کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مصاحبه ی هفتگی : استیو آنجــلو

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 364 بار در 40 ارسال
    Others
    Skrillex

مصاحبه ی هفتگی : استیو آنجــلو

مصاحبـــه ی هفــــتگـــی : استیــــــو آنجــــــلو (Steve Angello)

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

سلام. با مصاحبه ای از استیو آنجلو در خدمت شیوخ هستیم، وا حسرتا که ساعاتی پیش مستند Swedish House Mafia 2014 را مشاهدت نمودیم، وانگهی سیل اشک از دو دیده روان شدندی، گفتیم سری بزنیم به استیو آنجلو که در لاس وگاس اقامت دارد. این شد که با جت خصوصی رفتیم و پس از آغوش گرفتن وی و مردن و زنده شدن این مصاحبه را با حال نه چندان خوش تهیه نموده و اکنون برگشتندی در محضر شما عزیزانیم. ( کتاب دلفین ها پرواز میکنند جلد 2 صفحه 158)
    نه ، از شوخی گذشته این مصاحبه ای هستش که یه وبسایتی دو سه ساعت پیش منتشر کرده . در ادامه ترجمه ی مصاحبه رو میخوانید.
    خب بگو ببینم استیوجان چی شد اصن از هم جدا شدین؟!...ببخشید این متن واسه اون کتاب دلفینا..پ...پوزش.. متن مصاحبه در زیر :
    ++++++++++++++++++++++++++++++
    شما در برترین کلاب های لاس وگاس شرکت داشته اید. چه چیز کلاب اومنیا در هتل سیزر پالس (کاخ سزار) خاص است که باعث میشود در لاس وگاس به شما احساس در خانه بودن دست دهد؟
    مربوط میشه به وقتی که برای اولین بار وارد این مکان شدم معماری و طراحیش باعث شد انگشت به دهان بمونم، و با پا رو فرا تر گذاشتن ، "تعهد" رو نسبت به موزیک دنس نشون میده. دیدن اون همه دیزاین ها، ویژوال افکت ها (نور پردازیها)
    واقعا برام جالب بود و همینطور اینکه چطوری دی جی ها تو مرکز توجه واقع شدن. و این باعث میشه بتونی جمعیت رو با خودت همراه کنی و این از نظر من مهم ترین چیزه. واقعا عالی به نظر میرسه. صدای خوبی هم داره. مردم همه شادن و جلوه های بصری هم شگفت آورن. من واقعا هیجان زده ام.

تا حالا چندبار اینجا اومده بودین؟
    دوبار،سه شنبه و چهارشنبه، تو روزائی که سرم خلوت بود و بیکار بودم همینطوری اومده بودم تا اطمینان حاصل کنم و ببینم چه حسی به آدم میده . بزرگ بودن کلاب واقعا تعجب برانگیزه و اون بالکنی که داره. تصورش رو نمیکردم یه نفر همچین مسئولیتی رو واسه ساخت قبول کنه بنابراین یه خورده متعجب شدم.

فکر می کنید کلاب اومنیا انتظار ها رو بالا برده؟
    امسال 13 یا 14 امین سالیه که من دارم تو وگاس اجرا میکنم، من از پلی و اجرا کردن تو یه بار صد نفره شروع کردم و به اینجاها رسیدم. مزیت و خوبی وگاس در اینه که بین کلاب ها یک رقابت وجود داره، بین ما - دی جی ها - نه، بین مراکز کلاب ها. رقابت ها هم میتونن سالم باشن. و کاری که کلاب اومنیا میکنه واقعا منو کنجکاو میکنه که قدم های بعدی چی میتونه باشه و اینکه نایت کلاب های دیگه چطور میخوان جوابی از خودشون نشون بدن. وگاس یکی از اون جاهائی تو دنیائه که هنوزم در حال بسط و گسترش نایت کلاب هاشه. مکان های دیگه به جائی رسیدن که نیاز نمی بینن تا خودشون رو بهتر کنن ولی وگاس همیشه در حال بهترشدن و پیشرفته و سلایق و انتظارها رو بالاتر می بره.

از آلبوم جدیدتان- جوان شیطون (بازیگوش) Wild Youth - چه خبری دارید؟
    خوب همونطور که میدونید کار آلبوم تمام شده اس . بدلیل قراردادی که با شرکت کلمبیا رکردز داشتم میخواستم قراردادو بهم بزنم و همین یخورده دست و بال منو بسته بود، ولی الان اون قضیه گذشته. ماه گذشته ما Children of the Wild رو منتشر کردیم و میخوایم سینگل بعدی هم منتشر کنیم و خوشبختانه آلبوم تا پایان تابستان منتشر میشه. سپری کردن زمان های طولانی تو استودیو و خونه و فکرکردن های زیاد و کار یه موزیک رو گاهی تا 15 بار دوباره از نو انجام دادن واقعا برام عالی و لذت بخش بود.

شما اخیرا گفته بودید که دی جی ها باید بیشتر در پی دستیابی به موزیک خلاقانه باشند ، چگونه یک آهنگساز و پرودیوسر در شرایط فعلی 2015 میتواند راه خودش را از بقیه جدا کند در حالیکه موزیک دنس اشباع شده از کارهای شبیه به هم است؟
    خب این سخت هست، اگر شما سعی دارید دنباله رو راه کسی باشید و کاراشو تکرار کنین شانس کمه. شاید بتونید یه کار بدید که توجه ها رو جلب کنید ولی بعد از اون هیچی. امروزه طرفداران باهوش تر شدن، اونا هر چیزی که بقیه بگن خوبه رو قبول نمیکنن، صحنه ها در حال کامل شدن هستن، الان ما صحنه های زیرزمینی رو می بینیم که رشد سریعی دارن و از موزیک های پاپ کمتر در مِین استریم استفاده میکنن.
    دیگر حد وسطی در کار نیس، در دهه هشتاد و دهه نود و دهه های قبلو بعد کلی هیت ها (اهنگهای معروف) ی متوسط اومدن. ولی از این بین شما فقط اونهائی رو به خاطر دارید که واقعا شما را تحت تاثیر قرار دادند. الان هم جار و جنجال و فستیوال های زیادی در جریان هست ولی مهمترین نکته خلاق بودن آرتیست هست.
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++

متن اصلی مصاحبه:
    http://lasvegasweekly.com/nightlife/2015/aug/03/weekly-interview-steve-angello-omnia/
    Mon, Aug 3, 2015

از اشکالات احتمالی در ترجمه ممکنست وجود داشته باشد عذرخواهی میکنم

16 کاربر زیر از Skrillex عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 30,952 بار در 2,810 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    عالیییییییییییی بود . ممنون از وقتی که گذاشتی .
    استیو واقعا یکی از اسطوره های نه . آهنگه بد نداره . هنوزم آهنگه Waste Loveشو گوش میدم و بینهایت منتظر آلبومش میمونم .
    اشاره نکرده سینگل بعدیش چیه ؟؟

9 کاربر زیر از EHsan.Shz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,930 بار در 372 ارسال
    IDM
    Junkie XL
    بنظرم کسیه که سلیقه خوبی داره و میتونه خوب متوجه بشه چطور جمعیت رو به وجد بیاره و آهنگ های محبوب بسازه.
    مصاحبه خوبی بود ممنون.

10 کاربر زیر از ABTN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 851 بار در 155 ارسال
    Others
    Aphex Twin
    آقا دمت گرم بابت مطالبی که میذاری

10 کاربر زیر از avinich عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 364 بار در 40 ارسال
    Others
    Skrillex
    نقل قول نوشته اصلی توسط EHsan.Shz تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    عالیییییییییییی بود . ممنون از وقتی که گذاشتی .
    استیو واقعا یکی از اسطوره های نه . آهنگه بد نداره . هنوزم آهنگه Waste Loveشو گوش میدم و بینهایت منتظر آلبومش میمونم .
    اشاره نکرده سینگل بعدیش چیه ؟؟
    نه احسان جان،(نه پیج فیس بوکش و نه توئیترش) فقط تو همین مصاحبه گفته یه سینگل دیگه از آلبوم میاد ... و بعدترشم آلبوم منتشر میشه
    حالا دیگه اسمشو تاریخش خدامیدونه...

3 کاربر زیر از Skrillex عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 163 بار در 49 ارسال
    House
    Steve Angello
    ممنون بابت ترجمه!!!
    سینگل بعدی احتمالا اهنگی هست که به صورت ID در ست Porto در پرتقال پخش شد.
    همکاری استیو با یه گروه استرالیایی به نام The Preset

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

دوستانی که به استیو انجلو علاقه دارن و پیگیر کار های اون هستند میتونن صفحه ی استیو انجلو ایران رو در توییتر فالو کنن که توسط خوده استیو و تیم اون ساپورت میشه. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. angelloir

2 کاربر زیر از Moham عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.