کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: بمب انفجاری رپ فارس» پس از 7 سال سکوت: آلبوم بزرگ جلد 2

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,353 بار در 335 ارسال
    Rap-Hip Hop
    ATB

بمب انفجاری رپ فارس» پس از 7 سال سکوت: آلبوم بزرگ جلد 2

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

سرانجام انتظار ها به پایان رسید و
    سامان Wilson
    بنیانگذار و از اعضای اصلی گروه زدبازی پس از نزدیک به 8 سال دوری از موسیقی به رپ فارس بازگشت ، از طرف IWE و هواداران قدیمی او برایش آرزوی موفقیت داریم

آلبوم جدید ، فوق العاده و شنیدنی از
    سامان Wilson
    و
    مهراد Hidden
    به نام
    بزرگ (جلد دوم) ، مجموعه ای بسیار زیبا شامل 19 ترک با آهنگسازی مهراد هیدن و با حضور سهراب Mj ، آرش دارا ، تارا و... ، این کار اینتروی بازگشت سامان به رپ فارس است و به گفته وی جلد اول مجموعه به دلایلی نامعلوم سال آینده منتشر خواهد شد ، علارغم اینکه هواداران به سامان لقب پدر گنگ رپ فارس را داده بودند و شعرهای قدیم او خیلی صریح و بدون سانسور بودند اما تمامی ترک های این مجموعه در آخرین ساعات قبل از پخش اصلاح شده و الفاظ رکیک از آن حذف شدند ، فضای کلی مجموعه کاملا متفاوت با کارهای قبلی بچه هاست و فضای کلی آلبوم داشتن انگیزه ، امید و هدف در زندگی است ، پیشنهاد میکنم این آلبوم شنیدنی رو که برای اولین بار از بیا تو رپ منتشر میشه دانلود کنید و منتظر خبرها و کارهای جدید هیدن و ویلسون از سایت باشید ، به هیچ عنوان از دستش ندید

(Artist: Bozorg (Mehrad Hidden , Sawwman Wilson
    Title Of Album: Bozorg Vl. 2
    Year Of Release: 2015
    Genre: Rap ,Hip Hop
    Format: MP3
    Total Size: 188 Mb
    Server: 4Upld , UplodBaz , TrainBit
    :Tracklist
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ویرایش توسط H_crysis_EN : 2015/03/09 در ساعت 11:23 PM

21 کاربر زیر از SHAHIN-IWE عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 805 بار در 228 ارسال
    Trance
    Alex O'Rion
    اسم گروه بعد از اتفاقاتی که بین جی جی و مهراد افتاد زد بازی نیست
    اسم مهراد و سامان الان شده بزرگ

3 کاربر زیر از aghaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #3

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    Alex O'Rion
    بعد از 8 سال

کاربر زیر از aghaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

• Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 34,023 بار در 8,267 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    دوست عزیز !لطف کن هر حرفی داری تو یه پست بده

3 کاربر زیر از Eastwave عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #5

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,353 بار در 335 ارسال
    Rap-Hip Hop
    ATB
    راستش میخواستم بنویسم بزرگ نه زدبازی ولی چون رپ بازای این فروم کمن نوشتم زدبازی

وگرنه تو انجمن خودمون بزرگ هست:ی اگه کسی دسترسی داره لطفا درست کنه اون "زدبازی" بکنه "بزرگ"

مرسی:x

4 کاربر زیر از SHAHIN-IWE عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 26,117 بار در 1,925 ارسال
    Trance
    Aly & Fila
    الان ک ی بار البومو گوش دادم ی چیزی توی البوم خیلی ب چشم میاد.من خودم طرفداره سر سخته مهراد هیدنم.کاراش حرف نداره.صداش عالیه.مهراد حتی میتونه اهنگ ترنس هم بخونه.ولی توی این البوم ک اهنسگازیه کلیش با هیدن بوده فضای همه اهنگاش ک نه ولی 80% اهنگاش فضای اهنگیش شبیه ب همه...... ولی اگه ب اهنگسازی های JJ توجه کنین میبینی ک اهنگاش تحرک بیشتری داره.ولی اهنگسازیه هیدن ب راک نزدیکه..... ولی ای کاش حداقل نسیم توی این البوم بود....صداش واقعا ی فضای خاصی رو ب شنونده میده.مکمله صدای بقیه س

4 کاربر زیر از MILAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 649 بار در 124 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    خدایی نتونستم جلوی خودمو بگیرم.
    ارمین البوم میده .تیستو البوم میده .هاموک البوم میده.یه مشت البوم خوف میاد. اینقدری تو برای این زدبازی فضا سازی کردی اگه تمام تاپیک های زده شده از سال ۱۹۹۰ تا ۲۰۴۰ رو بررسی کنیم و تعریفاشونم روی هم بزاریم به پای تعریف تو نمیرسه. یعنی خدایی تا عنوان تاپیکو دیدم مردم از خنده .دمت گرم .امروز روز سختی در پیش رو داشتم که دیگه تا اخر شب حله .

4 کاربر زیر از p1shgoo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #8

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    Alex O'Rion
    نقل قول نوشته اصلی توسط ekhraji_666 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    الان ک ی بار البومو گوش دادم ی چیزی توی البوم خیلی ب چشم میاد.من خودم طرفداره سر سخته مهراد هیدنم.کاراش حرف نداره.صداش عالیه.مهراد حتی میتونه اهنگ ترنس هم بخونه.ولی توی این البوم ک اهنسگازیه کلیش با هیدن بوده فضای همه اهنگاش ک نه ولی 80% اهنگاش فضای اهنگیش شبیه ب همه...... ولی اگه ب اهنگسازی های JJ توجه کنین میبینی ک اهنگاش تحرک بیشتری داره.ولی اهنگسازیه هیدن ب راک نزدیکه..... ولی ای کاش حداقل نسیم توی این البوم بود....صداش واقعا ی فضای خاصی رو ب شنونده میده.مکمله صدای بقیه س

مگه ترنس رپه داداشی که بخواد بخونه؟
    اصلا ترنس با رپ به هم نمیخوره
    بله مهراد همش تو قاز های راک ه متاسفانه که تو ایران علافه مند به این سبک خیلی کمه
    با نظرتم موافقم البوم 19 تا ترکش یک ترک محسوب شد از نظر من جز اهنگ خورشید که خود مهراد گفته بود با زد بازی می خونه اما با تارا خوند که اصلا جالبم در نیومد اما در کل البومش یه ذره به دل نشست

کلا سلیقه ایی است من جی جی را خوشم نمیاد از موزیک هاش ولی زمانی یک گروه باشند به نام زدبازی از تکست و اهنگ سازی هاش لذت میبرم
    ویرایش توسط aghaa : 2015/02/28 در ساعت 09:03 AM

2 کاربر زیر از aghaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 23,283 بار در 3,992 ارسال
    Trance
    Marcel Woods
    من فقط در گیر این یه تیکم ( به گفته وی جلد اول مجموعه به دلایلی نامعلوم سال آینده منتشر خواهد شد)

8 کاربر زیر از zodiacmr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 26,117 بار در 1,925 ارسال
    Trance
    Aly & Fila
    نقل قول نوشته اصلی توسط aghaa تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ekhraji_666 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

مگه ترنس رپه داداشی که بخواد بخونه؟
    اصلا ترنس با رپ به هم نمیخوره
    بله مهراد همش تو قاز های راک ه متاسفانه که تو ایران علافه مند به این سبک خیلی کمه
    با نظرتم موافقم البوم 19 تا ترکش یک ترک محسوب شد از نظر من جز اهنگ خورشید که خود مهراد گفته بود با زد بازی می خونه اما با تارا خوند که اصلا جالبم در نیومد اما در کل البومش یه ذره به دل نشست

کلا سلیقه ایی است من جی جی را خوشم نمیاد از موزیک هاش ولی زمانی یک گروه باشند به نام زدبازی از تکست و اهنگ سازی هاش لذت میبرم
    منظورم اینه ک صدای مهراد هیدن جوریه ک اگه بخواد میتونه اهنگ ترنس هم کار کنه ... نوع صداشو گفتم.نگفتم ک توی رپ ترنس بخونه

کاربر زیر از MILAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

• صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین