کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: دعوا و مشاجره بین ددماوس و آویچی! :O

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 364 بار در 40 ارسال
    Others
    Skrillex

دعوا و مشاجره بین ددماوس و آویچی! :O

از اونجائی که در یکی از بهترین انجمن های الکترونیک هستیم، دلم نییومد این خبرش رو نزنم و بقیه هم بی خبر بمونن! این خبر داستانش خیلی مفصله، تو یه پست نمیشه چهارپنج تا آرتیکل خبری رو با جزئیات کامل بگم، فقط از ابتدا این آتیش از اونجائی روشن شد که یه هفته پیش یه خبر تو Billboard اومده بود. تحت این عنوان:
    آویچی و ددماوس به انتقاد نوئل گالاگر از فستیوالهای موزیک الکترونیک واکنش نشان دادند

نوئل گالاگر قبلش اومده بود تو مصاحبه هاش تو اسکاتلند آویچی و باقی دی جی های الکترونیک رو مورد انتقاد قرار داده بود. نمیدونم تو مصاحبه چی ازش پرسیدن که آتیشی شد. ولی اینو گفت:

من درباره ی آویچی چیزی نمیدونم، نمیخوامم هیچی بدونم (!) به نظرم میاد یه آرتیست باشه از دوره ی عهدبوق ! بعدش هم در جائی دیگر گفت:

فستیوال ها دارن ناراحت کننده و مخل آسایش میشن، وقتی یه دی جیه فیک و کشکی با یه کلاه رو سرش میاد دکمه یه سی دی پلیر رو میزنه معلومه همین میشه.این چشم انداز آینده واقعا یاس آوره.
    (یعنی این حرفش توهینی بود به جامعه ی EDM)
    به طبع این خبر. آویچی اومد تو اینستاگرامش یه متن گذاشت به همراه ویدئوئی، متن اینه:
    چیزی که "ناراحت کننده" اس یه موزیسین کهنه کاری مثه شخص شماس که آشکارا و بی پرده دارید اعتراف میکنید به اینکه انقدر فکرتون نسبت به موزیک جدید بسته اس، از چیزی بدت میاد که حتی یه بار گوش ندادیش و .... (متنش زیاد بود خلاصه آوردم)
    لینک پستش تو اینستا، برید ویدئوش رو ببیند!
    https://instagram.com/p/5qbLBcrpyD/

در همین حین ددماوس وارد صحنه میشه، البته اینم بگم تو شروع یه مصاحبه ای گالاگر اینجوری میکنه: سلام، این منم، ددماوس بدون اون کلاه احمقانه اش! حالا ددماوس چی میگه تو جوابش:
    یه ویدئوی تو یوتیوب میذاره و میگه :
    سلام این منم، ددماوس بدون اون لهجه احمقانه!
    (
    چون گالاگر بریتیشه و لهجه اش رو اعصابه اینو گفت!!)
    لینک ویدئو تو یوتیوب:
    https://youtu.be/29vEbwqXFX0

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

حالا این از این. خیلی ها فک کردن که ددماوس داره طرف اویچی رو میگیره ولی واقعیت چیز دیگه ای بود،
    تایتل خبر بیت پورت نیوز:

ددماوس ، آویچی و دی جی های سبک مغز (!) دیگری که سی دی پلی میکنند را مورد حمله قرار میدهد

ددماوس اومده تو توئیترش مینویسه:
    به ت*مم نیس! اصن حق با نوئل گالاگر بود، و تابلوئه که آویچیز (Avicheese آوی+پنیری) *** سوزی گرفته، چون اونم سی دی پلی میکنه! حقیقت روشنه

(نکته مهم: ظاهرا دد ماوس سی دی پلی نمیکنه! تو توئیتر خودش یه بار گفته بود)

حالا این توئیتر ددماوس بود. تو تامبلرش غوغا کرد! هر چی فحش و ... بود بست به این دی جی ها! واقعا بعضی جاها رو نمیشه ترجمه کرد. فقط همین قدر بدونید که دی جی هائی که تو ست سی دی پلی میکنن رو با خاک یکسان کرد

deadmau5.tumblr.com

حالا وارد خبر اصلی و بخش خوشمزه و کل کل این دو دی جی میشیم!!

آویچی اومد تو ایستاگرامش یه دیس خفن به ددماوس و رابطه اش با EDM زد. (منظور اون گالاگر غریبه بود ما(EDM)رو برد زیر سوال، توکه دی جی ای چرا؟؟) صحبت درباره طرز رفتار ددماوس به EDM یه چیزه و مسخره کردنش یه چیز دیگه! ترجمه ی پست ایسنای آویچی رو عینا میارم:
    هی ماوس! من ناامیدی تو رو درک میکنم، من خودم هر روز خدا دارم واسه ساختن موزیک و از بین بردن محدودیت های آهنگسازی تلاش میکنم و تیمم رو تهییج میکنم به اینکه المنت ها و عناصر نوین و تازه ای به کارائی که مشغلشونم اضافه کنیم... هم کاربرد استودیوئی داشته باشه هم کاربرد لایو. من از این پوت های تکنیکی تو استقبال میکنم و خوشحال میشم که تو نواختن پیانو بهت دست یاری برسونم و همینطور همه ی چیزای ملودیک موزیکال رو. تشریف بیار ایبزیا (Ibzia) و به من ملحق شو. خوشحال میشم اگه چن تا از سمپل های خلاقانه ام رو برات رو کنم....بامزه و باحالن...نه الله وکیلی..کینه ها رو کنار بذار داداشم. اگه یه رفیق میخوای من اینجا در خدمتتم.
    پی نوشت: میدونی چی بد تر از EDM رو اعصابه اونائی که همش درباره EDM شکوه و شکایت میکنن و می نالن از دستش.

و دقایقی بعد ددماوس تو توئیترش اینو توئیت کرد:
    آویچی ممنون بابت این پوت های ارزشمند و خبره بودنت. حتی با اینکه کسی ازت هیچ کوفتی نخواست. برو با یکی هم قد خودت (!!!!)

ترولی که آویچی واس ددماس زد! : اگه ددماوس این همه وقت رو به پای نفرت نمیذاشت.. میتونستم بهش پیانوزدن یاد بدم؟؟؟

دوباره توئیت های ددماوس! :

من مشتاقم بدونم چطوری میشه یه آدم خلاق روزی 30 تا مسکن بخوره و با این حال هنوز بتونه این ترول های گهی رو درست کنه.

تیم من رو ترول ها کار نمیکنن فک کنم باید به تیم جدید بگیرم. من یه تیم لعنتی میخوااااام
    ______

بعد از این بود که آویچی ، ددماوس رو بلاک کرد و اینو توئیت کرد:

ددماوس، داشم، مطمئن باش اگه میخواستم با یکی هم سطح خودم کار کنم مطمئن باش اون یکی تو نبودی

توئیت ددماوس در جواب:
    گوشیو قطع کن، یه زانکس دیگه بنداز بالا، تو بلاکم کردی تیم نمیتونی اینو بخونی

منابع خبری : و صفحه ی رسمی توئیتر آویچی و ددماوس
    http://www.billboard.com/articles/news/dance/6648330/avicii-deadmau5-noel-gallagher-edm-festival-response
    http://www.youredm.com/2015/07/31/avicii-calls-out-deadmau5-on-his-instagram/
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

25 کاربر زیر از Skrillex عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,930 بار در 372 ارسال
    IDM
    Junkie XL
    خیلی جالب بود ممنون

9 کاربر زیر از ABTN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    نمیدونم چرا با اینکه طرفدار هیچکدوم نیستم ولی با جواب های ددماوس حال کردم کلا کوتاه و خوب جواب میده

9 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 263 بار در 67 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    کلا دد موس تنش میخاره برای حاشیه از بیکاری رد داده ...
    هر چند از اویچیم خوشم نمیاد...
    چن وقت پیشم پریده بود به ارمین که ارمینم ی جور جوابشو با احترام داد که دیگه خفه کرد

7 کاربر زیر از korn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,681 بار در 18,031 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    ددماوس شده مایلی کهن موسیقی الکترونیک

17 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 23,244 بار در 3,992 ارسال
    Trance
    Marcel Woods
    دعوا بین این دوتا کله گنده خوب نیس اصلا

7 کاربر زیر از zodiacmr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 25,207 بار در 1,893 ارسال
    Trance
    Aly & Fila
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

واقعا..
    دد موس کلا تنش میخواره واس کل کل کردن الان ی سری هم میریزن توی فیسبوک اینا مثه لوسا از جرو بحث اینا اسم اهنگ میسازن ک الان خیلی مد شده
    مثه این
    (Avicii & Deadmau5 - Dispute (Noel Gallagher remix

7 کاربر زیر از MILAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 364 بار در 40 ارسال
    Others
    Skrillex
    نقل قول نوشته اصلی توسط ekhraji_666 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

واقعا..
    دد موس کلا تنش میخواره واس کل کل کردن الان ی سری هم میریزن توی فیسبوک اینا مثه لوسا از جرو بحث اینا اسم اهنگ میسازن ک الان خیلی مد شده
    مثه این
    (Avicii & Deadmau5 - Dispute (Noel Gallagher remix
    عه آره آره راس میگی! دقیقن منم زیاد به چشم خورد ، اسکریلکس عکس میذاره با یه پرچم دستش، حالا کامنت اول و بیشترین لایک:
    (Skrillex - Flag (Original Mix

یه جام دیده بودم کالوین هریس عکس گذاشته کنار آویچی هم هس ، بعد کامنت اول (Calvicii - Taller (original Mix !!! یعنی خلاقیت تو حلقم ..کالویچی!
    کاربرا کلا موضوع عکسو و خبرو میگیرن یا اوریجنال میکس میزنن یا ریمیکس!ههه

7 کاربر زیر از Skrillex عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 21 بار در 6 ارسال
    Trance
    David Guetta
    گاهی اوقات فکر میکنیم از نظر سطح فرهنگی وعلمی خیلی با موزیسن هایه الکترونیک اروپایی فاصله داریم اوناهم حاشیه دارن وهزار تا بدبختی دیگه دارن تنها عاملی که شده اونا موفق بشن وما ایرانیا تا الان زیاد دراین امر موفق نبودیم درایه بسته سطحه فرهنگی ما ایرانیاست که باعث شده اسپانسر ولیبل رو موزیسن الکترونیک دراین کشور هزینه نکنن ونسبت به مردم فیدبک خوبی نداشته باشیم حالا بگذریم به نظر من چه اوییچی چه ددماوس دارن چوب غرورشون رو میخورن که باهم درگیر شدن ولی حالا نوئل داره ازین تغییر نسل موزیک میسوزه این موزیسن هایه قدیمی نمیخوان باور کنن در زمان حاضر تکنولوژی پیشرفت کرده صدا ها تغییر کرده انتظار دارن هنوز از لوازم انالوگ و سازهای زنده استفاده شه حتما بنده خدا کامپیوتر بلد نیست راجب سی دی اوییچی هم بگم بعضی با فلش و لپ تاپ حال نمیکنن دیگه سی دی میزارن ولی این تغییر نسل الکترونیک هاوس رو باید مدیون اویچی دونست تو سال 2010 2011 که هنوزم هنوزه بعضیا از اون هارمونیک اون زمان اویچی استفاده می کنن البته اخیرا اویچی افت بسزایی کرده....

9 کاربر زیر از Batamino عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 122 بار در 31 ارسال
    Trance
    Simon Patterson
    کلا ددماوس کل کل با دی جی ها رو دوس داره.
    اویچی که داغووونه اصن بلد نیس جواب بده :/
    واقعن اویچی با خودش چی فک کرده بود که گفت بیا پیانو یاد بگیر ؟! :/
    ولی از ریمیکس ددماو ( اهنگ animals - martin garrix ) خوشم اومد
    از اورجینالش خیلی بهتر بود :/

7 کاربر زیر از NAbber عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین