کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: کمک در مورد دی جی شدن

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 15 بار در 7 ارسال
    Trance
    None

Question کمک در مورد دی جی شدن

سلام
    دوستان لطفا کمک کنید
    من چند شب پیش واسه اولین بار اولین پارتی رو بصورت دی جی رفتم و ادارش کردم
    واقعا شب سختی بود به جرات میتونم بگم به ... رفتم
    تازه از هر تیپی ادم اومده بود یکی میگفت ترنس بزار یکی میگفت قاسم ابادی بزار یکی میگفت بندری بزار یکی میگفت رپ بزار
    داشتم دیوونه میشدم
    ترنس میزاشتم نصف جمعیت چپ چپ نگام میکردن ، شیش و هشت میزاشتم اون نصفه دیگه جمعیت چپ چپ نگام میکردن رپ میزاشتم باز یه عده دیگه چش قره بم میرفتن
    ساعت نه شروع کردم ساعت سه صبح سیستمو خاموش کردم
    حالا از دوستان تقاضا دارم هر تجربه ای دارن در اختیارم بزارن
    ببینید هرچی میدونید حتی اگه واسه خودتون مسخره و پیش پا افتاده به نظر میرسه شاید واسه من درس بزرگی باشه
    ازتون عاجزانه خواهش میکنم تجربیاتتون رو در خصوص گردوندن همچین مجلسایی در اختیارم بزارید
    خیلی واسم مهمه تروخدا بی تفاوت از کنار پست من نگذرید بازم ازتون ممنونم

4 کاربر زیر از DJ AmirSaam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    به انجمن خوش اومدین .. خوب اونجایی که شما رفتین پارتی نبوده و معلومه که واسه این برگزار شده که بگن ماهم پارتی بلدیم .. تو پارتی قانونی نیست که هرچی طرف بگه توهم پلی کنی .. خیلیا وختی کلمه پارتی رو میشنون چیزایی مثل قرص اکسو مشروباتو اینا بذهنشون میرسه که ما با اونا کاری نداریم .. پارتی اگه واقعا قصدش فقط موزیک باشه هدفش فرق میکنه .. یه دی جی وختی میره پشت ست اینارو باید رعایت کنه >> ادایه اضافی رو بزاری کنار ( یعنی فقط خودت با اهنگ حال میکنی و توجهی به ملت نداری ) که بدترین کار تو پارتیه .. اهنگایی که انتخاب میکنی سبک خودتو نشون بده ( اگه ترنسی هستی ترنس پلی کن ) البته نه فقط کارایه خوب که بازم تو ذوق میزنه تو پارتی .. DJing رو کامل بلد باشی طوری که بدون لپ تاپم بتونی کارتو انجام بدی .. اهنگی که انتخاب میکنی باید با جو پارتی و بچه هایی که اونجا هستن هماهنگ باشه که مهمترین بخششه چون اونجا بچه هایی میان که از موزیک چیزایی حالیشونه ( به جز پاریتیهای بزنو بکوب ) همه بخاطره شنیدنه چنتا اهنگ خوب دور هم جمع میشن .. بهتره که از BPM پایین بری بالا .. ارشیو موزیکتو همراه داشته باشی و بدونی که چی میخای پلی کنی .. و باید به بهترین نحو ترکهارو با هم میکس کنی تا ادرنالینو نگه داری .. اینا تجربه منه .. نظره بچه هارو هم میشنویم

15 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    None
    ممنون خیلی تخصصی بعضی جاهاشو توضیح دادی
    باتوجه به اینکه من تازه کارم لطفا یکم زیر دیپلم توضیح بدید تا منم متوجه بشم مثلا همون BPM
    ولی کاملا درست حدس زدی جشن تولد بود و همه واسه بزن و بکوب اومده بودن
    مثلا دختره نشسته بود رو کانتر داشت سیگار میکشید رفتم تو اشپزخونه بم گفت چقد اهنگات خزن ، دوست پسرش معلوم بود پارتی برو بودش ! با لحجه اصفهانی گفت دی جی خوبس اینا آبگوشتین !!!! (منظورش این بود که اهنگ خز پسندن)
    یا موزیک بندری گذاشته بودم یه دختر دیگه اومد بم گفت این اهنگا خیلی بیخوده گرفتم چرخوندمش گفتم جمعیتو ببین یه لشکر وسط داشتن با این اهنگ بندریه میرقصیدن !!!

4 کاربر زیر از DJ AmirSaam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 25,280 بار در 1,896 ارسال
    Trance
    Aly & Fila
    فقط ی نصیحت میتونم بهت بکنم واس دی جی شدن توی پارتی ها..... سعی کن همیشه اهنگایی پلی کنی ک همه پسند باشه کسی نتونه بهش اونقدی گیر بده.بعدشم هر پارتی ای نرو.ب قول خودت هر سبک اهنگی ک پلی میکردی یکی چپ چپ نیگات میکرد..... اینجا ایرانه.تهش اینه ک توی پارتی شهرام شپره بزارن.اهنگای سبک house ب درد پارتی خیلی میخوره.هرچند هنوز ملت ما اشناییه زیادی با این سبکا ندارن.ترنس؟؟ من خودم ی بار ولی توی ی مهمونی بودم اهالیه مهمونی همه توی فاز بودیم.همه هم ماری باز اهنگای سای ترنس گذاشتم.اقا همه با اهنگا دسته جمعی ب ..... رفتیم... خیلی حال داد همه هم حال کردن... ولی توی مهمونی ک دختر باشه هیچی نمیشه پلی کرد. دخترا فقط دلشون میخواد عین فرفره برقصن...

9 کاربر زیر از MILAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    نقل قول نوشته اصلی توسط DJ AmirSaam تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ممنون خیلی تخصصی بعضی جاهاشو توضیح دادی
    باتوجه به اینکه من تازه کارم لطفا یکم زیر دیپلم توضیح بدید تا منم متوجه بشم مثلا همون BPM
    ولی کاملا درست حدس زدی جشن تولد بود و همه واسه بزن و بکوب اومده بودن
    مثلا دختره نشسته بود رو کانتر داشت سیگار میکشید رفتم تو اشپزخونه بم گفت چقد اهنگات خزن ، دوست پسرش معلوم بود پارتی برو بودش ! با لحجه اصفهانی گفت دی جی خوبس اینا آبگوشتین !!!! (منظورش این بود که اهنگ خز پسندن)
    یا موزیک بندری گذاشته بودم یه دختر دیگه اومد بم گفت این اهنگا خیلی بیخوده گرفتم چرخوندمش گفتم جمعیتو ببین یه لشکر وسط داشتن با این اهنگ بندریه میرقصیدن !!!
    خاهش میکنم .. BPM نمیدونی چیه ؟؟ مخفف کلمه Beats Per Minute یعنی سرعت اهنگ .. داداش شما اول مباحثه پایه رو یاد بگیر .. اصطلاحاتو یاد بگیر .. طریقه کار با میکسرو یاد بگیر .. طریقه کار با CDJ رو یاد بگیر .. کاربرد Sync تو CDJ رو یاد بگیر .. از پایه یاد نگیری مطمعن باش تا اخر بطور صحیح یاد نمیگیری .. دسگاهه Djing چیا بودن ؟ اسماشونو بگو بتونم کمک کنم

9 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    None
    دادا دیگه اینقد شوت نیستم دیگه
    ناسلامتی رفتم مجلس گردوندما
    همه اینایی که گفتی رو بلدم
    ولی bpm نمیدونستم مخفف چیه
    دستگاهم ندارم لپ تاپ دارم با نرم افزار ویرتوال دی جی ! عاقا نخندین بما خب تازه کارم
    ولی نتو زیرو رو کردم هیجا نبود که این اصطلاحاتو توضیح داده باشه
    هرچیم یاد گرفتم پروپخش از اینور اونور یاد گرفتم چون واقعا علاقه دارم
    اگه مرجعی وجود داره خب بهم معرفی کنید ممنون میشم
    بچه ها بیاین تجربیاتتونو بگین تا الان فقط nuke و ekhraji عزیز قابل دونستن توضیح دادن

2 کاربر زیر از DJ AmirSaam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    Super Moderator
    تشکر شده 56,386 بار در 7,623 ارسال
    Techno
    Wasted Penguinz
    به نظرم جایی که ماری و قرص و از این کوفت و زهر ماریها باشه،دیگه موسیقی معنی نداره و بهتره براشون همون قاسم ابادی و سندی و دختر ابادانی پلی کنی

به قول حمید ، فقط میخوان بگن ما هم پارتی بلدیم و پارتی رفتیم

7 کاربر زیر از H_crysis_EN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,485 بار در 1,006 ارسال
    Trance
    Dash Berlin
    دی جی کردن برای ایرانی جماعت در همچین جاهایی مزخرفترین کاریه که میشه انجام داد...
    موزیک برای عشق و حاله چه با قرص چه با دود چی بی دود...

موزیک ساخته شده برای بشریت نه بشریت برای موزیک...

-------------------------

دوست عزیز تو فضای مجازی پره از توضیحات و اصطلاحات فقط باید بدونی کجا بری...
    تاپیکی که امید زده هم دنبال کن...

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

6 کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    None
    نقل قول نوشته اصلی توسط H_crysis_EN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    به نظرم جایی که ماری و قرص و از این کوفت و زهر ماریها باشه،دیگه موسیقی معنی نداره و بهتره براشون همون قاسم ابادی و سندی و دختر ابادانی پلی کنی

به قول حمید ، فقط میخوان بگن ما هم پارتی بلدیم و پارتی رفتیم
    خب ببینید همون صاحب مجلسی که میگید خز و بود و ازین حرفا واسه اونشب پول خوبی بمن داد پس واسه اینکه پول دربیارم باید محبوب باشم و واسه اینکه محبوب باشم باید نیازهای میهمانان مجلس رو براورده کنم

نظر من اینه البته شایدم غلط باشه : به نظرم ما مرده شوریم و کار به بهشت و جهنمش نداریم ینی اگه طرف اومد گفت یک میلیون بهت میدم (بچه ها نرخ دی جی تو اصفهان همین حدوده ها ! حالا نخندین بم بگین این مفت کار میکنه ! احتمالا دستمزد دی جی تو تهران خعلی بالاتر از این حرفاست)از اول تا اخر واسم قاسم ابادی پلی کن باید اینکارو بکنیم مگر اینکه کارمون عشقی باشه و واسه پول نباشه که اون بحثش فرق میکنه
    چند وقت پیش ما یه خز پارتی رفتیم ماله مایه دارای اصفهان بود ، دی جی از اول تا اخرش اهنگ قدیمی و قاسم ابادی و معین پخش کرد
    خب ببینید این دی جی بر اساس محیط و حال اون پارتی موزیک پخش کرده و نمیشه به کارش ایراد گرفت درسته ؟

یه بزرگواری کنید از بحث اصلی دور نشیم ، من میخواستم از تجربیاتتون استفاده کنم
    بچه ها کسی که سابقه همچین مهمونیایی رو داره لطفا با تجربیات گرانبهاش من رو یاری کنه ممنون میشم

در ضمن یه خواهش دیگه هم داشتم : از بچه ها کسی رو نداریم توی اصفهان کار کنه ؟اگه هست میخواستم ببینم میشه من باهاش یکی دوتا مجلس بیام که با روش کارشون بیشتر اشنا شم ، پارتیایی که خودم رفتم اینقد درگیر دختر بازی و شماره دادنو و مشروب بودم که اصن دقت نکردم حتی چه موزیکایی پلی میکنن دی جی ها ، معدود چیزایی رو که یادم مونده بودو بکار بردم و شد این !

2 کاربر زیر از DJ AmirSaam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,384 بار در 456 ارسال
    Trance
    Tiesto
    سلام-اولا خوش اومدی به انجمن-اقا من تا حالا پلی نکردم تو مهمونی/ ولی دیدم که تو مهمونیا دی جی رو دهنشو سرویس کردن ولی نه به حدی که تو میگی -یکی هی میگفت با دوستاش تتلو بذار یا ریمیکس کارای پاپ و...ولی طرف کار خودشو کرد و اخر 60 % ادما راضی شدن-البته اونجایی که تو پلی کردی و اون جور که تو گفتی ادمایی که تو مهمونی بودن یه سری خالتور بون/مهمونی هست psy trance--dark psy \پلی میشه همه راضی -به حرفی این ادما توجه نکن-پارتی یعتی موزیک الکترونیک و تمام-ولی ببین وقتی طرف بهت میگه فلان قد بهت میدم باید این چیزارو هم پلی کنی بستگی به خودت داره-کاریشم نمیشه کرد-من یکی از دوستام دیجی میکنه قبل هر مهمونی ترک لیست میده به صاحب مهمونی میگه اهنگا ایناس و جز اینا چیز دیگه پلی نمیشه-حالا بستگی به طرفم داره/ولی تو بعضی وقتا میتونی وقتی با این جو رو به رو میشی وسطاش نه قاسم ابادی ولی مناسب با جو پلی کنی یا این جور جاها نری

2 کاربر زیر از allure عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین