کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: Majid Norean-Lost Love(Orginal Mix)-unofficial

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 259 بار در 44 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

Majid Norean-Lost Love(Orginal Mix)-unofficial

با سلام به دوستان عزیز ترنس باز این جدیدترین کار بنده هست امیدوارم مورد پسند واقع بشه و منتظر نظراتتون هستم
    با تشکر

Artist: Majid Norean
    Type: Single(unofficial)
    Style: Uplifting Trance
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

19 کاربر زیر از Norean.Producer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,371 بار در 240 ارسال
    Others
    Alex M.O.R.P.H
    . کارت خوبه در نگاه اول (البته هنوز با دقت گوش ندادم) فقط اینکه Clap مناسب نیست خیلی تو ذوق میزنه !

8 کاربر زیر از Exmasion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط Exmasion تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    . کارت خوبه در نگاه اول (البته هنوز با دقت گوش ندادم) فقط اینکه Clap مناسب نیست خیلی تو ذوق میزنه !
    عرض سلام و تشکر از حضور و ممنون از نظرارزشمندتون ایشالا کار با دقت گوش دادید نکته ای بود خوشحال میشم بگید
    موفق باشید

8 کاربر زیر از Norean.Producer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 364 بار در 40 ارسال
    Others
    Skrillex
    اساتید شما هم مثه من بنده برای تحلیل آهنگی اونو در ادوات مختلف نظیر (هدفون، هنذفری،اسپیکر حرفه ای ) به سمع می رسونید یا خیر؟
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    الکی مثلا من یه شنونده ی حرفه ای ام!!
    ___

آقا مجید کارعالی شده، خسته نباشید مسلما تلاش زیادی پای این کار گذاشتید، ایشالا هماهنگ میکنم بفرستیم واسه آرمین بره ASOT !
    حالا که نتیجه ی تلاشت رو گرفتی جوری نشه که باز هف هش ماه طول بکشه تا یه کار جدید رو استارت بزنی تا انگیزه و حس پردیوس داری بساز داداشم.

6 کاربر زیر از Skrillex عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 109 بار در 23 ارسال
    Trance
    Geert Huinink
    سلام.ساب بیس و پاساژی که قسمت .high موزیکت میدی خوب نبود و یه مقدار اول کار پلاک و زیادی تکرار میکنی بدون هیچ افکتی که خسته کننده میشه.میکس و مستر کارت هم خوب نبود.ولی قسمت high کارت ملودی که کار کردی خوب بود.اینا رو نگفتم که دلسرد بشی فقط کاری که بخوای برای لیبل بفرستی به کوچیکترین قسمت کارت هم توجه اساسی میشه.یعنی یه ایراد کوچیک مساوی با رد شدن کار...البته قصد فرستادن داری دوباره این قسمتاشو باز سازی کن بعد بفرست اگر قصد نداری که برای گوش دادن معمولی مناسبه.موفق باشی..

5 کاربر زیر از mr trance عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    خسته نباشی
    همیشه ملودیات زیبا هستن من واقعا کاراتو دوست دارم ولی یه نقد کوچولویی هم بکنیم از کارت بد نمیشه
    یه مقدار زیادی تکراری بود اوایلش تا اینکه رسید به ملودی اصلی و وسطای اهنگ . یذره هم مسترینگت ضعیف بود . زمانی که کل آهنگتو رو میکنی باید از تیزی صدای های بیس کمتر کنی زیاد به گوش نیاد ولی در کل کارت خیلی خوبه خسته نباشی

4 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط Skrillex تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اساتید شما هم مثه من بنده برای تحلیل آهنگی اونو در ادوات مختلف نظیر (هدفون، هنذفری،اسپیکر حرفه ای ) به سمع می رسونید یا خیر؟
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    الکی مثلا من یه شنونده ی حرفه ای ام!!
    ___

آقا مجید کارعالی شده، خسته نباشید مسلما تلاش زیادی پای این کار گذاشتید، ایشالا هماهنگ میکنم بفرستیم واسه آرمین بره ASOT !
    حالا که نتیجه ی تلاشت رو گرفتی جوری نشه که باز هف هش ماه طول بکشه تا یه کار جدید رو استارت بزنی تا انگیزه و حس پردیوس داری بساز داداشم.
    نظر لطف شماست ممنون از حضورتون و وقتی که گذاشتید
    موفق باشید

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mr trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام.ساب بیس و پاساژی که قسمت .high موزیکت میدی خوب نبود و یه مقدار اول کار پلاک و زیادی تکرار میکنی بدون هیچ افکتی که خسته کننده میشه.میکس و مستر کارت هم خوب نبود.ولی قسمت high کارت ملودی که کار کردی خوب بود.اینا رو نگفتم که دلسرد بشی فقط کاری که بخوای برای لیبل بفرستی به کوچیکترین قسمت کارت هم توجه اساسی میشه.یعنی یه ایراد کوچیک مساوی با رد شدن کار...البته قصد فرستادن داری دوباره این قسمتاشو باز سازی کن بعد بفرست اگر قصد نداری که برای گوش دادن معمولی مناسبه.موفق باشی..
    ممنون از وقتی که گذاشتید
    دلسردی؟!نظراتتون رو چشمم میزارم این چه حرفیه واقعا ممنون که وقت گذاشتید و نکاتی رو گفتید و این واقعا برای من ارزشمنده راستش بنده پروژه ناقص زیاد رو سیستم دارم که این یکی از اونا بود دیروز اتفاقی بازش کردم و کاملش کردم و اینی شد که شما گوش دادید وگرنه قصد لیبل کردنش ندارم
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خسته نباشی
    همیشه ملودیات زیبا هستن من واقعا کاراتو دوست دارم ولی یه نقد کوچولویی هم بکنیم از کارت بد نمیشه
    یه مقدار زیادی تکراری بود اوایلش تا اینکه رسید به ملودی اصلی و وسطای اهنگ . یذره هم مسترینگت ضعیف بود . زمانی که کل آهنگتو رو میکنی باید از تیزی صدای های بیس کمتر کنی زیاد به گوش نیاد ولی در کل کارت خیلی خوبه خسته نباشی
    نظر لطف شماست یوسف جان ممنون از وقتی که گذاشتید و نظر ارزشمندت من کار میزارم اینجا که دوستان عزیزی مثل شما کار نقد کنند و مشکلات و ضعف کار بگن وگرنه خداییش تعریف بدرد من نمیخوره
    موفق باشی

5 کاربر زیر از Norean.Producer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 214 بار در 59 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    داداش آهنگتو گوش دادام ، خيلي با ملوديش حال کردم.
    فقط دادا اينو بردار يه بار ديگه مسترش کن. حيفه اينطوري بمونه. تا دقيقه سه و بعد از ملودي ته آهنگ اگه دوباره مستر بشه عالي ميشه، صداهاي اضافي زياد به گوش ميرسن به نظر من.
    ولي کار قشنگي شده. آفربن

4 کاربر زیر از abbas7stars عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,930 بار در 372 ارسال
    IDM
    Junkie XL
    کار استاندارد و خوبی ساختی
    چند تا نکته برای قوی تر شدن کار و ساختن کارهای خیلی قوی درآینده

خوب شما میتونی یک ساختار خوبی برای آهنگ بسازی و تا حد زیادی توی تنظیم کارت خوبه
    شما باید تمرکزت رو بزاری روی جزئیات مثلاً ساختن یک ملودی زیبا کافی نیست بلکه صداسازی ملودی هم بسیار مهمه مثل کار اکو از رکس موندی که صدا سازی بسیار خاصی داره و ملودی رو خیلی ساده ارائه نمیده.
    در کنار این شما باید بتونی بیشتر از این کار رو پر کنی مثلاً اینفینیت از مایک پوش رو گوش بده ببین چند تا صدا هم زمان داری میشنوی هیچ وقت کم تر از 3 تا نیست توی کار های قوی و حواس مورد چالش قرار میگیره
    برای قوی شدن توی این مبحث باید کانترپوینت یا کنترپوان بلد باشید هرچقدر بیشتر کنترپوان بدونید بهتون کمک میکنه بتونید ملودی های پیچیده تر و بهتری بسازید البته قبل از اون هارمونی دونستن خیلی مهمه پس اول هارمونیتون رو قوی کنید بعد کنترپوان یاد بگیرید برای موسیقی الکترونیکی خیلی این مباحث پیچیده نیست و آموزشهاش رو میتونید بشکل ویدئویی و نوشتاری هم یاد بگیرید.
    در کنار این شما باید میکس و مسترتون هم قوی باشه
    یک آهنگساز امروزی توی سبک های الکترونیک باید بتونه کاراش رو خودش میکس کنه و توی میکس قوی باشه به نظر من شما روی تک تک صدا ها به اندازه کافی کار نکردید و میکس جای کار داره در کنار این شما باید تا حد زیادی هم مسترینگ بلد باشید نه در حد حرفه ای در حدی که بتونید یک کار پر انرژی ارائه بدید با صدای بلند و با داینامیک کافی.

4 کاربر زیر از ABTN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbas7stars تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    داداش آهنگتو گوش دادام ، خيلي با ملوديش حال کردم.
    فقط دادا اينو بردار يه بار ديگه مسترش کن. حيفه اينطوري بمونه. تا دقيقه سه و بعد از ملودي ته آهنگ اگه دوباره مستر بشه عالي ميشه، صداهاي اضافي زياد به گوش ميرسن به نظر من.
    ولي کار قشنگي شده. آفربن
    ممنون از وقتی که گذاشتید و گوش کردید و خوشحالم که خوشتون امده
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ABTN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    کار استاندارد و خوبی ساختی
    چند تا نکته برای قوی تر شدن کار و ساختن کارهای خیلی قوی درآینده

خوب شما میتونی یک ساختار خوبی برای آهنگ بسازی و تا حد زیادی توی تنظیم کارت خوبه
    شما باید تمرکزت رو بزاری روی جزئیات مثلاً ساختن یک ملودی زیبا کافی نیست بلکه صداسازی ملودی هم بسیار مهمه مثل کار اکو از رکس موندی که صدا سازی بسیار خاصی داره و ملودی رو خیلی ساده ارائه نمیده.
    در کنار این شما باید بتونی بیشتر از این کار رو پر کنی مثلاً اینفینیت از مایک پوش رو گوش بده ببین چند تا صدا هم زمان داری میشنوی هیچ وقت کم تر از 3 تا نیست توی کار های قوی و حواس مورد چالش قرار میگیره
    برای قوی شدن توی این مبحث باید کانترپوینت یا کنترپوان بلد باشید هرچقدر بیشتر کنترپوان بدونید بهتون کمک میکنه بتونید ملودی های پیچیده تر و بهتری بسازید البته قبل از اون هارمونی دونستن خیلی مهمه پس اول هارمونیتون رو قوی کنید بعد کنترپوان یاد بگیرید برای موسیقی الکترونیکی خیلی این مباحث پیچیده نیست و آموزشهاش رو میتونید بشکل ویدئویی و نوشتاری هم یاد بگیرید.
    در کنار این شما باید میکس و مسترتون هم قوی باشه
    یک آهنگساز امروزی توی سبک های الکترونیک باید بتونه کاراش رو خودش میکس کنه و توی میکس قوی باشه به نظر من شما روی تک تک صدا ها به اندازه کافی کار نکردید و میکس جای کار داره در کنار این شما باید تا حد زیادی هم مسترینگ بلد باشید نه در حد حرفه ای در حدی که بتونید یک کار پر انرژی ارائه بدید با صدای بلند و با داینامیک کافی.
    آبتین جان شما همیشه به بنده لطف داشتید و بنده هم ارادت خاصی خدممتون دارم ممنون از اینکه وقت گذاشتید کار گوش دادید در رابطه با جزئیات درست میفرمایید بنده اکثرا کارهایی که میسازم یا نمیه کاره رها میشه یا خیلی دیگه روش وقت بزارم اینکه ساختارش کامل میکنم که در این خصوص دارم تمرین میکنم حوصله ی خودم بالاتر ببرم در رابطه با نکاتی که گفتید هم حتما مد نظر قرار خواهم داد و ایشالا در اینده کارهای قوی تری ازم بشنوید
    با تشکر

3 کاربر زیر از Norean.Producer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین