کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ترک های ترنس الهام گرفته از زندگی واقعی آرتیستها

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 877 بار در 186 ارسال
    Trance
    Back To Earth

ترک های ترنس الهام گرفته از زندگی واقعی آرتیستها

سلام

مدتی بود می خواستم این تایپیک رو بزنم،تو این تایپیک میخوایم ترک هایی رو معرفی کنیم که بر مبنای زندگی واقعی آرتیست ها یا تحت تاثیر داستان ها و حوادث واقعی دور برشون هست،خب همون جور که می دونید این جور ترک ها اکثرا ترک های قوی و عامه پسند و البته با چاشنی غم هم هستند ،دوستانی که تو این زمینه ترکی رو میشناسند لطفا دریغ نکنند بگین بزار همه استفاده کنند من که به شخصه عاشق اینجور ترکام، البته خودم اینجا سعی می کنم به مرور زمان ترکایی رو قرار بدم. اینم بگم که سعی میکنم اگه متنی از آرتیستا تو این زمینه بود رو اینجا بیارم البته به زبان اصلی، فک کنم اینجوری تاثیرش بیشتر باشه

خب بریم سر اصل موضوع،امروز دو تا ترک قرار میدم سعی هم می کنم از آهنگای شناخته شده و معروف شروع کنم :

Orjan Nilsen – La Guitarra

خب از ترک معروف عریان شروع میکنیم،عریان این ترک رو تحت تاثیر مرگ داداش بزرگشErnst Ove ساخته که در دسامبر سال 2007 بعد مدت ها مبارزه با بیماری سرطان از دنیا رفت ،اون طور که معلومه اینا بدجور به هم وابسته بودن طوری که عریان تا مدتها بعد مرگ برادرش دپرس بوده و اون طور که خودش تو پیجش گفته بود داداشش باعث شد که اون رو به آهنگسازی بیاره و مشوق اصلیش بوده ،عریان درباره این ترک گفته که این ترک حاصل سالها خاطراتش با داداششه و هر ثانیه این ترک یادآور یه خاطره از داداششه،اینجا تعدادی از توییت ها و نوشتشو تو وبسایتش میارم که البته مال چند سال پیشش هستند
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Me and my brother Ernst Ove.. I weren't more than a year there.. R.I.P. my brother.. Most fantastic person ever
    Ough.. Tough day today.. 5 years ago today my brother Ernst Ove Nilsen gave in to cancer..Never forgotten,missed forever.. R.I.P. my brother

I’m sad to announce that on the 16th of December ’07, I lost my big brother (Ernst Ove Nilsen, may you rest in peace…) to a disease more scary then war, cancer… He was in many ways an inspiration to me and the biggest support one man can have. He NEVER lost faith in my music nor my dreams and is probably the reason why I always worked so hard for this. He was more then a brother to me, he was also my best friend and the one i could trust my life to. Some of you might have heard my new track “La Guitarra” that’s recently signed to Armada. This I dedicate to Ernst Ove Nilsen, my late brother, as it’s a direct result of his death. I made the melody as I closed my eyes and thought of the good times we had. So this melody has both a piece of me and him in it.

RAM & Susana – RAMelia (Tribute to Amelia

ترک بعدی رو از RAM انتخاب کردم ، این ترک رو RAM به یادبود همسرش Amelia ساخته که به تازگی از دنیا رفته،این ترک بعد از ریلیزش به طور باورنکردنی ای بین مردم طرفدار پیدا می کنه به طوری که آرمین شخصا این ترک رو به عنوان یکی از 25 ترک برتر سال 2014 انتخاب می کنه البته از وکال فوق العاده Susana نباید تو این ترک به سادگی گذشت،میدونم که اکثرا این ترکو گوش دادین ولی اونایی که گوش ندادن حتما بگوشنش که فوق العادس،لامصب سوز وحشتناکی داره

The collaboration between Geert Huinink, Dennis Schimonk, and RAM delivered a very emotional melody which is completely in harmony with RAM’s recognizable uplifting trance sound. Of course, Susana’s beautiful vocals enhanced the emotional heights of this great track even more.
    Every single word touches the emotional sense behind such a tragic loss. It couldn’t describe better the person they were written for.

23 کاربر زیر از Damash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 803 بار در 228 ارسال
    Trance
    Alex O'Rion
    اتفاقا چند روز پیش این عکس ram رو دیدم موزیکشم گرفتم عالی بود

8 کاربر زیر از aghaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,903 بار در 527 ارسال
    Trance
    ATB
    لینک دانلود کارا؟

3 کاربر زیر از samyar021 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 877 بار در 186 ارسال
    Trance
    Back To Earth
    نقل قول نوشته اصلی توسط samyar021 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    لینک دانلود کارا؟

6 کاربر زیر از Damash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.