کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: دمو جدید

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,044 بار در 150 ارسال
    House
    Kaskade

دمو جدید

به نام خدا
    سلام دوستان ;
    جدیدترین کاره من هستش که تا همین امروزم روش کار کردم. تا یکی دوماه آینده هم نمیتونم تمومش کنم چون باید برگردم سر خدمتم! (انشالله مرخصی بعدی ردیفش میکنم.)
    خیلی دوس دارم از DOORN RECORDS ریلیزش کنم ولی سیستم ریلیزشون افتضاحه! هیچ جوره دیگه ای نمیشه کار رو برای این لیبل فرستاد !؟ :d کسی اگه میدونه بگه.
    فعلا میکس ومسترینگ کامل نیست و تنظیم هم جای کار داره.
    خوشحال میشم نظرتون رو درموردش بدونم.
    ممنون

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Artist: Rebmun1

Title: C'MON
    Release: n/a
    Label: n/a
    Genre: Electro House
    Catalog: n/a
    Quality: 320 Kbps
    Total Size: 8 MB
    Traclist
    Rebmun1 - C'MON (Original Mix) 3:15

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

13 کاربر زیر از Armageddon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 17,673 بار در 2,443 ارسال
    Trance
    Jean Michel Jarre
    سلام و خسته نباشید
    من از این سبک خوشم نمیاد . فقط یه سوال داشتم با کودوم نرم افزار کارو ساختی . کیبورد هم داشتی یا نه . به نظرم کیک درام بیشتر به تک هاوس میخورد تا الکترو . امیدوارم این خدمت کوفتی هر چه زودتر ریشه کن بشه . موفق باشی

3 کاربر زیر از ژان میشل ژار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ممتاز
    تشکر شده 2,853 بار در 529 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    درووووووووووووووود بر تو !
    خوب بود انصافا موزیکت فقط یکم بخوای ریز تر بررسی بکنی موزیکو اینطوری میشه که :

تو 20 ثانیه اولت از یه سمپل استفاده کردی که فک کنم زیر شاخه clap ها میشه (همون صدای دست زدن خودمون) ! راسش زیاد خوشم نیومد از این سمپله! یا عوضش کن یا با یه سمپل دیگه میکسش کن چون احساس میکردم این صدا زیادیه تو موزیکت (همخونی نداره با ریتم)

لاین کیکت هم خوبه ولی صداش بمه که احتمالا بد مستر درس میشه!

موفق باشی!

3 کاربر زیر از Mr.Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    House
    Kaskade
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژان میشل ژار تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام و خسته نباشید من از این سبک خوشم نمیاد . فقط یه سوال داشتم با کودوم نرم افزار کارو ساختی . کیبورد هم داشتی یا نه . به نظرم کیک درام بیشتر به تک هاوس میخورد تا الکترو . امیدوارم این خدمت کوفتی هر چه زودتر ریشه کن بشه . موفق باشی
    سلام من با اف ال و لاجیک کار میکنم. میدی کنترلر هم بله دارم. (بعدا اگه تونستم یه عکس از استودیوم براتون میذارم.) ممنونم

2 کاربر زیر از Armageddon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,903 بار در 527 ارسال
    Trance
    ATB
    خسته نباشی ............

2 کاربر زیر از samyar021 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو
    House
    Kaskade
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sectoore تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    درووووووووووووووود بر تو ! خوب بود انصافا موزیکت فقط یکم بخوای ریز تر بررسی بکنی موزیکو اینطوری میشه که : تو 20 ثانیه اولت از یه سمپل استفاده کردی که فک کنم زیر شاخه clap ها میشه (همون صدای دست زدن خودمون) ! راسش زیاد خوشم نیومد از این سمپله! یا عوضش کن یا با یه سمپل دیگه میکسش کن چون احساس میکردم این صدا زیادیه تو موزیکت (همخونی نداره با ریتم) لاین کیکت هم خوبه ولی صداش بمه که احتمالا بد مستر درس میشه! موفق باشی!
    سلام و درود :d نه اون یه پرکاشن کوچولو هستش. البته این کار کامل نیست و شاید کاره نهایی چه از لحاظ میکس و چه از لحاظ تنظیم کامل با این فرق داشته باشه. ممنونم.

کاربر زیر از Armageddon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    House
    Kaskade
    نقل قول نوشته اصلی توسط samyar021 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خسته نباشی ............
    ممنونم دوست عزیز.

کاربر زیر از Armageddon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    کار خوبی بود خسته نباشی

2 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان