کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پروژه تمرینی ترنس ارکسترال از Norean

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 259 بار در 44 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

پروژه تمرینی ترنس ارکسترال از Norean

با سلام به دوستان و اساتید گرانقدر ترنس باز
    این یکی از پروژه ها تمرینی بنده هست که گفتم رندر کنم بزار شما گوش کنید و نظرتون در مورد کار بدونم
    با تشکر
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

14 کاربر زیر از Norean.Producer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,497 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    introش خوب بود ولی جنس صدای leadشو دوس نداشتم.کلا transition ها خوب بود.خودم از string تو ترنس خوشم نمیاد.arrangement خیلی خوب بود ,بریک یجور خیلی طولانی شده بود و mood آهنگ رو خیلی رها کرده بود ولی خوب بود شاید سلیقه شما اینجوره.
    چیزی که من همیشه دوست دارم اولِ ترنس تکلیفشو معلوم کنم نه درام هست نه بیس بلکه chord progression هست اگه خوب شد میرم سراغ بقیش.(البته این trick خودم نیس و پرودیوسرهای مطرح هم اینکارو میکنن)یکی از بهترین آکوردهایی که نوشتم و همش دوسش دارم اینه البته میدونم اشکالات هم داره

11 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    خسته نباشی
    به نظرم جنس صداها خوب بود ولی یه مقدار صداها قدیمی بودن . ملودی هم قشنگ بود . چیزی که من متوجه شدم شما همیشه تو کارات اون صدای پیانو و ویالون رو داری ! البته خیلی قشنگه من که خوشم میاد . در کل کار زیبایی بود
    موفق باشی

5 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 259 بار در 44 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خسته نباشی
    به نظرم جنس صداها خوب بود ولی یه مقدار صداها قدیمی بودن . ملودی هم قشنگ بود . چیزی که من متوجه شدم شما همیشه تو کارات اون صدای پیانو و ویالون رو داری ! البته خیلی قشنگه من که خوشم میاد . در کل کار زیبایی بود
    موفق باشی
    ممنون یوسف جان از حضور و قبول دعوت بنده
    در رابطه با جنس صداها درست فرمودید صداهایی که استفاده کردم یکم قدیمی هستن و ممنون از گفتتون در رابطه با پیانو و استرینگ هم خب هم من علاقه شخصی دارم و هم مرسوم تر هستن و خوشحالم که خوشتون اومده
    با تشکر

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MJR تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    introش خوب بود ولی جنس صدای leadشو دوس نداشتم.کلا transition ها خوب بود.خودم از string تو ترنس خوشم نمیاد.arrangement خیلی خوب بود ,بریک یجور خیلی طولانی شده بود و mood آهنگ رو خیلی رها کرده بود ولی خوب بود شاید سلیقه شما اینجوره.
    چیزی که من همیشه دوست دارم اولِ ترنس تکلیفشو معلوم کنم نه درام هست نه بیس بلکه chord progression هست اگه خوب شد میرم سراغ بقیش.(البته این trick خودم نیس و پرودیوسرهای مطرح هم اینکارو میکنن)یکی از بهترین آکوردهایی که نوشتم و همش دوسش دارم اینه البته میدونم اشکالات هم داره
    ممنون دوست عزیز از حضور و قبول دعوت بنده
    در رابطه با صدا لید حتما تجدید نظر خواهم کرد ترنزینت هم که بنده خیلی بهش اهمیت میدم و یکی از مهمترین قسمت ها تو میکس هست
    کارتون هم گوش دادم زیبا بود و با نظرتون موافق هستم موفق باشید.
    با تشکر

2 کاربر زیر از Norean.Producer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.