کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: Sasver - TranceForm Episode 24

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,233 بار در 267 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

Sasver - TranceForm Episode 24

TranceForm 24 is out now on تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. . If you ever feel nostalgic about any of our previous episodes, check our تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. for all our previous episodes in All versions of the show Please please don't forget to تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. for your favourite tune in this episode and help steer the show in the direction your prefer.
    Follow us on Twitter تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. and catch the english version of the show on تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. every fourth Thursday of the month 14:00-15:00 CET.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

1. [00:18] Fabio XB & Liuck feat. Christina Novelli - Step Into The Light
    2. [05:50] Mark Sixma – Vendetta
    3. [10:00] Paul Oakenfold feat. Cassandra Fox – Touch Me (Beat Service Remix)
    4. [14:45] Beat Service & Loz Bridge - One Perfect Moment
    5. [20:05] Alexandre Bergheau & Geert Huinink – Desert Wings
    6. [25:25] Arisen Flame & Driftmoon – Live Your Dream
    7. [30:35] Tune of The Month: Paul Van Dyk with Aly & Fila feat. Sue McLaren - Guardian
    8. [36:40] Craig Connelly & Cate Kanell – Shipwreck
    9. [42:45] Farzam - Narnia (Ellez Ria Remix)
    10. [49:15] Aeden - Not A Pirate (Original Mix)
    11. [53:40] Armin van Buuren presents Rising Star feat. Betsie Larkin - Safe Inside you

Download Link on RadioJavan :

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

از بچه های گروه کسی میتونه لینک مستقیم بدون فیلتر بذاره...چون این اپیزود خیلی خوب شده

23 کاربر زیر از mohsen27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 30,952 بار در 2,810 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    Size : 82 MB

TranceForm 24 with Sasver on AH.FM 26 - 02-2015

21 کاربر زیر از EHsan.Shz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 79 بار در 22 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    داداش این که من همون اول ماه که میاد رادیو جوان سر ضرب دانلود می‌کنم. خیلی‌ میکسش خوبه . هم از نظر تنوع سبک آهنگ ها، هم اینکه گلچین آهنگهای خدای ماه، هم اینکه مجری فارسی حرف میزانه خیلی‌ حال میده. این نکته هم خیلی‌ واسه من جالبه که همین میکس با اجرای ا‌نگلیسی از افتر آورز هم پخش می‌شه. البته من به شخصه خودم ورژن فارسی رو ترجیح میدم. صدای خود رضا هم گرم و دوست داشتنیه. ۲ سال هم هست که کیفیت کار رو حفظ کردن، این یعنی‌ تداوم داشته کارشون دیگه. ۲۰۰ هزار نفر هم (که اکثرشون غیر حرفه‌ای هستن) هر ماه این رادیو شو رو گوش میدان. من که قبولشون دارم

12 کاربر زیر از Behnoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 57 بار در 17 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    وای خدای من زنده شدم، چقدر توپه کاره این ترنسفورم، یعنی در حده برنامه ی 90 به من حال میده، آقا دیگه چی از این بهتر که بهترین آهنگای ماه رو جمع کنن و بدن ما گوش کنیم، از وقتی که این ترنسفورم اومده هم من آرشیو ترنسم مرتب تر شده، هم اطلاعات ترنسیم با صحبت های گویندش، کلا فازش خیلی خوبه دمت گرم داداش، ببینم من از رادیو جوان گوش میدم، ورژن انگلیسیش چطوره؟ به وقت ما ایران چه ساعتی و کی از AFTERHOURS پخش میشه؟

11 کاربر زیر از mahdad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 9 بار در 1 ارسال
    Trance
    None
    از این بهتر دیگه نمیشه واقعا. بهترین موزیک های ترنس ماه در 1 ساعت تو برنامه tranceform خلاصه میشه.چه قدر گوینده این برنامه خوب حرف می زنه و واقعا حرف های ایشون باعث شده که من خیلی اطلاعاتم بره بالا نسبت به ترنس.فقط ورژن انگلیسی این برنامه به چه صورتیه؟؟؟

9 کاربر زیر از mahbodtaba عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    Armin Van Buuren
    آقا اپیزود رادیو افتراورز رو 4امین پنجشنبه هر ماهه که به صورت انگلیسیه

8 کاربر زیر از mohsen27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    تشکر شده 2,074 بار در 407 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel
    به نظر من همش وكال ترنس بودش و اصلا هم چيزي جالبي نبودش ميني ميكس بچه هاي خودمون از اين ترك ليست بهتره به خدا

5 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 79 بار در 22 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط djbermuda تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    به نظر من همش وكال ترنس بودش و اصلا هم چيزي جالبي نبودش ميني ميكس بچه هاي خودمون از اين ترك ليست بهتره به خدا
    نه جون تو، ببین تو به من یه میکس بده که این تنوع رو داشته باشه: از ۱۲۸ بی‌ پی‌ اام تا ۱۴۰ بره، نصف نصف وکال به غیر وکال باشه، از هر لیبلی استفاده بشه . تو هر اپیزود هم دیدم حتما از یه پردیسر ایرانی‌ حمایت می‌کنن، چون هم اون پردوسر کارش تو یه شبکه جهانی‌ مثل افتر آور پخش می‌شه (ورژن ا‌نگلیسی) ، هم کلی‌ ایرانیها آشنا میشن با پردوسر‌های ایرانی‌ (ورژن فارسی رو رادیو جوان ۱۰۰،۰۰۰ شنونده در ماه داره، یعنی‌ یه استادیوم آزادی! که پردوسر‌های ایرانی‌ اصلا چنین پلتفرمی ندران)

2 کاربر زیر از Behnoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnoud تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    داداش این که من همون اول ماه که میاد رادیو جوان سر ضرب دانلود می‌کنم. خیلی‌ میکسش خوبه . هم از نظر تنوع سبک آهنگ ها، هم اینکه گلچین آهنگهای خدای ماه، هم اینکه مجری فارسی حرف میزانه خیلی‌ حال میده. این نکته هم خیلی‌ واسه من جالبه که همین میکس با اجرای ا‌نگلیسی از افتر آورز هم پخش می‌شه. البته من به شخصه خودم ورژن فارسی رو ترجیح میدم. صدای خود رضا هم گرم و دوست داشتنیه. ۲ سال هم هست که کیفیت کار رو حفظ کردن، این یعنی‌ تداوم داشته کارشون دیگه. ۲۰۰ هزار نفر هم (که اکثرشون غیر حرفه‌ای هستن) هر ماه این رادیو شو رو گوش میدان. من که قبولشون دارم

نمیدونم این چه حسیه من نسبت به این کاربر دارم همیشه فک میکنم :

1. این همونیه که میکس میکنه تو این شو
    2. همونیه که حرف میزنه
    3. یکی از رفیقاشون
    4. سلام
    5. چطوری ؟ دمتون گرم که این برنامه رو را انداختید
    6. الانم نیا بگو فلان بسال خدافظ xD

5 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط EHsan.Shz تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    Size : 82 MB

TranceForm 24 with Sasver on AH.FM 26 - 02-2015

[4UPLX]http://4upld.com/1xvVb[/4UPLX]
    احسان جان میشه ورژن فارسیشو هم مستقیم کنی؟ دستت طلا

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnoud تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط djbermuda تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نه جون تو، ببین تو به من یه میکس بده که این تنوع رو داشته باشه: از ۱۲۸ بی‌ پی‌ اام تا ۱۴۰ بره، نصف نصف وکال به غیر وکال باشه، از هر لیبلی استفاده بشه . تو هر اپیزود هم دیدم حتما از یه پردیسر ایرانی‌ حمایت می‌کنن، چون هم اون پردوسر کارش تو یه شبکه جهانی‌ مثل افتر آور پخش می‌شه (ورژن ا‌نگلیسی) ، هم کلی‌ ایرانیها آشنا میشن با پردوسر‌های ایرانی‌ (ورژن فارسی رو رادیو جوان ۱۰۰،۰۰۰ شنونده در ماه داره، یعنی‌ یه استادیوم آزادی! که پردوسر‌های ایرانی‌ اصلا چنین پلتفرمی ندران)
    اقا 2تا چیز هست...اولا که ما ایرانیا همیشه دیده انتقادی داریم به همدیگه..همش هم از حسادت الکی میاد..طرف داره یه میکسیو هر ماه تو دو تا رادیو معتبر میده..حالا میخواد بد یا خوب حمایت باید بکنیم..کاری که اینا کردن اونجور که تو رادیو جوان و توییتر افتراورز چک کردم اینا اسوت ایرانی زبان لقب گرفتن..خوبه دیگه والا..انتظار نداریم که آرمین بشن که..ولی باز خوبه که از آرمین اونقدر الهام نگرفتن و آهنگای ناب و 138 خوبی انتخاب میکنن

3 کاربر زیر از mohsen27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین