کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: Find Your Harmony Radioshow 021 ||| 16-04-2015

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    تشکر شده 2,074 بار در 407 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel

Find Your Harmony Radioshow 021 ||| 16-04-2015

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Artist: Andrew Rayel | Length: 01:00:00

01. Manse feat. Alice Berg – Freeze Time (Original Mix) [Revealed]
    02. Jetfire feat. Authentix – Yalem (Original Mix) [Mainstage]
    03. Jochen Miller feat. Hansen Tomas – A Million Pieces (Original Mix) [Armada Trice]
    04. Darude – Sandstorm (Mark Sixma Bootleg) [CDR]
    05. Dash Berlin ft. Emma Hewitt – Waiting (Dash Berlin Miami 2015 Remix) [CDR]

**TALLENT ID**

06. ID – ID
    07. Alex Wackii & Tolga Uzulmez – Diamonds Rush [CDR]
    08. Eximinds & Vigel – Handprint (Original Mix) [ASOT]
    09. Markus Schulz feat. Delacey – Destiny (Original Mix) [Coldarbour]
    10. Andrew Rayel feat. Sylvia Tosun – We Bring The Love (Original Mix) [Armind]
    11. Alexander Popov – Born To Love (Original Mix) [Armind]
    12. MaRLo feat. Christina Novelli – Hold It Together (MaRLo’s Tech Energy Remix) [ASOT]
    13. Andrew Rayel – Find Your Harmony (Driftmoon Remix) [Armada]

**FAVORITE OF THE MOMENT**

14. Andrew Rayel feat. Jonny Rose – Daylight (Original Mix) [Armada]
    15. Beat Service – On Demand (Original Mix) [BSA]
    16. Ligeia feat. Adel – Alexius (Original Mix) [Ternary]
    17. Eximinds & Yan Space – Atlas (Original Mix) [ASOT]
    18. DoubleV – The Last Stand (Original Mix) [IHU]
    19. Feel & Sara Shields – Hero (Formal One Remix) [HTW]
    20. Husman – XV (Original Mix) [Armada Captivating]
    21. Mike van Fabio & Alex van ReeVe feat. Geert Huinink & Kim Kiona – Hope (Original Mix) [Abora]
    22. Andrew Rayel – Latifa (James Dymond Remix) [Armada]

**CLASSIC SELECTION**

23. Armin van Buuren – Communication (Original Mix) [Cyber]

حتما حتما دانلود كنين تركهاي تو راديو شو پخش شده كه واقعا فوق العاده عالي هستن من كه از ثانيه اول تا اخرشو دوست دارم

Downlod
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

5 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,930 بار در 372 ارسال
    IDM
    Junkie XL
    ترک لیست که خیلی عالی انتخاب شده

کاربر زیر از ABTN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    Trance
    Ahmed Romel
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABTN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ترک لیست که خیلی عالی انتخاب شده
    اينترو راديو شو رو ميتونين در برابر راديو شو ارمين ون بيورن مقايسه كنين فقط اينو ميتونم بگم راجب اين راديو شو

کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,371 بار در 240 ارسال
    Others
    Alex M.O.R.P.H
    Mike van Fabio & Alex van ReeVe feat. Geert Huinink

چه کسایی با هم هستن !!!

4 کاربر زیر از Exmasion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 30,952 بار در 2,810 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    یکی بهترین رادوی شو ها در حال حاضر هست ....

2 کاربر زیر از EHsan.Shz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 17,675 بار در 2,443 ارسال
    Trance
    Jean Michel Jarre
    نصف رادیوش وکال بود اصلن خوشم نیومد البته از اندرو رایل انتظاری بیش از این نیست . تابلو هم هست اومده از ای اس او تی تقلید کنه .
    بهترین رادیو های ترنس که فقط ترنس پلی میکنن رادیو علی اند فیلا ، اوری آپلیفتینگ ، رادیو احمد رامل ، رادیو چپتر ایکس جی ،همینطور تو بخش تک ترنس و تکنو اوتبورست ردیو ، دمیج ردیو ، کارنیج ردیو هست البته بازم رادیو خوب زیاده منتها من گلچیناش رو گفتم .

4 کاربر زیر از ژان میشل ژار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    Trance
    Ahmed Romel
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژان میشل ژار تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نصف رادیوش وکال بود اصلن خوشم نیومد البته از اندرو رایل انتظاری بیش از این نیست . تابلو هم هست اومده از ای اس او تی تقلید کنه .
    بهترین رادیو های ترنس که فقط ترنس پلی میکنن رادیو علی اند فیلا ، اوری آپلیفتینگ ، رادیو احمد رامل ، رادیو چپتر ایکس جی ،همینطور تو بخش تک ترنس و تکنو اوتبورست ردیو ، دمیج ردیو ، کارنیج ردیو هست البته بازم رادیو خوب زیاده منتها من گلچیناش رو گفتم .

سلام ژان ميشل ژار عزيز

بله من خودم به شخصه عاشق راديو شو هاي
    Ahmed Romel -Orchestrance
    Ori Uplift - Uplifting Only
    Aly and Fila - Future Sound Of Egypt

اين سري راديو شوها من هر هفته دانلود ميكنم بحثش جداست راديو شو Ori Uplift كه من مشتاقانه شنوندشم ولي ژانر موسيقي مورد علاقه من همين اهنگهاي تمپو138 هستش در كل ميشه گفت اما اين اديو شو يكي از بهترين راديو شوهاي حال حاضر دنيا هستش چون ژانرهاي مختلفي پشتيباني ميكنه من و تو ظاهرا موسيقي 138 ارضا كننده ما هستش ولي در مجموع اين راديو شو كامل هستش موسيقي هاي كه پخش ميشن در اين راديو شو كيفيت ميكس و مستر فوق العاده بالايي دارن شما ميتونين كارهاشون رو بر همون اساس اسم حدس بزنين چقدر قدتمند هستن ارتيسهاي سازندشون رو ميگم

2 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 17,675 بار در 2,443 ارسال
    Trance
    Jean Michel Jarre
    نقل قول نوشته اصلی توسط djbermuda تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژان میشل ژار تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

سلام ژان ميشل ژار عزيز

بله من خودم به شخصه عاشق راديو شو هاي
    Ahmed Romel -Orchestrance
    Ori Uplift - Uplifting Only
    Aly and Fila - Future Sound Of Egypt

اين سري راديو شوها من هر هفته دانلود ميكنم بحثش جداست راديو شو Ori Uplift كه من مشتاقانه شنوندشم ولي ژانر موسيقي مورد علاقه من همين اهنگهاي تمپو138 هستش در كل ميشه گفت اما اين اديو شو يكي از بهترين راديو شوهاي حال حاضر دنيا هستش چون ژانرهاي مختلفي پشتيباني ميكنه من و تو ظاهرا موسيقي 138 ارضا كننده ما هستش ولي در مجموع اين راديو شو كامل هستش موسيقي هاي كه پخش ميشن در اين راديو شو كيفيت ميكس و مستر فوق العاده بالايي دارن شما ميتونين كارهاشون رو بر همون اساس اسم حدس بزنين چقدر قدتمند هستن ارتيسهاي سازندشون رو ميگم
    سلام
    بله تمپو 138 به بالا کلن یه چیز دیگست البته من مشکلی با 128 یا 125 بی پی ام هم ندارم منتها باید ببینم کی اونو ساخته مثلن الکس دی استفانو که استاد 128 بی پی امه یا جیم والکر یا آلبرت کین ویا فورکان شنول که پراگرسیو ترنسای خوبی میسازه و خیلیای دیگه ولی یه مدل 128 هم هست که کار دش برلین یا دو تا دبلیو یا مارلو و بیت سرویس خود همین اندرو رایل هست که اصلن اسمشونو نمیشه گذاشت ترنس . بعدش شما به ترک لیست نگا کن متاسفانه فقط سه تاش ترنسه و از اول تا آخراش همش فلانی فیت فلانی همشون هم ازدم زن و دختر . آخه این کجاش ترنسه اینجور کارا درسته پر طرفداره و مشتری جذب کن به اصطلاح گیشه ای ولی بیشترین ضربه رو به ترنس زده همینطور آبروی موسیقی الکترونیک رو که به بی کلام بودنش معروفه رو برده . به سلیقه ی شما احترام میذارم ولی رو چه اساسی الان این بهترین رادیو شو هست . نه موسیقی خوبی رو معرفی میکنه نه به هنرمندان گمنام بها میده همش کارای آرتیستای تبلیغاتی و تجاری که نمیشه اسمشونو آهنگساز گذاشت . نه نواوری داره همش تقیلد از ای اس او تی . از سری 600 asot به بعد اگه دقت کرده باشی دقیق چینش ترکا همینطوره اولش با چندتا وکال هاوس شروع میشه بعد میاد پراگرسیو و بعد آپلیفتینگ و در آخر هم کلاسیک ترنس . رادیو اندرو هم دقیق مثل آرمین ون بیورن درومده منتها باز asot تو بدترین شرایط نصفش ترنس هست . این یکی که دیگه هیچی . از نظر میکس مستر هم بسیاری از آرتیستا از اندرو رایل بهتر هستند منتها چون تبلیغاتی پشتشون نیست و حامی چندانی ندارن ناشناخته باقی میمونن . من فقط تو کف این موندم که شما که کارای احمد رامل رو گوش میدی چه طور تونستی دش برلین فیت اما هیویت رو تحمل کنی . چه طور شما تاپیک احمد رامل یا اوری آپلیفتینگ رو نزدی رفتی سراغ این .

3 کاربر زیر از ژان میشل ژار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان