کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: Exmasion & Bermuda - ID (Demo) | 2015

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    تشکر شده 2,076 بار در 407 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel

Exmasion & Bermuda - ID (Demo) | 2015

عرض سلام و درود خدمت طرفداران موسيقي الكترونيك اين كار هفته پيش منه كه از ملودي دوست خوبم Exmasion خوشم اومد و يه خرده تغيراتي دادم كلا كار در 2 ساعت بسته شده كلا هم از سينتي سايزر استاده شده از هيچ ساز زنده اي استاده نكردم

اهنگ ويرايش شده
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

جديدن دارم روي يه كار اركست كار ميكنم نزديك 50 درصد سازهاي سمفونيك استفاده شده حتما كار رو تموم كردم دموش رو ميزارم نظر شما دوستان عزيز رو بدونم

ممنون از لطف همه دوستان دوستار شما برمودا

سبك : اپليفتينگ ترنس (الكترونيك ميكس)
    حجم : 3.32MB
    دمو - 2 ساعته

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

8 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 17,943 بار در 2,473 ارسال
    Trance
    Jean Michel Jarre

انصافاً کارتون حرف نداشت . ملودی زیبا و کلاسیک کیک و بیس لاین جوندار و قدرتمند خیلی حال کردم باهاش بیس لاینش منو یاد این کار انداخت Alexander & Staat pres. P.O.I - Samaritan . فضای آپلیفتینگ هارد ترنسای قدیمی رو داره 140 بی پی ام عالیه . فقط اونجایی که کار میره تو بریک داون جادرجا ملودی میاد بالا به نظرم اگه یه مقدار وقفه به کار بدی تا فضا آروم بشه بعد ملودی رو شروع کنی خیلی کار قشنگ تر درمیاد همینطور کیک رو از صدای ریز بیاری و پرش کنی فضاش خیلی کلاسیک تر میشه البته قصد ایراد گرفتن نداشتم چون نه آهنگسازم نه دانش فنی لازم رو دارم فقط به عنوان یه شنونده دیدگاهم رو گفتم. به نظرم این کار میتونه یه لیبل درست و حسابی بگیره مثل Tangled Audio ، Veritas Recordings ، Edge EDM Records ، Beyond The Stars Recordings . ولی اگه از Blue Soho بتونی ریلیز کنی چی میشه . در کل به نظرم یه سر و گردن ار تمام دموهایی که اینجا گذاشته شده بالاتره و تمام استاندارد های لازم رو برای انتشار رو داره . دوستان این کار رو از دست ندید .

4 کاربر زیر از ژان میشل ژار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    تشکر شده 2,076 بار در 407 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژان میشل ژار تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    انصافاً کارتون حرف نداشت . ملودی زیبا و کلاسیک کیک و بیس لاین جوندار و قدرتمند خیلی حال کردم باهاش بیس لاینش منو یاد این کار انداخت Alexander & Staat pres. P.O.I - Samaritan . فضای آپلیفتینگ هارد ترنسای قدیمی رو داره 140 بی پی ام عالیه . فقط اونجایی که کار میره تو بریک داون جادرجا ملودی میاد بالا به نظرم اگه یه مقدار وقفه به کار بدی تا فضا آروم بشه بعد ملودی رو شروع کنی خیلی کار قشنگ تر درمیاد همینطور کیک رو از صدای ریز بیاری و پرش کنی فضاش خیلی کلاسیک تر میشه البته قصد ایراد گرفتن نداشتم چون نه آهنگسازم نه دانش فنی لازم رو دارم فقط به عنوان یه شنونده دیدگاهم رو گفتم. به نظرم این کار میتونه یه لیبل درست و حسابی بگیره مثل Tangled Audio ، Veritas Recordings ، Edge EDM Records ، Beyond The Stars Recordings . ولی اگه از Blue Soho بتونی ریلیز کنی چی میشه . در کل به نظرم یه سر و گردن ار تمام دموهایی که اینجا گذاشته شده بالاتره و تمام استاندارد های لازم رو برای انتشار رو داره . دوستان این کار رو از دست ندید .
    ممنون ژان ميشل جان عزيز باعث دلگرمي من شدين خوشحال شدم كه شما كار بنده حقير رو مورد پسند خودتون قرار دادين البته ناگفته نماند ملودي دوست خوبمون ملودي خيلي زيبايي هستش اين استايل كار رو سعي كردم مثل كارهاي Hypaethrame بشه من كه خودم خيلي خيلي خيلي كارهاي كلاسيك ترنس و اركست رو دوست دارم ولي خوب ميدوني كه لازمش دانش هارموني خيلي زياد هستش هر چقدر هارموني قويتري داشته باشي كار زيبا تري ميسازي

اين ليبلهاي كه گفتي ليبلهاي خيلي خوب و عالي هستن كار بايد حتما حتما مورد نقد قرار بگيره من خيلي خيلي دوست دارم از كارم ايراد بگيرن باور كن اين منو خوشحال ميكنه تا منو ناراحت كنه ميگم دوستاي خوب ايرادهاي ادم رو ميگن و دوستاي بد از كارت تمجيد و تعريف ميكنن شما دوست خوب من هستين

و اينكه من براي گرفتن ليبل اصلا عجله اي ندارم حتي من با خيلي از ارتيسهاي ايراني صحبت كردم درآمد تو موسيقي اصلا وجود نداره پس فايده اساسيش فقط علاقه هستش و من خودم سعي ميكنم اولين آهنگم ماندگار باشه رو اين كار خودم خيلي وسواس دارم خيلي سال هستش موسيقي كار ميكنم شايد همون اوايل هم ميتونستم ليبل بگيرم ولي ميگم

اگه بشه اولين كار از يه ليبل شاخ ريليز بشه كه فوق العادس من علاقه زيادي به كارهاي كه تو ليبل abora recordings و Trancer ريليز ميشه دارم به نظرم ليبلهاي خيلي خوبي هستن براي كارهاي كلاسيك و خودمم هدفم همين دو ليبل هستش خيلي دوست دارم انشالله عمري باشه كه بتونم آهنگي ريليز كنم

3 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان