کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: Dark Ambient | Reorder

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,761 بار در 373 ارسال
    Ambient
    Hammock

Dark Ambient | Reorder

سلام
    بالاخره منم یه آهنگ دست گرمی زدم سبک دارک امبینت.در اصل Drone/Dark Ambient هست و این فقط حدود یک دقیقشه آهنگ اصلی 7 دقیقست. اسمشم وقتی کامل شد میذارم.
    ایده ش وقتی به ذهنم اومد که گیم پلی دمو نسخه جدید سایلنت هیل رو دیدم واقعا ترسناکه بازیش
    گوش کنین نظر بدین.ممنونم
    اگرم کسی سمپل صداهای شهر،فضا،صدای وهمناک داره واسه ابلتون،صدای امبینت کلا هرچی دارین بدین ممنون میشم.
    خیلی ممنون
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ویرایش توسط Reorder : 2015/02/21 در ساعت 11:34 PM

20 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    گوش کردم, برای اولین کار بد نیست. این صدا رو عوض کن اصلا به این فضایی که میخوای نمیخوره همین که مثه صدای قورباغه ـست از یک چیزه دیگه استفاده کن, به جای اینکه ترسناکش کنه بیشتر خنده دار شده و خوب از این زیاد چیزی معلوم نمیشه باید کاملش رو بزاری تا ببنیم چجوری شده ولی از لحاظ فضاسازی خوبه جا داره و میتونی هنوز کار کنی روش و یکم سنگین تر و بهترش کنی ولی خوبه باید ببینیم که ایده اصلیت توی اون 7 دقیقه چیه ؟!
    در پایان خسته نباشی دلاور

11 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Ambient
    Hammock
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    گوش کردم, برای اولین کار بد نیست. این صدا رو عوض کن اصلا به این فضایی که میخوای نمیخوره همین که مثه صدای قورباغه ـست از یک چیزه دیگه استفاده کن, به جای اینکه ترسناکش کنه بیشتر خنده دار شده و خوب از این زیاد چیزی معلوم نمیشه باید کاملش رو بزاری تا ببنیم چجوری شده ولی از لحاظ فضاسازی خوبه جا داره و میتونی هنوز کار کنی روش و یکم سنگین تر و بهترش کنی ولی خوبه باید ببینیم که ایده اصلیت توی اون 7 دقیقه چیه ؟!
    در پایان خسته نباشی دلاور
    چارتا سمپل به ما برسونین اینو از لیبل Cryo Chamber ریلیز میکنم.الکی مثلا من خیلی خوفم

Sent from my LT25i using Tapatalk

12 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 10,742 بار در 1,372 ارسال
    Ambient
    E-mantra
    فضا و ایده ی جالبی داشت بهزاد خوشم اومد ولی نمیتونم دقیق بگم خوبه یا بده چون من توی دارک امبینت کار زیاد گوش ندادم.
    ایشالا Ep ها و البوم هاتو بشنویم به زودی

12 کاربر زیر از shinigamice عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,973 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    چه زود تحریک شدی تو
    اینی که من شنیدم یه پد بود با یه پد دیگه و همینطور یه پد دیگه
    همین که انقدر دارک گوش دادی میدونی حالا چی باید بسازی خودش خیلی موثره ! میگردم اگه وی اس تی پد و امبینت داشتم میفرستم واست استفاده کن

11 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Ambient
    Hammock
    اینم نسخه کاملش
    به علت دارک بودن آهنگ یه مقداریشو حذف کردم شد نزدیک 5 دقیقه و با توجه به امکاناتی که داشتم سعی کردم به قول داش وحید سنگین ترین چیزش رو دربیارم

پروفایلم تو ساندکلود داشت خاک میخورد هم اونجا گذاشتم هم لینک دانلود

13 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    این نسخه کامل جالبه ! یکم روی شروع و پایانش کار کن و جالبتر شروع و تمومش کن و بعد اون نتی که با پیانو یا سینتیسایزر یا هرچی هست و توی طول ترک تکرار میشه رو یکم صداش رو زیادتر کن و بیارش جلوتر, خیلی عقبه و به سختی شنیده میشه ! به جز اینا مشکلی دیگه نداره و خوبه . اون نویزه خیلی باحاله دمت گرم !
    یک چیزه دیگه آلبوم آخر lawrence english رو گوش کردی ؟؟ نکردی بگوش یکجور توی این تریپ هاست ولی نویزی تره و البته فضاش اونقدر هم دارک نیست ولی سورس خوبیه برای الهام گرفتن !

10 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,071 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    من راجع به این سبک نمیتونم نظر بدم چون اصلا گوش نمیدم، به نظرم خوب میاد!
    واسه سمپل میتونی از این سایت استفاده کنی
    صدای شهر مثلا!
    واسه ساخت صدا هم تو این سبک معمولا یه صدای معمولی رو انتخاب میکنن، مثلا یه تیکه وکال یا صدای استرینگ، فلوت و ... بعد اونو چند صد برابر کش میارن، به این نوع ساخت صدا میگن granular synthesis، وی اس تی صدا رو به تکه های خیلی ریز تقسیم میکنه (grain) و همونا رو تکرار میکنه که به نظر میاد صدا کش اومده، من این کارو با grainstates تو Reaktor (شرکت native instruments) یا alchemy (شرکت camel audio) انجام میدم، میتونی یه سرچ تو یوتیوب کنی reaktor grainstates tutorial یه آموزش ازش پیدا کنی، البته وی اس تی و برنامه واسه این کار زیاده، اگه نتونستی از اینا استفاده کنی بگو یه چیز دیگه بهت معرفی کنم

10 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,519 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    سلام خیلی خوشحالم که دمورو بالاخره دادی راجب کارت هم نظرم اینه که روی اینترو باید کار کنی چون شروعش باید خیلی خوب باشه و اینکه درسته این سبک رو تکرار ادمو به عمق میبره ولی تکرارش اصول داره اینجا گوش ‍پد خیلی یه مواخته باید با کات اف یا کمباین با یه صدای دیگه این یه نواختی رو از بین ببری و هر ۱۶ بار یا ۳۲ بار صدا اضافه کنی یه جاهایی هم استثنا هس ولی به صورت کلی عرض کردم ولی خیلی خوبه موفق باشی

9 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 248 ارسال
    Ambient
    Hammock
    گفتنی هارو دوستان گفتند. اینترو چندان جذبم نکرد. ولی هرچه جلوتر رفت بیشتر خوشم اومد نویز رو شدیدا دوست داشتم. نمیدونم چطوری بگم چون آهنگسازی بلد نیستم ولی به نظرم فضا یه کم پیچیدگیش کمه. ولی در کل کارو دوست داشتم. پایان کار هم میتونست با ایده بهتری همراه بشه.
    به امید ریلیزهات

7 کاربر زیر از CivilBoy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین