کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: Hazem Beltagui - Nourey l 2015

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 30,952 بار در 2,810 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

Hazem Beltagui - Nourey l 2015

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Sometimes, inspiration isn't far away... Do a little digging, and you'll discover why 'Nourey' is a significant title for producer Hazem Beltagui, and with feelings this serene and calm in a song, it's obvious the highly talented artist was very inspired to make this track! Most importantly, chill out to this beautiful tune, and reflect on who inspires you.

Name : Nourey
    Artist : Hazem Beltagui
    Label : FSOE Excelsior
    Catalog : FSOEX011
    Release Date : 27.03.2015
    Quality : MP3 - 320
    Genre : Electronic
    Style : Trance
    Size : 24 MB

Tracklist :
    01. Nourey (Radio Edit) 3:45
    02. Nourey (Club Mix) 6:45

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 555 بار در 68 ارسال
    Trance
    John Askew
    نسبت به کارای قبلیش ضعیف تر بود،
    هم آهنگسازی هم میکس و مسترینگ...
    دیگه پررو شدم از کارای Hazem هم ایراد میگیرم

خدایی این آهنگش رو با این مقایسه کنید : Silent For So Long!!!!!!!!!!!!!!

12 کاربر زیر از miladft عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 10,742 بار در 1,372 ارسال
    Ambient
    E-mantra
    همین حالا به جمع دیگر ارتیست های مزخرف ترنس بپیوندید ....
    اینم از hazem ! روحش شاد و یادش گرامی باد

10 کاربر زیر از shinigamice عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,625 بار در 155 ارسال
    Trance
    Dave202
    از اون اول شروعه ساله 2015 ترنسای مزخرف ریلیز شده تا الان،اون از پاول ون دایک که گند زد اون از آرمین،مارکوس شولز هم که مخش تعطیل شده،اینم از این،همه ****.

11 کاربر زیر از mhsmusic عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 831 بار در 176 ارسال
    Trance
    Aly & Fila
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhsmusic تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    از اون اول شروعه ساله 2015 ترنسای مزخرف ریلیز شده تا الان،اون از پاول ون دایک که گند زد اون از آرمین،مارکوس شولز هم که مخش تعطیل شده،اینم از این،همه ****.
    من واقعا برای جوامع موسیقی دلم می سوزه چون تمام کارا بسوی کلوپ و کنسرت گرایش پیدا کرده و کمتر شاهد هنر واقعی هستیم.نمیدونم چرا ؟!

دارم تمرین میکنم و در روز اصلی همین جوری این دی جی هارو تنبیه کنم

13 کاربر زیر از audio9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 10,742 بار در 1,372 ارسال
    Ambient
    E-mantra
    نقل قول نوشته اصلی توسط audio9 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhsmusic تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من واقعا برای جوامع موسیقی دلم می سوزه چون تمام کارا بسوی کلوپ و کنسرت گرایش پیدا کرده و کمتر شاهد هنر واقعی هستیم.نمیدونم چرا ؟!

دارم تمرین میکنم و در روز اصلی همین جوری این دی جی هارو تنبیه کنم
    میتونید مثل من رو بیارید به سبک های ambient - post rock - neoclassic یا اگه کار تمپو بالا میخوایید Goa تا شاهد هنر واقعی باشید

12 کاربر زیر از shinigamice عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 17,688 بار در 2,443 ارسال
    Trance
    Jean Michel Jarre
    سلام
    یعنی این کار با وجود مزخرف بودن اینقدر لایک خورده و احتمالاً بیش از 100 نفر دانلودش کردن اگه خوب بود چی میشد . تازه کی گفته از اول 2015 همه ی ترنس ها مزخرف بودن ؟ اتفاقاً بیشتر ترنس ها خیلی هم خوب بودن حتی شاهکار هم ریلیز شده . اینایی که مزخرفه تقریباً همشون ترکیبی از پراگرسیو و الکترو هاوس با درصد خیلی پایینی ترنسه . ایراد از شنونده هاست که دنبال اسامی بزرگ و معروف میگردن و گرنه به اندازه ی کافی آرتیست های گمنام و ناشناس هستند ترنس واقعی تولید میکنند . حتی برخی از قدیمی ها هم همچنان به ترنس اصیل وفادار موندند . در ضمن هازم بلتوقی هیچ وقت آرتیست بزرگ و خوبی نبوده و اگه حمایت های آرمین ون بیورن و بنگاه های تبلیغاتی نبود هیچ کسی اونو نمیشناخت .

15 کاربر زیر از ژان میشل ژار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 942 بار در 156 ارسال
    Trance
    Cosmic Gate
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژان میشل ژار تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    در ضمن هازم بلتوقی هیچ وقت آرتیست خوبی نبوده
    یعنی این حرف اخره انصاف و بی تعصبی بود
    سوابق کاری هازم به قدری قابل تحسین و خوب هست که فکر نکنم حتی منتقدینش این طوری بهش نگاه کنن. به شخصه وقتی کارهای هازم رو بارها گوش میکنم هنوز طراوت خاصی داره. شما کسی رو میشناسی در همین سبک ملوترنس رقیب هازم باشه؟ اگه هست لطفا معرفی کنین ما هم فیض ببریم
    -------
    به نظرم این کار هم کار ضعیفی بود . ناگفته نماند هیچ ارتیستی پیدا نمیشه همه کارهاش تاپ و عالی باشه. انتظار از هازم زیاده اما بنده خدا تقصیری هم نداره. با وجود اون کارهای درخشان ، 2 ساله که حتی تو تاپ 100 دیچی ها هم نیست. هازم باید تکلیف خودش رو معلوم کنه. اما چیزی که معلومه اینه که تم کارهاش با این ترنس های جدید تجاری جور در نمیاد.

5 کاربر زیر از rezabili عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,384 بار در 456 ارسال
    Trance
    Tiesto
    نقل قول نوشته اصلی توسط shinigamice تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    همین حالا به جمع دیگر ارتیست های مزخرف ترنس بپیوندید ....
    اینم از hazem ! روحش شاد و یادش گرامی باد
    اگه یادت بیاد گفته بودم این جوری میشه-خدا بیامرزتش

4 کاربر زیر از allure عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 76 بار در 18 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezabili تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژان میشل ژار تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    در ضمن هازم بلتوقی هیچ وقت آرتیست خوبی نبوده
    یعنی این حرف اخره انصاف و بی تعصبی بود
    سوابق کاری هازم به قدری قابل تحسین و خوب هست که فکر نکنم حتی منتقدینش این طوری بهش نگاه کنن. به شخصه وقتی کارهای هازم رو بارها گوش میکنم هنوز طراوت خاصی داره. شما کسی رو میشناسی در همین سبک ملوترنس رقیب هازم باشه؟ اگه هست لطفا معرفی کنین ما هم فیض ببریم
    -------
    به نظرم این کار هم کار ضعیفی بود . ناگفته نماند هیچ ارتیستی پیدا نمیشه همه کارهاش تاپ و عالی باشه. انتظار از هازم زیاده اما بنده خدا تقصیری هم نداره. با وجود اون کارهای درخشان ، 2 ساله که حتی تو تاپ 100 دیچی ها هم نیست. هازم باید تکلیف خودش رو معلوم کنه. اما چیزی که معلومه اینه که تم کارهاش با این ترنس های جدید تجاری جور در نمیاد.
    حرفای دل منو زدی میخواستم زودتر این حرفارو بزنم ولی دیدم اینجا همه مثه این که ضد هازمن....توی ملوترنس هیچکسی رو دستش نیست من خودم طرفداره
    above & beyond ام ولی بازم میگم هازم از همه بهتره...چون واقعا اهنگاش احساسات ادمو منفجر میکنه مثل اهنگای we are , lost prophet , noor , curfew البته دوست عزیز توی ترنس باز 70 درصد بچه های الکترونیکش آپلیفتینگ بازن که اصلا هیچ وجه مشترکی با سبک هازم نداره....

5 کاربر زیر از omid-angel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین