کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: و سرانجام بهترین , جدیدترین و کامل ترین پک ترنس در دنیا Vengeance Trance Sensations Vol 2

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

و سرانجام بهترین , جدیدترین و کامل ترین پک ترنس در دنیا Vengeance Trance Sensations Vol 2

سلام دیگه همه این پک سمپل رو می شناسن دیگه

پکی که شاید بگم تمام Producer های مطرح ترنس دنیا ازش استفاده می کنن و Airbase هم تو آموزششاش میگفت سمپل فقط این خیلی خوبه

Vol 1 ش که همه جا بود Vol 2 ش معمولا لینکش کمیاب بود که امروز این رو دیدم و سریع گذاشتم مستقیم شه و برای شما میذارمش

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Vengeance Sound Vengeance Trance Sensation Vol 2 WAV MIDI Vengeance Sound Vengeance Trance Sensation Vol 2 WAV MIDI Vengeance Sound Vengeance Trance Sensation Vol 2 WAV MIDI | 1.32GB Trance Sensation is back! 20 brand new and incredibly extensive Trance Construction Kits are here just waiting to be discovered. This time 'Trancemaster' Dennis Sheperd has opened his sound archive of epic arpeggios, driving basslines, thunderous beats and masterful compositions, delivering all the ingredients that will again send any crowd into Trance-Extasy! Just as in Volume 1, all the elements are royalty free, have been created with the greatest attention paid to even the smallest details and are available as individual loops (all in dry and wet versions, verse and refrain). No limits have also been set in the area of creative possibilities: All MIDI files used in producing this collection have been included to allow full editing of all sequences! As usual, every one of the 20 Construction Kits also comes with accurate BPM and pitch infmation and is cut to loop perfectly. All this allows f the easy merging and combining of any the elements to spice up your tracks f use in live situations. A real treasure trove f every Trance producer!. Overview: - 20 newly composed and recded trance anthems by Dennis Sheperd - drums, melodies, pads, fx, basslines etc... all with notes and BPM declaration - song kits contain verses (build ups), chus and breaks - dry (without effects) and wet (effected) versions - all MIDIs of all melody-based tracks included - fast and easy to implement in your production - looped, precisely cut at the beginning - over 1310 MB material spread over 580 files (Construction Kits consist of loops)

کد:

http://www.filesonic.com/file/4078765745/Vengeance.Sound.Vengeance.Trance.Sensation.Vol.2.WAV.MIDI-Samples.part1.rar
    http://www.filesonic.com/file/4078765715/Vengeance.Sound.Vengeance.Trance.Sensation.Vol.2.WAV.MIDI-Samples.part2.rar
    http://www.filesonic.com/file/4078765705/Vengeance.Sound.Vengeance.Trance.Sensation.Vol.2.WAV.MIDI-Samples.part3.rar

لینک مستقیم

(به زودی)
    ویرایش توسط RmaN : 2011/12/17 در ساعت 03:29 PM

15 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    آقا جون من چرا Hipfile قاطی کرده فقط پارت 2 ش مستقیم شده هر کاری کردم 2 روزه دارم خودمو می کشم پارت 1و3 ش مستقیم شن!

فکر کنم چون پارت 1و3 ش با هم عبارت بی ادبی میشن مستقیم نمیشه

بابا یکی اینو مستقیمش کنه لازمش دارم

راستی اینم بگم که Mosahar و یکی دیگه از پرودیوسرها بهم گفتن که این سمپل نیست فقط آهنگای معروف Armada رو ورداشتن خرد خرد کردن(من که نفهمیدم خواب یعنی چه جوری خرد خرد کردن که سمپل نیست برای همین خیلی مشتاقم دانلودش کنم)

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 4 بار در 2 ارسال
    Trance
    Deadmau5
    یعنی درام کیت،ملودی،بیس لاین و ... جدا جدا هست توش

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir-roli تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    یعنی درام کیت،ملودی،بیس لاین و ... جدا جدا هست توش

کلا سمپل یعنی اصلا همین ولی این که همه میگن این سمپل نیست و آهنگ های آرمادا رو خورد خورد کرده نمی دونم منظورشون چیه!تو کفشم لینکاشم که لامصب مستقیم نمیشن

OMID میگه کلان لیچرهای Filesonic داغون شدن!
    امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    مستقیم:

8 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    جل الخالق این چرا فایلاش یه WAV به هم چسبیدن!

مطمئنی درست مستقیم شده امید؟

آخه مثلا این سمپل هم نباشه بالاخره باید خورد خورد استفاده کنی تو هر DAW بخوای کل WAV رو لود کنی و یه تیکش رو دربیاری ازش هم پدر DAW سر آنالیز کلی wav درمیاد هم پدر خودمون برای جدا کردن اون تیکه ای که میخوایم که!!!

جل الخالق!
    امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    جل الخالق این چرا فایلاش یه WAV به هم چسبیدن!

مطمئنی درست مستقیم شده امید؟

آخه مثلا این سمپل هم نباشه بالاخره باید خورد خورد استفاده کنی تو هر DAW بخوای کل WAV رو لود کنی و یه تیکش رو دربیاری ازش هم پدر DAW سر آنالیز کلی wav درمیاد هم پدر خودمون برای جدا کردن اون تیکه ای که میخوایم که!!!

جل الخالق!
    فکر کنم تو اشتباه دانلود کردی:117:
    من لینک های خودت رو مستقیم کردم که توش n صدتا فایل wave ه، اینم تصویرش:

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    من هنوز دانلودش نکردم ولی فکر کنم آپلودباز بد قاطی کرده ناجور rename ش کرده چون تو Internet Download Manager به صورت 3 تا فایل WAV اومدش بعد اینکه تو صف دانلود گذاشتم!

پس خدا رو شکر که درسته!
    امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 4 بار در 2 ارسال
    Trance
    Deadmau5
    کلا سایر محصولات ونجینس رو بگیرید.این یکی احتمالا باید مثل Sensation 1 باشه که بدرد تنظیم نمیخوره بیشتر مثل لگو بازیه.تمام ریتمها اماده،ملودیها اماده.بیس و اکوردها اماده.بدرد ریمیکس میخوره تا اهنگسازی

کاربر زیر از amir-roli عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

10. Top | #10

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 155 بار در 39 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    سلام
    من Sensation 2 رو هنوز دانلود نکردم ولی
    Sensation 1 برای استفاده کردن توی اهنگ نیست بلکه بیشتر برای آشنا شدن با کار و تمرین کردنه که ببینید در این کارا از چه لایه ها و چه افکتهایی استفاده شده.
    هم میشه اینجوری از این پک استفاده کرد هم میشه سمپلهاشو کناره هم بذاری و بگی این کارو من ساختم..... که البته یه بنده خدایی که اسم نمیبرم (تابلو دیگه هرکی کارشو گوش داده باشه) این کارو کرده بود و با افتخار به نام خودش کار رو بیرون داده بود.

3 کاربر زیر از OCEANIC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین