کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: آموزش ميكس (براي راديو شو) به صورت حرفه اي

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    تشکر شده 2,076 بار در 407 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel

آموزش ميكس (براي راديو شو) به صورت حرفه اي

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

اينم عيدي من به دوستان كه قولشو داده بودم مشكلات زيادي پيش اومد ديگه سريع اپلود كدم كه وضع بدتر نشه

1 قسمت اول : قواعد ميكس و هارموني
    2 - قسمت دوم : تنظيم تمپو (البته اين تنظيم بيشتر براي كار ريميسكسه دو عمل فيط تمپو و ديتكت تمپو ولي خيلي جاها مورد استفاده ميشه نميشه گفت همش برا ريميكسه تنظيم يه تمپوي 128 با سرعت تمپوي پروژه 140 از كارهاي اين مرحله هستش)
    3 قسمت سوم : تنظيم تمپو براي ميكس بدون از دست رفتن تمپوي آهنگ (مرحله حساس همينه براي ميكس)
    4 قسمت چهارم : ساخت اتوميشن كليپ (خيلي آماتوره ديگه)
    5 - قسمت پنجم : تنظيم كردن 2 آهنگ (با داشتن شريط قبل - اما دو آهنگي كه من به صورت مثال انجام دادم پيش فرض بر اين بوده كه هارموني راعايت شده حتما شما توجه كنين دوستان بهترين سايتم بيت پورت هستش نرم افزارهاي زيادي گرفتن ولي گام و تمپوي اشتباه ميدن همون بيت پورت بهتره)

كيفيت هم خيلي خوب گذاشتم ، مجبور بودم. چون نكات واقعا خيلي ريزن ، كيفيت پايين اصلا مشخص نميشه حتما دانلود كنين دوستان نكته اي بود ذكر كنين

و در آخر منتظر ميكسهاي توپ شما هستم خيلي دوست دارم رو كارتون گويندگي كنين حتما اين كارو انجام بدين حركت خيلي خوبيه

در صورت باز نشدن
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ویرایش توسط ARAVAN : 2015/03/20 در ساعت 03:25 AM

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    Trance
    Ahmed Romel
    از دوستاني كه تگ شدن عذر خواهي ميكنم

23 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    اینی که گذاشتین نصفه توضیحاته میکس نیست حتی ..

7 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ممتاز
    تشکر شده 2,854 بار در 529 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    دوست گلم ممنون از حرکت قشنگت!
    بیا با Ableton Live بزار اگه میخوای بزاری که یکی میخواد یاد بگیره حرفه ای یاد بگیره و از اول درست یاد بگیره!
    قابلیت هایی مثل کوانتایز خودکار و وارپ و ........
    چیزایی مثبت ابلتون هستند که سوپر پرودیوسر ها و رمیکس کارا حرفه باش کار میکنن!

بیاین شما هم حرفه ای باشین! (مثل خودم :دی)

ستاد مبارزه با قاچاق موزیک ایران !

3 کاربر زیر از Mr.Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    دمت گرم ، تاپیک عالی ... سر فرصت میشینم تاپیکو مفصل ببینم. بازم ممنون

7 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    ممنون از آموزش ولی چند تا نکته

اولا بایدحتما رو آموزش حرف می زدی ، چون خیلی ها اون دایره گام ها رو و همچنین انتخاب گام های نزدیک مجاور و اینها رو نمی دونن و کسی که ندونه نمی فهمه داری چیکار می کنی
    کسی که می دونه هم که خودش می دونه !

دوما اینکه دیگه واقعا برای میکس و Mashup باید از Ableton استفاده کرد بخاطر Warp و دستکاری تمپوش ، من با Ableton تو رادیوشوی Electrobeat از آهنگ تمپوی 80 تا تمپوی 140 رو هم به راحتی پشت سر هم میکس کردم ، ایشالله نسخه آفلاینش رو آپلود کنن اینجا هم میذارم

6 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    Trance
    Ahmed Romel
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ممنون از آموزش ولی چند تا نکته

اولا بایدحتما رو آموزش حرف می زدی ، چون خیلی ها اون دایره گام ها رو و همچنین انتخاب گام های نزدیک مجاور و اینها رو نمی دونن و کسی که ندونه نمی فهمه داری چیکار می کنی
    کسی که می دونه هم که خودش می دونه !

دوما اینکه دیگه واقعا برای میکس و Mashup باید از Ableton استفاده کرد بخاطر Warp و دستکاری تمپوش ، من با Ableton تو رادیوشوی Electrobeat از آهنگ تمپوی 80 تا تمپوی 140 رو هم به راحتی پشت سر هم میکس کردم ، ایشالله نسخه آفلاینش رو آپلود کنن اینجا هم میذارم

ممنون اره متاسفانه ميكروفن نداشتم به نظر من نرم افزار زياد فرقي نميكنه اگه علمشو داشته باشي ميتوني با دو موبايل هم ميكس كني تنظيم تمپو توي هر نرم افزاري تعبيه شده صد البته همه ارتيس براي ميكس از ابليتون استفاده ميكنن ممنون ميشم اگه ويديوي داشتي تو همين تايپيك بزاري يه تايپك خوب بشه

خلاصه به بزرگي خودتون ببخشيد اگه اشتباهي پيش اومده هدفم فقط انسان دوستانه بودش و گرنه من اصلا كسي نيستم كه بخوام راجب ميكس حرفي بزنم خيلي ها تو اين سايت تو ميكس حرفه اي هستن خدا رو شكر من سعي كردم با اين حركت يه كار مثبتي انجام داده باشم

5 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان