کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: ██▓███▓▒░░ نتیجه نظر سنجی بهترین دموی آهنگسازان ░░▒▓███▓██

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller

██▓███▓▒░░ نتیجه نظر سنجی بهترین دموی آهنگسازان ░░▒▓███▓██

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    درود...

همه عزیزانی که در این مسابقه شرکت کردن و دموهاشون رو ارسال کردن واقعا کاراشون خیلی خوب بود و سطح کارها بالا بود . از اینکه چنین هنرمندایی تو انجمن داریم افتخار میکنم و برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگیشون دارم ...

خوشحالم از اینکه این افتخار رو دارم نتیجه نظر سنجی رو اعلام میکنم :

نفر اول :------Exmasion -------------امتیاز 224.5 (اشتراک ویژه 1 ساله) + مدال نفر اول آهنگساز برتر انجمن

نفر دوم :-----
    Milad Masoumi---------امتیاز 222.5 (اشتراک ویژه 6 ماهه) + مدال نفر دوم آهنگساز برتر انجمن

نفر سوم :----
    Pourya-----------------امتیاز 192 (اشتراک ویژه 3 ماهه) + مدال نفر سوم آهنگساز برتر انجمن

نفر چهارم :---
    Omid Eyvazi-----------امتیاز 173.25 (اشتراک ویژه 1 ماهه)

نفر پنجم :----
    MDMA------------------امتیاز 171.5 (اشتراک ویژه 1 ماهه)

نفر ششم :----
    Siavash---------------امتیاز 169.5 (اشتراک ویژه 1 ماهه)

نفر هفتم :----
    Sectoore--------------امتیاز 168.75 (اشتراک ویژه 1 ماهه)

نفر هشتم :---
    Mohseniii -------------امتیاز 168 (اشتراک ویژه 1 ماهه)

نفر نهم : -----
    Soheil Ft. Barbod ----امتیاز 135.25 (اشتراک ویژه 1 ماهه)

نفر دهم :-----
    Korn ------------------امتیاز 132 (اشتراک ویژه 1 ماهه)

نفر یازدهم :--
    DJ MEHDI SH --------امتیاز 116.5 (اشتراک ویژه 1 ماهه)

لینک دانلود 3 دموی برتر :

[UPLOADBAZ]http://www.uploadbaz.com/ahwb4df35tgs[/UPLOADBAZ]

نفرات چهارم تا یازدهم هم به دلیل اینکه زحمت کشیدن و در مسابقه شرکت کردن یک ماه عضویت ویژه بهشون اهدا میشه

همچنین بنا به تصمیم مدیر کل سایت 3 کاربر که در نظر سنجی شرکت کردن به قید قرعه یک ماه عضویت ویژه بهشون اهدا میشه

اسامی این عزیزان :

در آخر هم تشکر میکنم از تمامی شرکت کنندگان عزیز و همچنین مدیریت کل سایت . مبارک همتون باشه
    ویرایش توسط Yousef : 2015/02/27 در ساعت 07:58 PM

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,691 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    منم به نوبه ی خودم به تمامی عزیزانی که برنده شدن تبریک میگم و تشکر ویژه دارم از برگزار کننده این مسابقه یعنی یوسف و عزیزانی که تو نظرسنجی شرکت داشتند .

24 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,761 بار در 373 ارسال
    Ambient
    Hammock
    تبریک میگم به همه عزیزان انشالله در آینده شاهد موفقیت های بیشتری ازتون باشیم و کارهاتون رو یه روز اینجا به عنوان آلبوم بذارن از لیبل های خوب که ما دانلود کنیم
    آقا این قضیه اشراک ویژه راسته؟من واسه اولین بار تو عمرم هست که به قید قرعه یه چیزی برنده میشم فکر میکردم خیلی بد شانسم

21 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 62 بار در 6 ارسال
    Trance
    Yahel
    با تمجید و تشکر فراوان از دست اندرکاران موجود اعمم از مدیر محترم و زحمت کش که خدا میدونه چقد زحمت کشیده هیشکی نمیدونه ابلفضی و همینطور مدیر محترم سایت میلاد که نظم و ترتیب رو در انجمن فراحم نموده و مینماید من با توجه به عواملی باعث به وجود امدن مواحب مهم که تحت تاثیر جو موجود در سایت به وجود امده کاملا خوشنود و شادمانم ..... به امید روز هایه بهتر

" اجرکم عند الله "

20 کاربر زیر از ali2030 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 25,315 بار در 1,896 ارسال
    Trance
    Aly & Fila
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reorder تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تبریک میگم به همه عزیزان انشالله در آینده شاهد موفقیت های بیشتری ازتون باشیم و کارهاتون رو یه روز اینجا به عنوان آلبوم بذارن از لیبل های خوب که ما دانلود کنیم
    آقا این قضیه اشراک ویژه راسته؟من واسه اولین بار تو عمرم هست که به قید قرعه یه چیزی برنده میشم فکر میکردم خیلی بد شانسم
    نترس داش تا وقتی من توی ی جمعی هستم همه خوش شانسی میارن.بد شانسی ها مال من اصن.....
    از همه ی کسانی هم ک اهنگ سازی کردن تشکر میکنم ی خسته نباشید بهشون میگم.ب امید روزی ک توی کاراشون موفق بشن

19 کاربر زیر از MILAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 10,310 بار در 1,703 ارسال
    Psychedelic
    Captain Hook
    از یوسف عزیز بابت این مسابقه تشکر می کنم کارشو دوس داشتم و یه جورایی بچها رو تو تبو تابه فعالیت بیشتر انداخت.
    تبریک میگم به همه کاربرانی که در این مسابقه شرکت کردن امیدوارم شاهد پیشرفت روز افزونشون باشیم.

21 کاربر زیر از Aras عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ممتاز
    تشکر شده 2,857 بار در 529 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    با تشکر از همه دوستانی که تو این مسابقه شرکت کردن! (هم کسایی که رای دادن هم کسایی که تاپیکو دیدنو رای ندادن)
    تشکر ویژه از یوسف جان بابت ایده قشنگش!
    همین که بچه ها کارمو شنیدن و جز 10 نفر اول مسابقه بودم خیلی خوبه و خوشحالم!
    مرسی مرسی مرسی از همتون
    (به خصوص آقا میلاد گل)

21 کاربر زیر از Mr.Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    تشکر ویژه اژ یوسف عزیز و مدیریت سایت، واقعا جو خوبی ایجاد شده بود امیدوارم باز هم از این حرکت ها ببینیم تو سایت ... منم تبریک‌میگم به همه ی آهنگسازان عزیز کار همه رو گوش کردم واقعا فکر‌نمیکردم بین این همه کار خوب سوم بشم! ممنون از همه

19 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,111 بار در 638 ارسال
    Trance
    Signalrunners
    منم که برنده شدم
    شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

خسته نباشید و تشکر ویژه از اونایی که زحمت کشیدن و مسابقه رو برگزار کردن و همینطور آرزوی موفقیت برای بچه هایی که دمو دادن

14 کاربر زیر از ::Mohammad:: عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 276 بار در 79 ارسال
    Psychedelic
    Astrix
    درود
    من خیلی دوست داشتم آخرین کارمو توی مسابقه شرکت بدم که متاسفانه تموم نشد.امیدوارم بتونم با کمک دوتا دوست خوبم (
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. و تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ) عزیز که منو راهنمایی میکنن کارای خیلی خیلی بهتریو ارائه بدم.
    من به نوبه خودم از همگی دوستان تشکر میکنم بخصوص دوستانی که تو نظر سنجی شرکت کردن و گرمی بیشتری به مسابقه دادن. وهمینطور یوسف عزیز که زحمت زیادی کشید.به دوستای خوبم که شرکت کردن هم تبریک میگم و برای همشون آرزوی پیشرفت روزافزون دارم.

17 کاربر زیر از mohseniii عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین