کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اولین کار وکال ترنسم :D

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I

اولین کار وکال ترنسم :D

سلام به همه ی برزگواران. اول اینکه ببخشید بابت تگ کردنتون. این آهنگ رو چند وقت پیش درست کرده بودم. وکال رو از همینجا دانلود کردم فایل میدی رو هم از این سایتای دانلود میدی پیدا کردم. یه جورایی کاور هست. آهنگ Sunlounger & Zara Taylor - Try to be love هست. این اولین تجربه ی کار با وکال برام هست منتظر نظرات ارزشمندتون هستم ممنون.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Daw : FL Studio

VST : Spire - Nexus

14 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,497 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    خیلی هم خوب شده بود ایول خوشم اومد

7 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 134 بار در 42 ارسال
    Dubstep
    Skrillex
    خیلی عالیه . منم خوشم اومد. فایل های میدی بریده بریده هست ؟ یا کامل ؟

4 کاربر زیر از aires عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 833 بار در 177 ارسال
    Trance
    Aly & Fila
    ارجینال میکس این اهنگ رو بزارید برای مقایسه؟!
    میکس مستر اگه اشکال نداره فقط ضعیف.

بچه ها کی میتونه اکاپلای خواننده های ایرانی را بگیره یا چه جوری میشه از استدیو ضبط خواننده ها گرفت؟
    ویرایش توسط audio9 : 2015/02/24 در ساعت 09:30 PM

3 کاربر زیر از audio9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,078 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    پویا جان اینو من زیاد تو تاپیک دموها گفتم اینجا هم میگم، انتخاب یا ساخت صداهات خیلی مهمه، مثلا این کیکی که استفاده کردی اصلا به این آهنگ نمیاد، یا اون صدایی که اول آهنگت استفاده کردی معلوم نیست لیده یا بیسه و واسه هیچ کدومش مناسب نیست! میکس و افکت دادن هم خیلی مهمه که باید روش بیشتر وقت بذاری، در کل واسه یه پروژه ی تمرینی خوبه، نت ها رو هم خوب دراوردی،سعی کن پروژه هاتو که تا اینجا میسازی نذاری کنار، بیشتر روشون کار کن و سعی کن کارتو به کارای حرفه ای نزدیک تر کنی
    خسته نباشی

5 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    نقل قول نوشته اصلی توسط aires تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خیلی عالیه . منم خوشم اومد. فایل های میدی بریده بریده هست ؟ یا کامل ؟
    ممنونم دوستان نظر لطفتونه،فایل میدی فقط نت های ملودی توشه گام آهنگ رو از روی نت های ملودی در آوردم اگر خواستین فایلشو براتون بفرستم

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    پویا جان اینو من زیاد تو تاپیک دموها گفتم اینجا هم میگم، انتخاب یا ساخت صداهات خیلی مهمه، مثلا این کیکی که استفاده کردی اصلا به این آهنگ نمیاد، یا اون صدایی که اول آهنگت استفاده کردی معلوم نیست لیده یا بیسه و واسه هیچ کدومش مناسب نیست! میکس و افکت دادن هم خیلی مهمه که باید روش بیشتر وقت بذاری، در کل واسه یه پروژه ی تمرینی خوبه، نت ها رو هم خوب دراوردی،سعی کن پروژه هاتو که تا اینجا میسازی نذاری کنار، بیشتر روشون کار کن و سعی کن کارتو به کارای حرفه ای نزدیک تر کنی
    خسته نباشی
    دقیقا درست گفتی امید! مشکل من اینه که سمپل صدای کیک خیلی کم دارم و از اونایی هم که دارم فقط یکی دوتاش خوبه،درسته تو تنظیم هم مشکل دارم. ممنون از نظری که دادی

2 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.