کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: ساخت نشریه الکترونیکی اختصاصی ترنس باز

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I

ساخت نشریه الکترونیکی اختصاصی ترنس باز

با سلام. از مدت ها قبل که تو انجمن عضو هستم کم و بیش درخواست ها و پیشنهاد هایی مبنی بر تهیه و انتشار مجله یا ebook انجمن مطرح شده. به نظر من میتونه راهکار خوبی باشه برای پیشرفت انجمن و آشنایی خیلی از مردم با انجمن حتی در خارج از کشور. من کار طراحی انجام میدم میتونم از لحاظ گرافیک مجله رو طراحی کنم. ولی ساخت مجله کاره 1 نفر نیست نیاز به همکاری داره آیا کسی هست مایل به اینکار باشه؟ برای محتوا و فهرست و عکس ها و اخبار... یه تیم لازم داریم. پیشنهاد من اینه که چند نفر جمع شیم نشریه رو راه بندازیم کم کم هر شماره رو به زبان انگلیسی منتشر کنیم و ... حتی میشه راجعبه رایگان بودن یا نبودنش هم در آینده تصمیم گیری کرد... به هر حال مثل نام انجمن که (انقلاب ترنس) هست باید یه حرکت انقلابی هم کرد ...خلاصه که جای صحبت بسیار داره از اساتید درخواست دارم نظرات سازندشون رو اعلام کنن.

ممنون
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

این طرح کاملاً یه طرح تستی در عرض 10 دقیقه هست و هیچ ربطی به طرح آینده ی صفحه ی اول مجله نداره

22 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,930 بار در 372 ارسال
    IDM
    Junkie XL
    خیلی خوبه

برای گرافیک هم میشه از مجله های موزیک خارجی الهام گرفت
    مطالب هم میشه جز مطالب اختصاصی از خود فروم هم گرفت فقط باید یکی جمع آوری کنه
    اخبار هم به نظرم جز موسیقی و بیلبورد و .. بخشی هم برای اخبار تکنولوژی در نظر میشه گرفت مربوط به نرم افزار و سخت افزار و .. میشه
    بخش هایی هم مثل تاپ 10 و معرفی موسیقی هم برای معرفی موسیقی های قدیمی و خاص
    بخشی هم مثلاً روز شمار مثلاً 50 سال پیش همین امروز آلبوم فلان اومده
    بخشی هم برای معرفی آرتیستها و هنرمندان فعال در موسیقی

مطالب رو میشه هر کی دوست داشت توی فروم بنویسه بعد چند نفر بشینن انتخاب و ویرایش کنند فقط باید فروم یکم بخش هاش بیشتر بشه برای پوشش مطالب مختلف

16 کاربر زیر از ABTN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,384 بار در 456 ارسال
    Trance
    Tiesto
    سلام-کار خیلی خوبی میشه-به نظر من مثلا شماره ی1 نشریه باید بیاد از پایه کارشو شروع کنه یعنی باید فرم اصلیه ی موزیک الکترونیکو روشرح بده بعدسبکای مختلف-استایل مختلف-پایه گذازاش از قدیم و ادامه دهندها تا به امروز-بعد باید هر استایلیرو در بخشای مختلق کامل توضیح بده که بعد میتونن این بخشها با هم ترکیب شن و بشه شامل جدید ترین اخبار-جدید ترین ریلیز ها-جدید ترین میکسها-جدید ترین البومها و ... -میشه هر شماره مثلا بیوگرافی ارتیستای مختلف رو کامل شرح داد و کاراشون از زمان شروع تا به امروز و موفقت هاشون-به نظر من ما یکی از اهداف این انجمن باید گسترش موزیک الکترونیک در تمام سطوح به خصوص کشور خودمون باشه-ما می تونیم از راههای مختلف از جمله همین نشریه انجمن و این سبک موزیکو (که خداییش یکی از بهترینها ی دورانه-همه چی میشه توش پیدا کرد) گسترش بدیم
    و در اخر با نشر انگلیسی مجله میتونیم حتی به بین المللی شدنش کمک کنیم-مثلا من که هر کمکی بتونم انجام میدمو در خدمتم

14 کاربر زیر از allure عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 851 بار در 155 ارسال
    Others
    Aphex Twin
    به نظرم برای قبلا این پیشنهاد خوبی بود،ولی الان مهم ترین چیز برای داشتن یه مجله رو اینجا نداریم،نویسنده

14 کاربر زیر از avinich عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    کار جالبیه ولی برای اینکه بخوایم محبوبیت نشریه رو بیشتر کنیم باید صفحه های اختصاصی داشته باشیم . مثلا تو هر نشریه یه صفحه راجب بهترین کارهای یک آرتیست داشته باشیم و یه بیوگرافی مختصر و چند تا عکس که حداقل واسه همون یه صفحه هم شده یه عده از دوستان بگیرنش
    در کل ایده خیلی خوب و خلاقانه اییه امیدوارم به نتیجه برسیم

14 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,811 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    یادش بخیر تو اولین میتینگ رسمیِ انجمن با بهزاد قرار گذاشتیم ایده ی نشریه رو عملی کنیم که...
    مجله رو اگه واقعاً براش وقت بزاریم و از نظرِ علمی و فنی غنی باشه کلی به اعتبارِ اینجا و خودِ نویسنده هاش اضافه میکنه و تو این آشفته بازارِ منابع و مراجعِ موسیقی الکترونیک به زبانِ فارسی میتونه یه مرجع معتبر و مجموعه ی ارزشمند بشه...
    ببینم چه میکنید
    منم به عنوان سردبیر نشریه حاضرم فعالیت کنم

13 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,761 بار در 373 ارسال
    Ambient
    Hammock
    من حاضرم به عنوان یکی از نویسندگان بخش دانتمپو و مخصوصا امبینت در این مهم شریک باشم
    معرفی گروه های قوی و خوب،معرفی آلبوم ها و آهنگها و ...

12 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    به به خب خدارو شکر همه پایه ان حالا باید یه مدیر زحمتکش پیدا بشه مسئول بشه و پست هارو تقسیم کنه و کارو به امید خدا استارت برنیم... مهدی ، امید ، وحید... ما منتظریم تا الان Meh.T اعلام آمادگی کرده ...

12 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,691 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    بنده از طرف خودم حمایت همه جانبه را از این حرکت انقلابی اعلام میکنم .

فقط چند نکته رو خواستم بگم .

اول اینکه از این ایده ها و حرکت ها قبلا هم زده شده اما به علت مشارکت ضعیف و اینکه ما ایرانی جماعت اولش شور شوق همه چی داریم ولی بعدش سرد میشیم به بن بست خورده شده .

دوم اینکه میشه از اطلاعات خیلی از دوستان استفاده کرد و از این اطلاعات تو یه بخش به عنوان آموزش به نحو احسنت بهره مند شد .

و سوم اینکه بنده همه جوره از ترجمه متون گرفته تا تحلیل آلبوم ها و آهنگ ها در خدمت دوستان هستم .

ممنون

14 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    به همین راحتیام که فک میکنین نیست .. ایناییکه اعلامه امادگی کردن چقد از سبکهایه موسیقیه الکترونیک بلدن ؟ در مورد تجهیزاته اهنگسازی که حتما باید ذکر شه چیا بلدین ؟ درمورد اهنگسازی چقد بلدین ؟ خیلی چیزا هستش که گیر میکنین .. منو سعید beatspy و محمد Darkland و چار نفره دیگه از بچه ها که تخصصی داریم سایترنسو دنبال میکنیم هنوز نتونستیم یه ماهنامه بزنیم .. نزدیکه شیش ماهه داریم روش کار میکنیم تا یه چیزه منطقی ارایه بدیم و صد البته بصورته مجله که بشه مردم بخرن و بخونن .. حتی وختی بحث هزینش که بیاد وسط خیلیا میرن کنار .. باید یه جمعه کاملا پایه داشته باشین و مدام باهم درارتباط باشینو بینین همدیگرو .. باید تقسیم بندی کنین کی چیکار باید بکنه که البته باید غنی باشه اطلاعاتش .. از اول ساده گرفته شه نتیجشم ساده ازابدرمیاد

17 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین