کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: .:: فراخوان ارسال بهترین دموی آهنگسازان انجمن ::.

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller

.:: فراخوان ارسال بهترین دموی آهنگسازان انجمن ::.

درود...
    آهنگسازان عزیز انجمن لطفا توجه کنید ...
    این تاپیک رو جهت انتخاب بهترین دموهای آهنگسازان انجمن توسط کاربران سایت ایجاد کردم و هدفم این هست که یه مقدار فضای رقابتی و در عین حال صمیمی بین آهنگسازان عزیزمون ایجاد بشه و از این طریق هم دوستان آهنگسازی که زحمت میکشن و کارهای زیبایی میسازن به این صورت بتونن خودشون رو به اعضای انجمن معرفی کنن...

دوستان عزیز توجه کنین که بهترین دمویی که از نظر خودتون ساختین رو در هر سبکی که باشه در سایت
    uploadbaz.com آپلود کنین و لینک دانلود رو به پروفایل من (تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ) پیام کنید . پس از بررسی کار شما وارد لیست نظر سنجی میشه و در یک تاپیک جدید توسط کاربران عزیزمون امتیاز دهی میشه...

نکات مهم :
    1- تا تاریخ 1393/11/30 فرصت دارید دموهاتون رو به بنده ارسال کنید .
    2- زمان دمو با ارفاق از 3 دقیقه و حجم اون از 4 مگابایت بیشتر نشه .
    3- هر نفر فقط و فقط یک کار رو میتونه ارسال کنه .
    4- درصورتی که کارتون سینگل هست و زمان اون زیاد هست و یه کار کامل محسوب میشه نه یک دمو ! شما میتونید بخشی از کار رو کات کنید و برام ارسال کنید .
    5- در صورت اعلام نتایج لطفا آرامش خود را حفظ کنید !!! چون میدونم یه عده از دوستان تنظیمات سخت و گسترده ای رو کارشون انجام میدن اما ممکنه امتیاز کافی رو نیارند! به دلیل اینکه نظرات شنونده مهمه نه یک کارشناس موسیقی.
    6- فقط کسانی میتونن دمو ارسال کنن که عضو سایت باشن ! پس لطفا از ارسال دموهای دوستان و آشنایان جدا خودداری کنید
    .

جایزه این مسابقه هم تگ ویژه برای نفرات اول تا سوم هست :

نفر اول : تگ
    عضویت ویژه یکساله
    نفر دوم : تگ
    عضویت ویژه شش ماهه
    نفر سوم : تگ
    عضویت ویژه سه ماهه

از تمامی آهنگسازان عزیز تقاضا میشود در این مسابقه شرکت کنند .

اگر سوالی داشتید میتونید همینجا مطرح کنید.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    سلام یوسف جان، خسته نباشی. بسیار کار جالبیه. باعث ایجاد رقابت خوبی میشه. فقط یه سوال. این دمو رمیکس که نمیتونه باشه درسته؟!

11 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pourya تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام یوسف جان، خسته نباشی. بسیار کار جالبیه. باعث ایجاد رقابت خوبی میشه. فقط یه سوال. این دمو رمیکس که نمیتونه باشه درسته؟!

سلام ممنونم . نه پوریا جان رمیکس نمیشه

14 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,371 بار در 240 ارسال
    Others
    Alex M.O.R.P.H
    . خیلی خوبه ولی چرا هر سبکی ؟ بهتر نبود مثلا واسه ترنس جدا و واسه داونتمپو جدا مسابقه برگزار میکردید ؟

11 کاربر زیر از Exmasion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط Exmasion تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    . خیلی خوبه ولی چرا هر سبکی ؟ بهتر نبود مثلا واسه ترنس جدا و واسه داونتمپو جدا مسابقه برگزار میکردید ؟
    سلام . اینطوری راحت تر و سریعتر میشه نتیجه گرفت و اینکه خیلی از آهنگسازان ممکنه فقط ترنس کار کنن یا فقط دانتمپو کار کنن ! در این مسابقه اولویت امتیاز دهی زیبایی کلی کار شماست که به شنونده القا میشه ...

12 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Schiller
    دوستان سعی کنین هر چه زودتر دموهاتونو ارسال کنین اگه تعداد دموها کم باشه به انتخاب نظر مدیران انجمن نفرات اول تا سوم مشخص میشه و تگ ویژه به کاربران مورد نظر اهدا میشه و هیچ مسابقه ای برگزار نمیشه !
    فقط 9 روز دیگه باقی مونده !
    با تشکر

13 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Schiller
    درود
    فقط 4 روز دیگه باقی مونده و 6 آهنگساز عزیز انجمن تا به حال دموهاشون رو ارسال کردن در نتیجه تاپیک نظر سنجی 4 روز دیگه زده میشه و مسابقه برقرار خواهد بود .
    منتظر دوستانی که دموهاشونو ارسال نکردن هستیم...

پ.ن : من خودم در این مسابقه شرکت نمیکنم

با تشکر

12 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    حالا این امتیازو بررسی رو کی میکنه ؟

8 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط N.U.K.E تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حمید یه تاپیک نظر سنجی زده میشه و کاربران سایت امتیاز میدن به این صورت که من تمامی دموها رو کم حجم میکنم و داخل یه پوشه آپ میکنم تا همه بتونن دانلود کنن و راحت امتیاز بدن

9 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط N.U.K.E تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حمید یه تاپیک نظر سنجی زده میشه و کاربران سایت امتیاز میدن به این صورت که من تمامی دموها رو کم حجم میکنم و داخل یه پوشه آپ میکنم تا همه بتونن دانلود کنن و راحت امتیاز بدن
    بنظرم اشتباهه یوسف .. یکی ترنس میده .. یکی تکنو میده .. اینجوری نمیشه .. باید سبکش مشخص باشه

4 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین