کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: ABTN - Sky

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,930 بار در 372 ارسال
    IDM
    Junkie XL

ABTN - Sky

سلام
    این کار رو داغ داغ همین الان خروجی گرفتم
    ماکته و نظر میخوام
    تشکر میکنم اگه نظر بدید
    اسمش هم هنوز سکرته و این که گذاشتم الکیه

یک نکته هم باید بگم این نسخه یجورایی فوق اکستندد هستش یعنی طولانی تر از اون چیزیه که باید باشه و فقط نت های اصلی هستش یعنی تنظیمش سادس و هنوز هیچ افکت و صدای اضافی نگذاشتم

کیفیت خوب
    VBR0
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

کیفیت معمولی
    VBR3

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

19 کاربر زیر از ABTN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 149 بار در 30 ارسال
    Dubstep
    Knife Party

نه خداییش ؟؟! انتظار خیـــــلی بیشتری داشتم از شما !!! شما که انقدر واسه دوستانی که دمو میزارن دم از خلاقیت میزنی و فنی نظر میدی !!!!!! مقاله میذاری !!!!!! خب نشون بده !!! یا فقط بلدی خوب حرف بزنی !!!!!؟؟؟؟

همه همینطورن اینجا ! همه بلدن چطور آهنگ ساخته شه و باید چیکار کرد ولی موقع عمل که میرسه وقتی میری پای ساختن میبینی اونجوری که فک میکنی نیست !!! حتما میخوای بگی که این کار هنوز ماکته
    و هنوز میکس و مسترینگ نشده و ... و ... و .... خب کامل کن و میکس کن و خلاقیتت نشون بده و در نهایت مستر کن بذار !!!!!!!!!

یا مثلا اون دوستمون که نمیدونم اسمش چیه کار آپلیفت گذاشته بود گفتی انگار واسه ترنسای 5 6 سال پیشه یا میکس روبهتر کن امروزی تر بشه !!!!!!! اولا اون که خداییش من حال کردم با آهنگش حالا بگذریم ! و صد البت از آهنگ Mo0nlite !!!!!!! این دوتا به این راحتی که شما گوش میکنی و نظر میدی تخریب میکنی ساخته نشده !!!!!!

این دموی تو خب انگار واسه آهنگای قبل انقلاب سیاوش قمیشیه !!!!!

من همچنان مشتاقانه منتظر تکمیل این کار هستم !!!!

5 کاربر زیر از ARON_061 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    IDM
    Junkie XL
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARON_061 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

نه خداییش ؟؟! انتظار خیـــــلی بیشتری داشتم از شما !!! شما که انقدر واسه دوستانی که دمو میزارن دم از خلاقیت میزنی و فنی نظر میدی !!!!!! مقاله میذاری !!!!!! خب نشون بده !!! یا فقط بلدی خوب حرف بزنی !!!!!؟؟؟؟

همه همینطورن اینجا ! همه بلدن چطور آهنگ ساخته شه و باید چیکار کرد ولی موقع عمل که میرسه وقتی میری پای ساختن میبینی اونجوری که فک میکنی نیست !!! حتما میخوای بگی که این کار هنوز ماکته
    و هنوز میکس و مسترینگ نشده و ... و ... و .... خب کامل کن و میکس کن و خلاقیتت نشون بده و در نهایت مستر کن بذار !!!!!!!!!

یا مثلا اون دوستمون که نمیدونم اسمش چیه کار آپلیفت گذاشته بود گفتی انگار واسه ترنسای 5 6 سال پیشه یا میکس روبهتر کن امروزی تر بشه !!!!!!! اولا اون که خداییش من حال کردم با آهنگش حالا بگذریم ! و صد البت از آهنگ Mo0nlite !!!!!!! این دوتا به این راحتی که شما گوش میکنی و نظر میدی تخریب میکنی ساخته نشده !!!!!!

دلیل نمیشه که کسی که نقد میکنه حتماً خودش خیلی کارای خفنی بسازه چه بسا خیلی از کسایی که منتقد خوبی هم هستند در کار بسیار ضعیف و سطح پایین هم بودن
    میتونید برید منتقد های معروف سینما و موسیقی رو سرچ کنید و کارنامه کاریشون رو ببینید
    90 درصد کسایی که آموزش میدن و مقاله آموزشی مینویسن و ... خیلی توی موسیقی ساختن معروف نیستن

خوب شما هم نظرت رو میتونی بگی و نقد کنی
    قبل انقلاب سیاوش قمیشی همچین کارایی میساخته؟
    کدوم کارا؟ میتونی معرفی کنی؟ برام جالبه که گوش بدم

من تا از کامنت شما منطق بیرون نکشم بیخیال نمیشم و اگه جواب درست ندی معلومه فقط از روی عصبانیت حرف زدی که بنظر من خیلی مسخره هست

4 کاربر زیر از ABTN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Dubstep
    Knife Party
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABTN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARON_061 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

دلیل نمیشه که کسی که نقد میکنه حتماً خودش خیلی کارای خفنی بسازه چه بسا خیلی از کسایی که منتقد خوبی هم هستند در کار بسیار ضعیف و سطح پایین هم بودن
    میتونید برید منتقد های معروف سینما و موسیقی رو سرچ کنید و کارنامه کاریشون رو ببینید
    90 درصد کسایی که آموزش میدن و مقاله آموزشی مینویسن و ... خیلی توی موسیقی ساختن معروف نیستن

خوب شما هم نظرت رو میتونی بگی و نقد کنی
    قبل انقلاب سیاوش قمیشی همچین کارایی میساخته؟
    کدوم کارا؟ میتونی معرفی کنی؟ برام جالبه که گوش بدم

من تا از کامنت شما منطق بیرون نکشم بیخیال نمیشم و اگه جواب درست ندی معلومه فقط از روی عصبانیت حرف زدی که بنظر من خیلی مسخره هست
    نه واسه چی عصبانی ؟! اتفاقا خیلی هم ریلکسم !!!

منتقد خوب باید خودشم تو کار حرفی واسه گفتن داشته باشه نه فقط حرف بزنه !!!

از این سو بهم فشار میاد که مثلا به Mo0nlite میگی : گذاشتن بیس و چند تا افکت و سینت و ساز زهی روی این پرکاشن ها که کاری نداره !!! یعنی چی این حرف ؟ درسته آخه ؟ کسی که وقت گذاشته از همه مهم تر با عشق و علاقه کار ساخته بیای بگی ... بگذریم ...

یا اون Exmasion گفتی : فقط یه آرپژه !!!! اونم میدونه که کار چطور باید ساخته شه ! میدونه و مشخصه داره سعی خودشو میکنه ! مثل اون آهنگی که امید گفت از James Dymond ! فک کردی دلش نمیخواد بسازه ؟!

نقد نکن ! در راستای بهتر شدن کار دوستان اگه چیزی بلدی بگو چیکار کنن که بهتر بشه نه اینکه بگی این که کاری نداره ساختنش (در صورتی که حتی همونم نمیتونی بسازی)

فقط نگو خوب میکس کن ! طرف هم میدونه باید خوب میکس کنه , بگو چطور خوب میکس کنه ...

3 کاربر زیر از ARON_061 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABTN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

نه واسه چی عصبانی ؟! اتفاقا خیلی هم ریلکسم !!!

منتقد خوب باید خودشم تو کار حرفی واسه گفتن داشته باشه نه فقط حرف بزنه !!!

از این سو بهم فشار میاد که مثلا به Mo0nlite میگی : گذاشتن بیس و چند تا افکت و سینت و ساز زهی روی این پرکاشن ها که کاری نداره !!! یعنی چی این حرف ؟ درسته آخه ؟ کسی که وقت گذاشته از همه مهم تر با عشق و علاقه کار ساخته بیای بگی ... بگذریم ...

یا اون Exmasion گفتی : فقط یه آرپژه !!!! اونم میدونه که کار چطور باید ساخته شه ! میدونه و مشخصه داره سعی خودشو میکنه ! مثل اون آهنگی که امید گفت از James Dymond ! فک کردی دلش نمیخواد بسازه ؟!

نقد نکن ! در راستای بهتر شدن کار دوستان اگه چیزی بلدی بگو چیکار کنن که بهتر بشه نه اینکه بگی این که کاری نداره ساختنش (در صورتی که حتی همونم نمیتونی بسازی)

فقط نگو خوب میکس کن ! طرف هم میدونه باید خوب میکس کنه , بگو چطور خوب میکس کنه ...
    چشم بنده دیگه اینطوری مینویسم
    کارت عالیه فوق العادس بهتر از این نمیشه در حد کارای تیستوه
    همین رو برای همه کپی پیست میکنم

عزیزم چرا ناراحت میشی انتقاد پذیر باش خو

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

الان داشتم دوباره این آهنگت رو گوش میدادم فقط یه چیز بگم ، شما سعی همون منتقد آهنگ باشی تا سازنده آهنگ با تشکر .
    خب چرا این بنده خدارو از ساختن نا امید میکنی دوست عزییز؟ اگه کارش مشکلی داره بهش بگو. با زبان خوب من کارشو نشنیدم ولی میدونم این طور نظر دادن خوب نیست

2 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو
    Dubstep
    Knife Party
    ببین دوست عزیز من در زمینه موسیقی فعالیت میکنم اونم در سبک داب استپ ، شاید باورت نشه ولی من Skrillex هم در ارتباطم کارامو واسه اون فرستادم تایید کرده و خوشش اومده .
    اون یک قدمی هم شما ازش حرف میزنی باید بگم کارام قرار از یه لیبل شاخ که Skrillex خودش پیشنهاد داده رلیز بشه ، زیاد خودتو بالا نبین ...

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    دوستان تاپیک رو منحرف نکنید، اگه راجع به کار نظری دارین مطرح کنید.

7 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    IDM
    Junkie XL
    ببین دوست عزیز من در زمینه موسیقی فعالیت میکنم اونم در سبک داب استپ ، شاید باورت نشه ولی من Skrillex هم در ارتباطم کارامو واسه اون فرستادم تایید کرده و خوشش اومده .
    اون یک قدمی هم شما ازش حرف میزنی باید بگم کارام قرار از یه لیبل شاخ که Skrillex خودش پیشنهاد داده رلیز بشه ، زیاد خودتو بالا نبین ...
    از کامنت هاتون که چیزی مشخص نیست
    همین آهنگ من رو اگه دانشی توی این زمینه دارید نقد کنید
    در ضمن امکان ارتباط مستقیم با آرتیستی که نا بردید برای یک آدم معمولی تقریباً وجود نداره حداقل یک حرفی بزنید که بشه باور کرد
    امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو
    Dubstep
    Knife Party
    بله هرکسی نمیتونه رابطه برقرار کنه ولی میشه ...

اتفاقا خیلی سخت بود ولی شد نه فقط من از اینجا بلکه بواسطه دوستانی که من در آمریکا و استرالیا دارم ممکن شد ...

کاربر زیر از ARON_061 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    دوستان لطفا" بحث رو منحرف نکنین ...

اصولا" روی دمو ها از لحاظ تکنیکی و فنی خیلی نمیشه نظر داد چون ممکنه همه چی عوض شه و صدا ها خام باشه ... اما در مورد هارمونی و ملودی کار به نظرم که خیلی خوبه و مشکل خاصی نداره و اگه بخوایم با ترنس های امروزی مقایسه کنیم تقریبا" همین مدل از کورد پروگرشن رو میبینیم .

اما راجع به جنس صدا ها همین طور که یکی از دوستان گفت یک مقدار قدیمی هستن ... مثلا" اون سینت اول کار که آرپژ رو میزنه صداش یک مقدار شبیه سینت Elements of life تیستو هست که با این که آهنگ خیلی خوبیه اما ماله چندین سال پیشه و از این جنس صدا خیلی دیگه استفاده نمیشه ... اما صدای اون پرکاشنی که اضافه میشه رو دوست دارم و جزء نقاط قوت کاره . برای بیس لاین هم اگر از یه صدای پانچ تر استفاده کنی به نظرم بهتره هرچند که این موارد سلیقه ایه .

در کل که همه ی حرفه ای ها از همین مسیر حرفه ای شدن و فکر نکن که اولین دمو هاشون بهتر از تو بوده

موفق باشی

8 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین