کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: پاسخگوي سوالات شما از نرم افزار Fl studio

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,416 بار در 285 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel

پاسخگوي سوالات شما از نرم افزار Fl studio

هدفم از برقراري اين تايپيك يه نوع كمك به دوستان سايت هستش و ميخوام خودمو امتحان كنم كه چقدر ميتونم به سولات شما جواب بدم به طور قطع من مطمئنم به اف ال كاملا مسلطم ميخوام خودمو امتحان كنم ايشالله تايپيك خوبي براي دوستان قرار بگيره

شما هر سوالي در مورد موسيقي در اين نرم افزار داريد بپرسيد
    در مورد سبك موسيقي اپليفتينگ هم ميتونم پاسخگو باشم
    در مورد تئوري و هارموني اگه خواستين ميتونم آموزش خوبي با ترفندهاي جالب بهتون ياد بدم

نرم افزار اف ال استديو واقعا قدرتمند هستش انشالله بتونم تايپك خوبي ارئه داده باشم و مورد پسند شما دوستان قرار بگيره
    شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط djbermuda : 2015/03/13 در ساعت 12:08 AM

7 کاربر زیر از djbermuda عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,049 بار در 425 ارسال
    Trance
    Sebastian Brandt
    سلام دوست من. در مورد بالا بردن حجم کلی صدا تو سبک آپلیفتینگ یه توضیحی میتونی بدی؟ یعنی من هر آهنگی میسازم ولومش یکی دو مرحله پایین تر از حد استاندارده واسه همین از پلاگین maximus تو کانال مستر در میکسر استفاده میکنم که کیفیت کارو میاره پایین. ممنون

کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. Top | #3

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    Ahmed Romel
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pourya تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام دوست من. در مورد بالا بردن حجم کلی صدا تو سبک آپلیفتینگ یه توضیحی میتونی بدی؟ یعنی من هر آهنگی میسازم ولومش یکی دو مرحله پایین تر از حد استاندارده واسه همین از پلاگین maximus تو کانال مستر در میکسر استفاده میکنم که کیفیت کارو میاره پایین. ممنون

سلام و درود جنبه سوال شما از دو ديد ميشه نگاش كرد يكي ديد ميكس هستش و قسمت دوم سوال شما بحث مسترينگ ميشه مسترينگ فقط و فقط براي DB طراحي نشده سخت ترين محله به نظر منم همين مورد مسترينگه كه واجبه كارش داشتن يه هدفون مخصوص و يا مانيتورينگ هستش در بحث ميكس بايد پهناي باند رو تو كارت چاشني داده باشي من محصولات Waves Complete و پيشنهاد ميكنم خيلي از ارتيسها هم با اين پك نرم افزاري كار ميكنن تا يادم نرفته ريوب و ديلي هم پهناي باندرو بيشتر ميكنن ميتوني دو ملودي بسازي و هر ملودي رو به يه سمت پيچ بدي به طور مثال ملودي اول يه زره به سمت چپ و ملودي دوم يه ضره به سمت راست باعث ميشه كار شما حجم بيشتري پر كنه و كار قوي داشته باشي ولي يادت باشه كارت تو تركيب صداهات كارت ديستورت نشه با كم و زياد كردم تو ميكسر اف ال ميتوني كارتو به خوبي كنترل كني

اما مسترينگ بحثش خيلي مفصل تر ميشه تو مسترينگ خيلي قواعد لازمه بيشتر كار آهنگسازا تو همين قوه انجام ميشه كار قوي در همين به ظهور ميرسه مسترينگ تجربست و به نظر من هدفون و مانيتورينگ حتما حتما واجب ميشه

4 کاربر زیر از djbermuda عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 102 بار در 35 ارسال
    Trance
    ATB
    سلام دوست عزیز.
    میخواستم راهنمایی کنی که چطور میشه یه فایل موزیک MP3 رو وارد محیط اف ال استودیو کرد و افکتها و صداهای خود نرم افزار رو باهاش میکس کرد.
    یا دو آهنگ رو باهم میکس کرد.
    تا اونجا که مقدوره توضیح دقیق بدید. ممنون میشم...

کاربر زیر از SAM-STAR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    Ahmed Romel
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAM-STAR تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام دوست عزیز.
    میخواستم راهنمایی کنی که چطور میشه یه فایل موزیک MP3 رو وارد محیط اف ال استودیو کرد و افکتها و صداهای خود نرم افزار رو باهاش میکس کرد.
    یا دو آهنگ رو باهم میکس کرد.
    تا اونجا که مقدوره توضیح دقیق بدید. ممنون میشم...
    سلام دوست عزيز من قبلا تو اين سايت يه ويديو آموزش ميكس آهنگ گذاشتم البته مخالفت زياد داشتش ولي خوب به هر حال چيزي هستش كه من بلدم

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

اما اگه قرار كار ريميكس انجام بدي با برنامه virtical Dj اگه اشتباه نكن شما ميتونين موسيقي اهنگ رو بكشين بيرون و صداي وكال رو دارين بعد شما ميتونين توسط نرم افزار اف ال كار آهنگسازيشو انجام بدين البته بايد به تمپوي آهنگ رو بر اساس سبكي كه ميخواي ريميكس كني عوض كني كه توي ويديو كه قرار داده اين ترفندها رو ياد ميگيري و يه نكته مهم در ريميسك بايد اكورد سازي انجام بدي

اما شما منظوري براي ميكس كردن آهنگ داري خوب اف ال خيلي پلاگين هاي خوشگلي و جذابي داره (چه شكل و ظاهر و چه خروجي كار) به طور مثال شما ميكرون دارين ميخواين صداتون رو وارد نرم افزار كنين اين كار به طور مستقيم ميتونين انجام بدين كه تنظيمات خاصي در قسمت option داره و اين صدا رو به ميكستون انتقال ميدين و ميتونين صداي خودتون رو تيون كنين همون فالش گيري صدا هستش كه 100 خواننده هاي ايراني انجام ميدن و افكتهاي مننده Gros beat براي دي جي كردن كار هستش ديلي تغير دادن به اهنگ ، يورب بري حجم دادن به كار و خيلي كارهاي ديگه كه بايد انجام بدي و بشنوي تا متوجه بشي

2 کاربر زیر از djbermuda عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    ATB
    من فعلا فقط میخوام موزیک MP3 رو وارد نرم افزار اف ال کنم و با استفاده از افکتها و صداهای موجود در نرم افزار، صداها و ملودی مورد نظرم رو انتخاب کنم و به آهنگ اصلی اضافه کنم و در آخر با همون فرمت MP3 ذخیره کنم.
    اصلا نمیخوام با میکروفن کار کنم.
    با نرم افزار های زیادی هم کار کردم، اما با اف ال که آشنا شدم دیدم این همون چیزیه که میخوام
    شما فقط زحمت بکشید و از اول نحوه ی وارد کردن یه آهنگ رو به داخل نرم افزار توضیح بدید. این که با استفاده از کدام گزینه در کدام قسمت از نرم افزار آهنگ رو وارد کنم؟
    البته در حال حاضر من FL Studio ورژن 8 رو دارم.

کاربر زیر از SAM-STAR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    Ahmed Romel
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAM-STAR تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من فعلا فقط میخوام موزیک MP3 رو وارد نرم افزار اف ال کنم و با استفاده از افکتها و صداهای موجود در نرم افزار، صداها و ملودی مورد نظرم رو انتخاب کنم و به آهنگ اصلی اضافه کنم و در آخر با همون فرمت MP3 ذخیره کنم.
    با نرم افزار های زیادی هم کار کردم، اما با اف ال که آشنا شدم دیدم این همون چیزیه که میخوام
    شما فقط زحمت بکشید و از اول نحوه ی وارد کردن یه آهنگ رو به داخل نرم افزار توضیح بدید. این که با استفاده از کدام گزینه در کدام قسمت از نرم افزار آهنگ رو وارد کنم؟
    خيلي راحته ديگه شما كافيه موسيقيتون رو به پلي ليستتون درگ كنين (همون كشيدن و رها كردن)

اينم مسيري براي خروجي گرفتن
    File/Export/mp3 file / . . .
    بعد صفحه اي باز ميشه شما ميتونين كيفيت كار رو بالا يا پايين ببرين

ورژنم اصلا فرقي نميكنه

موفق باشين

2 کاربر زیر از djbermuda عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,793 بار در 558 ارسال
    Psychedelic
    Electric Universe
    سلام دوراه برای وارد کردن آهنگ به محیط اف ال هست.یکیش که همون درگ اند دراپِ که خوب راحت تره و اون یکیشم این جوریه
    از منوی addoneگزینه ی audio clips رو انتخاب کن
    واست یه audio clip وارد میکنه روش کلیک کنی channel settingِش باز میشه
    روی اون گزینه ی load که تو عکس ملومه کلیک میکنی و فایلت رو انتخاب میکنی
    برای خروجی گرفتم هم این کارارو میکنی
    فرمتی که میخوای رو انتخاب میکنی و این پنجره واست باز میشه
    روی گزینه start کلیک میکنی و از کارت خروجی میگیری

5 کاربر زیر از MDMA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    ATB
    مراحل رو طی کردم اما میخوام روی آهنگ وارد شده تغییراتی ایجاد کنم و صداهای نرم افزار رو باهاش میکس کنم. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    میخوام مثل این عکس قسمتی که با مستطیل قرمز مشخص کردم به صورت طبقه ای آهنگ رو اول قرار بدم و در طبقات زیریش افکتهای نرم افزار رو بهش اضافه کنم و در آخر همه ی
    این طبقات یه آهنگ رو تشکیل بدن و ذخیره کنم.
    الان نمیدونم چطور این صفحه که توی تصویر ( تصویری که در ابتدای همین صفحه هم) هست رو بیارم!

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,793 بار در 558 ارسال
    Psychedelic
    Electric Universe
    مراحل رو طی کردم اما میخوام روی آهنگ وارد شده تغییراتی ایجاد کنم و صداهای نرم افزار رو باهاش میکس کنم. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    میخوام مثل این عکس قسمتی که با مستطیل قرمز مشخص کردم به صورت طبقه ای آهنگ رو اول قرار بدم و در طبقات زیریش افکتهای نرم افزار رو بهش اضافه کنم و در آخر همه ی
    این طبقات یه آهنگ رو تشکیل بدن و ذخیره کنم.
    الان نمیدونم چطور این صفحه که توی تصویر ( تصویری که در ابتدای همین صفحه هم) هست رو بیارم!
    با کلیک روی این میتونی پلی لیستُ فعال کنی و پترنارو توش بچینی
    داداش به نطرم شما اول یه آموزش اف ال بگیر نگا کن خیلی از سوالایِ جزییت برطرف میشه

4 کاربر زیر از MDMA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین