کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: Blue Sky Black Death - NOIR | 2011 یک پیشنهاد ویژه !

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre

Blue Sky Black Death - NOIR | 2011 یک پیشنهاد ویژه !

به علت فرا رسیدن ایام عید تصمیم گرفتم که یک آلبوم به عنوان عیدی براتون معرفی کنم .

آیا شما از اون دسته افرادی هستید که تمام اطلاعاتشون از موسیقی هیپ هاپ اینه که فقط میدونن یارو میاد روی یک بیت رپ میخونه ؟؟؟ بهتون پیشنهاد میکنم این آلبوم رو گوش بدید شاید نظرتون عوض بشه !

Blue sky Black Death یک گروه دو نفره اینسترومنتال هیپ هاپ یا به قول خودشون GLACIAL HIP HOP هستند که به خاطر نوع ساخت موسیقی شون یعنی تلفیق سمپلینگ با instrumentation های زنده معروفند.(که البته اولین و بهترین توی این زمینه نیستند !)

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

این آلبومی که گذاشتم براتون بهترین آلبومشون هست و مطمئنم بار اولی که گوش بدید اصلا باورتون نشه که این هیپ هاپه و فکر کنید که چیل اوتی چیزی هست ولی نه سبک این آلبوم اینسترومنتال هیپ هاپ هست. به کاور آلبوم نگاه کنید به همین قشنگی هست !

به جای اینکه بخوام توضیحات اضافه بدم ازتون میخوام که به این آلبوم گوش بدید و خودتون قضاوت کنید حجم چندانی هم نداره به جای دانلود اپیزود جدید اسوت این رو دانلود کنید و یک موسیقی جدید رو تجربه کنید

-----------------------------------------------------------------------

Genre: Underground Instrumental Hip Hop
    Country : USA
    Year of publication: 2011 drive
    Publisher (label): Fake Four Inc.
    Catalogue number: CDFFINC025
    Country: USA
    Audio codec: MP3
    Audio bitrate: 320 kbps
    Runtime: 01:02:48
    Size: 143 mb

Tracklist:

01. Our Hearts Of Ruin
    02. Sleeping Children Are Still Flying
    03. And Stars, Ringed
    04. To The Ends Of The Earth
    05. Farewell To The Former World
    06. Falling Short
    07. Gold In Gold Out
    08. Where Do We Go
    09. In The Quiet Absence Of God
    10. Where The Sun Beats
    11. Starry
    12. Fire For Light
    13. Swords From Driftwood
    14. Sky With Hand

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    کاور آلبوم خداست !!!!

تیکه آخرت هم خدا بود خوشم میاد بچه ها دارن میان رو فرم جدیدا

حتما گوش میدم

11 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 851 بار در 155 ارسال
    Others
    Aphex Twin
    هیپ هاپ کلا خوبه

9 کاربر زیر از avinich عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط avinich تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    هیپ هاپ کلا خوبه
    صد در صد، یک جمله ای بنده حقیر دارم اونم اینکه " موسیقی خوب هیچ مرزی به نام سبک و یا ژانر نداره " (بدین معنا که توی همه سبک ها موسیقی خوب یافت میشه ) که از تجربه خودم به این رسیدم

11 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 127 بار در 42 ارسال
    Techno
    D-Block & S-te-Fan
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط avinich تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    هیپ هاپ کلا خوبه
    صد در صد، یک جمله ای بنده حقیر دارم اونم اینکه " موسیقی خوب هیچ مرزی به نام سبک و یا ژانر نداره " (بدین معنا که توی همه سبک ها موسیقی خوب یافت میشه ) که از تجربه خودم به این رسیدم
    داداش حرفت قبول دارم. به نظر منم تمام سبک های موسیقی (حتی غیر الکترونیک) زیبا هستن. من خودم جدیدا ambient زیاد گوش میدم!!!!!!!این البوم هم حتما گوش میدم.

9 کاربر زیر از sasy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,144 بار در 187 ارسال
    Downtempo
    Era
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    هیپ هاپ کلا خوبه
    وحید دقیقا همینه که میگی!اما کاورش یه دنیای درونی داره و حس غریبی میده به آدم!
    مدتیه زوم کردم روی ساندترک انیمه هایی که بچه بودیم از تلویزیون پخش میشد میگی خدایا مثلا 30 سال پیش بدون خیلی از نرم افزارها و vst های فعلی چجوری همچین شاهکارهایی رو خلق کردن!بعضی از دوستان هم از لیچر من دان زدن میگن زده به سرت این چرندیات چیه میگوشی

8 کاربر زیر از MEHRAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    وحید دقیقا همینه که میگی!اما کاورش یه دنیای درونی داره و حس غریبی میده به آدم!
    مدتیه زوم کردم روی ساندترک انیمه هایی که بچه بودیم از تلویزیون پخش میشد میگی خدایا مثلا 30 سال پیش بدون خیلی از نرم افزارها و vst های فعلی چجوری همچین شاهکارهایی رو خلق کردن!بعضی از دوستان هم از لیچر من دان زدن میگن زده به سرت این چرندیات چیه میگوشی
    اینم گوش بده شاید خوشت اومد

کسی گوش نکرد ؟؟ فقط تشکر زدین در رفتین ؟؟ راستی ترک محبوب من In the Quiet Absence of God هست که خیلی قشنگه لامصب 2 دقیقه هم بیشتر نیست، تایتل رو فقط نگاه

7 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 248 ارسال
    Ambient
    Hammock
    من گوش دادم. هیپ هاپه این ینی واقعا؟ قشنگ بود مثل کارای چیل بود .
    دوستان حتما دان کنید.

10 کاربر زیر از CivilBoy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    شرمنده هنوز وقت نکردم بگوشم خوب که نظر بدم ، فقط یه نکته ای درباره Hip Hop

Flying Lotus هم جزو کسایی هست که یه Hip Hop های فوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووق سوپر محشری می سازه که آدم روحش 60 -70 بار به فضا سیر می کنه !

تو GTA V تقریبا یه Radio Station رو کلا به کارهای اون اختصاص داده بودن انقدر شاخه ( خیلی هم عجیب بود این جرکت ! )

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 851 بار در 155 ارسال
    Others
    Aphex Twin
    وحید من اون ترکی که گفتی رو گوش کردم خیلی خوب بود،ولی چون میخوام دیسکوگرافیشون رو دانلود کنم،هنوز آلبوم رو ندارم.

آره flying lotus از شاخای اصل و نسب دار instrumental hip hopه،این بخش از هیپ هاپ پیوند عمیقی با jazz داره و اینا کلا فامیلی تو کار جازن و این از توشون الکترونیک کار دراومده!آلبوم آخریشم که دیگه رسما جاز بود (که با کندریک لامار هم توش فیت داده بود).

اگه از instrumental hip hop خوشتون اومده یه سری دیگه رو اینجا معرفی میکنم که اکثرشون underground ن و یا mainstream برای هیپ هاپ بازای حرفه این نه مثل dr dre اینا که همه جا پخشن (البته به معنی بد بودنش نیست) :

مرحوم j dilla یکی از گنده ترینای این سبک بود (شایدم گنده ترین) و دیسکوگرافیش پر از مهمترین آلبومای دو دهه اخیر هیپ هاپه.

madlib یه آرتیست و پرودیوسر جازی دیگه،مثل باقی آرتیستای این لیست،پر از آلیاس و آلبوم و گروه با آرتیستای دیگه (یه آلبوم خیلی معروف با mf doom یکی دیگه از بزرگان زیرزمین داره به نام Madvillainy که من عاشق ترک accordion شم حتما گوش بدینش)

gaslamp killer یکی از آرتیستای جدید و خیلی خاص هیپ هاپ،که psychedelic رو با هیپ هاپ قاطی کرده و کارش عالیه

Daedelus یه آرتیست خیلی کاردرست و البته از همه الکترونیکی تر،کاراش آی دی ام و اکسپریمنتال با گرایش به هیپ هاپه (دیسکوگرافیش تا سال 2010 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. هست)

DJ Krush میشه گفت بزرگترین پرودیوسر هیپ هاپه ژاپنه،کاراش تلفیق تریپ هاپ و هیپ هاپ و آی دی امن

dj shadow هم که از کفر ابلیس مشهورتره،مخصوصا آلبوم Endtroducing..... ش.
    Nujabes و RJD2 و Pete Rock و Cannibal Ox
    هم هستن که زیاد کاراشون رو گوش نکردم ولی خیلی تعریفین

تو ایرانم طبیعتا به این شکل نیست،ولی گاهی بیت های آهنگا رو میذارن برای دانلود مثل دو ولومی که دیوار رکوردز داد بیرون.یه مجموعه ویدئویی به نام کافئین هم بیرون اومد که ویدئوهای قشنگی به سبک Invol<3r (نسخه تصویری ش طبیعتا) داشت با آهنگایی از آتور و مهدیار و بقیه.(یه مصاحبه خوب درباره فرهنگ زیرزمین با آتور رو میتونید از
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. بخونید)

8 کاربر زیر از avinich عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین