کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: We are leaving - full track

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,761 بار در 373 ارسال
    Ambient
    Hammock

We are leaving - full track

سلام به همه.
    امیدوارم خوشتون بیاد.
    پ.ن:از هیچ پدی استفاده نشده همش با Sound های ابلتون.نت هاشون رو پیدا کردم وگذاشتم تو موزیک.MIDI و از این حرفا
    Genre:Ambient,Melancholic
    Size:12MB
    Ableton Live 9
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ویرایش توسط Reorder : 2015/04/11 در ساعت 05:44 PM

19 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 587 بار در 115 ارسال
    Ambient
    36
    لینکش برا من نمیاد

کاربر زیر از amir1919 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Ambient
    Hammock
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1919 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    لینکش برا من نمیاد
    حواسم نبود فقط تو ساند کلود آپ کردم الان دارم تو مدیافایر هم آپ میکنم چند دقیقه صبر کن لطفا

5 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,078 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    قشنگ بود، خوشم اومد. خسته نباشی

6 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,811 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    تبریک میگم
    یه سری نکاتی به ذهنم رسید که نظرِ شخصیمه و سلیقه ای هست (کسایی که تو این سبکا وارد هستن بهتر میتونن نظرِ فنی بدن) :
    1. کار خیلی یکنواخت بود بهتر بود آخرای کار رو یه کمی شلوغ میکردی و یه جورایی یه نقطه ی اوج قرار میدادی تو کار ، مثلاً یه ملودیِ کوتاه رو با یه سازی مثلِ ویولن یا پیانو دارک یا همچین چیزی به آخرش اضافه میکردی (مثلِ کار wind سیاوش امینی)
    2. یه ذره نویز هم تو یه جاهایی به کار اضافه کن تا بارِ توهمیِ کار بالاتر بره
    3. اون جملاتی هم که اولِ کار میگی چندتا افکت بده که محو شه تو کار ، خیلی تابلو باشه آدم یادِ بعضی از این کارای سای میفته که میان توش یه چیزایی میگن و میرن
    در کل خوب بود و جایِ کارِ زیادی داره ، امیدوارم یه کارِ خیلی عالی ازش دربیاری
    موفق باشی

6 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    احسنت خیلی خوبه خسته نباشی

فقط یک نکته کلیدی بگم دیگه هیچ : همین ترکی که رو که ساختی رو با یک رفیقت بشین گوش بده یا خودت بزار پلی شه ولی حواست رو به کاری که توی آهنگ کردی مثه نمیدونم اینجا فلان کار رو کردم و بزار ببینم چی از آب دراومده و فلان, نباشه اینکه میگم با یک نفر بگوش هم به خاطر اینه بعد ببین خودت خوشت میاد ؟؟ خودت حال میکنی و اون چیزی که دنبالشی توی موسیقی توی کاره خودت میبینی ؟؟
    میدونم تعریف شنیدن و اینکه بقیه از کارت خوششون بیاد لذت بخشه, اینکه ریلیز داشته باشی توی یک لیبل معتبر عالیه ولی مهمترین چیز به نظرم خودتی و اینکه خودت از موسیقی خودت خوشت بیاد و چیزی که توی موسیقی دنبالشی توی موسیقی خودت بتونی پیاده کنی و موسیقی که میسازی بتونه در درجه اول خودت رو ارضا کنه. شاید به نظر کمی کلیشه ای باشه ولی به نظر من خیلی مهمه و دلیلی هست که من کامل یادگرفتن و ساخت موسیقی و غیره رو گذاشتم کنار .

موفق باشی عسیسم

6 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 39,322 بار در 6,155 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    من لایه لایه و موشکافانه گوش دادم آهنگ رو
    صدای آروق غورباقه داشت توش
    ولی جدای از شوخی خوب بود دمت گرم

6 کاربر زیر از moji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Ambient
    Hammock
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omid تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    قشنگ بود، خوشم اومد. خسته نباشی
    ممنون امید عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meh.T تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تبریک میگم
    یه سری نکاتی به ذهنم رسید که نظرِ شخصیمه و سلیقه ای هست (کسایی که تو این سبکا وارد هستن بهتر میتونن نظرِ فنی بدن) :
    1. کار خیلی یکنواخت بود بهتر بود آخرای کار رو یه کمی شلوغ میکردی و یه جورایی یه نقطه ی اوج قرار میدادی تو کار ، مثلاً یه ملودیِ کوتاه رو با یه سازی مثلِ ویولن یا پیانو دارک یا همچین چیزی به آخرش اضافه میکردی (مثلِ کار wind سیاوش امینی)
    2. یه ذره نویز هم تو یه جاهایی به کار اضافه کن تا بارِ توهمیِ کار بالاتر بره
    3. اون جملاتی هم که اولِ کار میگی چندتا افکت بده که محو شه تو کار ، خیلی تابلو باشه آدم یادِ بعضی از این کارای سای میفته که میان توش یه چیزایی میگن و میرن
    در کل خوب بود و جایِ کارِ زیادی داره ، امیدوارم یه کارِ خیلی عالی ازش دربیاری
    موفق باشی
    اتفاقا نسخه دموی این آهنگ نویز داشت ولی فکر کردم ممکنه نسبت به آهنگ قبلیم زیاد تفاوتی نداشته باشه واسه همین نویزش رو برداشتم کلا.درباره آهنگ سیاوش امینی هم باید بگم که دقیقا فکر منو کردی.منم دقیقا میخواستم همچین کاری بکنم ولی صدای ویلنی که اونجوری باشه نتونستم پیدا کنم حتی یه پک سمپل ویلن و ویلن سل با حجم 3 گیگ هم دانلود کردم ولی صدایی که مد نظرم بود نداشت.میخواستم از دقیقه 4 همینکاری که گفتی بکنم نشد متاسفانه.ممنونم از راهنماییت مهدی عزیز.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    احسنت خیلی خوبه خسته نباشی

فقط یک نکته کلیدی بگم دیگه هیچ : همین ترکی که رو که ساختی رو با یک رفیقت بشین گوش بده یا خودت بزار پلی شه ولی حواست رو به کاری که توی آهنگ کردی مثه نمیدونم اینجا فلان کار رو کردم و بزار ببینم چی از آب دراومده و فلان, نباشه اینکه میگم با یک نفر بگوش هم به خاطر اینه بعد ببین خودت خوشت میاد ؟؟ خودت حال میکنی و اون چیزی که دنبالشی توی موسیقی توی کاره خودت میبینی ؟؟
    میدونم تعریف شنیدن و اینکه بقیه از کارت خوششون بیاد لذت بخشه, اینکه ریلیز داشته باشی توی یک لیبل معتبر عالیه ولی مهمترین چیز به نظرم خودتی و اینکه خودت از موسیقی خودت خوشت بیاد و چیزی که توی موسیقی دنبالشی توی موسیقی خودت بتونی پیاده کنی و موسیقی که میسازی بتونه در درجه اول خودت رو ارضا کنه. شاید به نظر کمی کلیشه ای باشه ولی به نظر من خیلی مهمه و دلیلی هست که من کامل یادگرفتن و ساخت موسیقی و غیره رو گذاشتم کنار .

موفق باشی عسیسم
    عسیسم تو لایه لایه گوش نکردی وگرنه یه چیزایی در متنش نهفته بود
    خب مسلما کارهای اول کسی مثل من که نه تاحالا آهنگسازی کرده نه از ساخت موزیک چیزی میدونه و نه امکانات خاصی برای اینکار داره،تقریبا اینطوریه انشالله هرچی جلو تر برم پیشرفت میکنم.مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط moji تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من لایه لایه و موشکافانه گوش دادم آهنگ رو
    صدای آروق غورباقه داشت توش
    ولی جدای از شوخی خوب بود دمت گرم
    کار درست همینه باید موشکافانه گوش بدی بری جلو
    ممه نونم داش

5 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,962 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone
    اهااا ایول ... همین راه و سبک رو ادامه ، اولش گفتم از دوباره دارک امبینت ساختی می خواستم بگم بکش بیرون که دیدم اکی شدی

ببین بنظرم یه نقطه اوج به آهنگت اضافه کن ، منتظر بودم مثه این آهنگ خفنا یه بیس ترسناک اضافه شه که نشد ، اگه بخوام دقیق تر بگم یه چی هم که دمه دستت باشه ، الان آهنگ Moon Blood 04.04.15 ـه هاموک بزن پلی شده ، از ثانیه 1 تا 17 رو گوش بده مثه برا تو خشکه ، ولی وقتی میرسه به ثانیه 18-19 ، میبینی یه جو خاصی میاد رو کار ، به قول امید یه خورده " هوا " بده به کارت

3 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,903 بار در 527 ارسال
    Trance
    ATB
    خسته نباشی

3 کاربر زیر از samyar021 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین