran_Mahmoodi تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    چرا انجمن اینقدر بازدیدش و قعالیتش کم شده
    واقعا حیف همچین انجمنیه
    فعالیت اگه منظورتون زدن سینگل ها و آلبوم هاس که اوضاع خوبه اغلب چیزای خوب رو داریم اگه منظورتون بحث و نظر کاربراس که کلا کاربرای اغلب سایت ها فقط بیننده ن و نظر و فعالیت بسیار کم شده دلیلش هم به نظرم تلگرام و کانال هاش هست که یه جور خوراک همیشه آماده و بدون دردسر میده به یوزرها باعث میشه تلاشی نکنن. الان نزدیک به 50 تا کانال تلگرام فقط در مورد الکترونیک دیدم که همه چی میذارن و باعث میشه به راحتی دانلود کنن هر چند اغلبشون آهنگ ها رو ناقص و با عناوین و ریمیکس های اشتباه به کاربر میدن و اطلاعات غلط که ناشی از کم آگاهی بودن مدیران کانال هاس

یه سری از مدیران سابق هم که آگاهی و اطلاعات و فعالیت خوبی داشتن درگیر سربازی و زندگی خودشون شدن و دیگه فعالیت ندارن. در ضمن بازدید انجمن خوبه تعداد ورودها بالاست ولی فعالیت از نظر ثبت نظر و کاربر پایینه که دلایلش رو بالا گفتم

در هر حال چون انجمن آرشیو خوبی داره حتی اگه یه کاربر هم داشته باشه تعطیلش نمیکنم نگران این موضوع نباشید

7 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان