کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: اتفاقات اخیر انجمن

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif
    مدیرکل سایت

تشکر شده 83,214 بار در 15,865 ارسال
    Ambient
    Moby

اتفاقات اخیر انجمن

درود

دوستان عزیز همون طور که می بینید انجمن برگشته به پارسال اوایل پائیز! در مورد دلایلش همین رو بدونید که خرابکاری در هاستینگ بوده و شانس ما ، ما هم جز اکانت های حذف شده بودیم و به هیچ طریقی نشد حتی بکآپ های گذشته رو برگردونن و من همین نسخه سالم رو روی هارد منزل داشتم که به دلیل حجم بالای انجمن نمیشه مرتب دانلودش کنم

در هر حال موارد زیر باید در این مدت درست بشه :

1 - طراحی کلی انجمن که بهم ریخته س که باید درست بشه کمی صبور باشید و خطاها و اتفاقات عجیب و غریب در قالب و دیدن مطالب رو به فال نیک بگیرید

2 - تمامی کاربران عضو ویژه که بعد این تاریخ نام کاربری داشتن یا هنوز از اعتبار حسابشون باقی مونده بوده به بنده پیام خصوصی بدن تک به تک با سیستم زرین پال چک میکنم و همه رو مجدد با اضافات روز! برمیگردونم فقط کمی صبور باشید. حجم تغییرات بسیار بالاست

3 - تاپیک هاو پست های ارسالی تون رو می تونید از کش گوگل مجدد ببینید . تاپیک رو بزنید من لینک ها رو از داخل حساب مدیافایر و آپتوباکس انجمن پیدا میکنم و تصحیح میکنم این کار بسیار زمانبره پس کاربرا باید صبور باشن شاید تا آخر تابستون طول بکشه مخصوصا بخش دیسکوگرافی که من حدود 6 ماه روش کار کردم و امروز دیدم همه ش دود شده و اگار هیچ کاری نکردم نزدیک به 3000 هزار تاپیک رو باید مجدد مرتب و لینک هاش رو درست کنم!

4 - عضویت ویژه و ماژول های عضویت رو باید مجدد نصب و تنظیم کنم اینو تا آخر هفته نهایی میکنم

5 - تغییرات اسامی کاربران رو بهم بگید از طریق پیام خصوصی تا انجام بدم.

6 - سرچ انجمن رو باید درست کنم اون خیلی کار داره چون کلا دستی بود و باید مجدد از نو همه چی رو تنظیم کنم

7 - سرور انجمن به داخل ایران منتقل شده تا اگه مشکلی پیش اومد اقلا بشه سرور ها رو فیزیکی دید! احتمالا سرعتتتون بهتر میشه حالا فعلا فشاری رو سرور نیست باید دید در ماه های بعد و ازایش یوزر ها چه اتفاقی می افته

8 - کانال انجمن هم به زودی سعی کنم به روزش کنم واقعا سرم شلوغه و وقت بسیار کم

صبور باشید و ما رو در سرپا کردن مجدد انجمن کمک کنید

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif
    مدیر ارشد بخش الکترونیک

تشکر شده 26,209 بار در 3,725 ارسال
    Trance
    ATB
    سلام به همگی ...
    واقعا حیف شد ولی حالا اتفاق افتاده و کاریش نمی شه کرد ... امیدوارم بچه ها پشت میلاد و خالی نکنن و تنهاش نذارن ...
    منم یه مدتیه نت فقط رو گوشی دارم و نمی تونم فعالیت کنم ... کارام داشت ردیف می شد که از اول ماه جدید یعنی مرداد نت دار شم که این طوری شد ... حالا شاید قسمت بوده که این دو تا هم زمان باشن که بتونم توو این ایام کمکی واسه میلاد و انجمن باشم ...
    دلم واسه انجمن تنگ شده حسابی، ایشالا از اول ماه جدید کمکی باشم واسه سایت ...
    ایشالا هرچی زودتر سایت مث همیشه پر قدرت بشه ...
    مخلص همه بچه های گل ...

21 کاربر زیر از pooya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

' Sometimes it’s not the song that makes you emotional, It’s the people and things that come to your mind when you hear it '

Tiesto

Contact Me

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif
    عضو ویژه

تشکر شده 387 بار در 109 ارسال
    Trance
    Solarstone
    بابا همه چی درست میشه غم نداره . ما چند سال زحمتات رو به چشم دیدیم و می دونیم بازم زحمت می کشی برا همه. در کل دوست داریم منتظر می مونیم که همه چی بشه مثل روز اول.
    خسته نباشی گل پسر

16 کاربر زیر از armanafif عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif
    مشاور امور فرهنگی انجمن

تشکر شده 9,780 بار در 1,203 ارسال
    Ambient
    Kyau & Albert
    من تو اسرارالتوحید هم قبل این تاپیک گفتم ..این مسائل تو ایران عادیه و از دست صاحبان سایتها کاری بر نمیاد. همیشه باید حواس مون باشه.حداقل باید هر 3 ماه یکبار بک اپ بگیریم...

انصافن کار سختی در پیش داره میلاد .باید همه کمکش کنیم...هرکی که میتونه با توجه به اینکه تابستونه استین رو بزنه بالا و کمک حال این تیم غیور باشه.

میخوام دنیاش نباشه اگه ترنسباز نباشه!

مدال ما رو دزدیدن دارن باهاش پز میدن!!
    مدالمو پس بده !!

19 کاربر زیر از Amir-Aghaei عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نه گفتن به مصرف مواد مخدر را بیاموزیم

5. Top | #5

سرپرست کل

تشکر شده 21,479 بار در 2,499 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    تگ های دانلود هم پریده انگار
    ایشالا مدیران کمک کنن لینک های تاپیک ها اصلاح بشه
    فک میکنم عملا تاپیک هایی که اسم هاشون رو بخاطر نمیاریم پریده

13 کاربر زیر از Polarstern عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif
    مدیر بخش رادیو شو

تشکر شده 3,867 بار در 918 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    فدای سرتون

پیشنهادم اینه که انگاری انجمن امروز تاسیس شده .هر چی مطلب جدید بیاد ارسال بشه.

13 کاربر زیر از Transcended عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. برای دریافت جدیدترین رادیو شوها

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif
    عضو ویژه

تشکر شده 148 بار در 43 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    ايشالا انجمن زودتز سرپا بشه و پر قدرت تر.

10 کاربر زیر از abbas7stars عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif
    عضو نیمه فعال

تشکر شده 1,518 بار در 296 ارسال
    Others
    Calvin Harris
    نقل قول نوشته اصلی توسط Transcended تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    فدای سرتون

پیشنهادم اینه که انگاری انجمن امروز تاسیس شده .هر چی مطلب جدید بیاد ارسال بشه.
    منم نظرم همینه. زحمت برگردوندنشون خیلی زیاده. هرکی چیز قدیمی خواست تورنتش هست دیگه. ما به عنوان کاربرای سایت چنین توقعی نداریم!

7 کاربر زیر از slash7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

مدیر انجمن

تشکر شده 19,135 بار در 1,619 ارسال
    Trance
    ATB
    میلاد بیت پورت و ساپورت نمیکنه سایت ... سر لینکا هم مشکل داریم.بعضیارو میگه شیلتر شده بعضی هارو هم مستقیم دانلود نمیکنه. ی تگ پیام جدید هم برا من اومده هرکاری میکنم حدف نمیشه .... اینارو هم اضافه کن اگه اضافه نکردی

7 کاربر زیر از MILAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

مدیر انجمن

تشکر شده 10,423 بار در 1,512 ارسال
    Trance
    Jean Michel Jarre
    درود بر مهندس میلاد
    من هم به عنوان کاربری که بیش از دوساله اینجا عضوم هر کمکی از دستم برمیاد انجام میدم . اگه شما مشخص کنی که سایر افراد چه کاری میتونن برای انجمن انجام بدن خیلی خوبه چون یه نفری واقعن سخته انجمن رو به حالت قبل برگردوندن . ممنون از زحمات شما

9 کاربر زیر از ژان میشل ژار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین