کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: Rman - RmanTrance | 2015

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone

Arrow Rman - RmanTrance | 2015

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Artist: Rman
    Title: RmanTrance
    Label: تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    Genre: Electronic, Trance
    Format: FLAC\MP3
    Quality: Lossleess\320

Tracklist:

01. RmanT
    rance - 05:03

FLAC - WEB - Lossless - 30Mb

[UPLOADBAZ]http://www.uploadbaz.com/zgge98uj6y3d[/UPLOADBAZ]

MP3 - WEB - 320 - 11Mb

[UPLOADBAZ]http://www.uploadbaz.com/r97cd457juue[/UPLOADBAZ]

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    مرسی ، این ترک، 1 سال و نیم بعد از Sign شدنش ریلیز شد و جالبه بعد گذر 1 سال اصلا پشیمون شده بودم که ریلیزش کنم و خواستم Free Download بذارم بره که یهویی لیبله گفت اشتباه شده بوده و این جا موندده و ریلیزش کرد

در ضمن آخرش نگفتی چجوری سینگل های من رو اونم FLAC برای دانلود گیر میاری !؟

7 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    مرسی ، این ترک، 1 سال و نیم بعد از Sign شدنش ریلیز شد و جالبه بعد گذر 1 سال اصلا پشیمون شده بودم که ریلیزش کنم و خواستم Free Download بذارم بره که یهویی لیبله گفت اشتباه شده بوده و این جا موندده و ریلیزش کرد

سفارش دادم برام خریدن ، سهمتو ندادن مگه تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

6 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط w3x تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

سفارش دادم برام خریدن ، سهمتو ندادن مگه تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

نه بابا ، خیلی از لیبل های Independant ای که معروف نیستن ( حتی بعضی از معروفا ) یه قانونی دارن مثلا اگه ترک زیر 100 دلار فروش کنه ، تمام درآمد رو ور میدارن ( مثلا خرج کاور و Promote ای که کردن ) و تازه ازون قدر بیشتر بفروشه سهم آرتیست رو میدن !

در ضمن آرتیست هایی مثل ما که معروف نیستیم رو هم کسی نمی خره که انقدر فروش بره که پول هم بخواد بهمون برسه ! آهنگای بچه های خیلی خفن ایرانی ( به جز Aron و Soltan و ... ) و 1-2 تای دیگه واعا با لیبل های درجه 1 و در کنار آرتیست های درجه 1 و پر فروش ریلیز کردن هم تا اونجا که من خبر دارم فروش خاصی نداشته

حتی کلی هم تو رادیوشوها پخش شده و کلی Fan جمع شده و دانلود و ..... آخرش به قول طرف اندازه یه یارانه شده !

کلا ریلیز پول که نداره ! شنونده هم در خیلی از موارد نداره ( رادیو جوان بذاری 20 برابر بیشتر شنونده داره )

تنها چیزی که داره اینه که آهنگت رسمی بیرون میاد و وقتی بری خارج بخوای آهنگسازی رو ادامه بدی برات رزومه رسمی حساب میشه !

13 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان
  • پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول