کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 53

موضوع: حل مشکل انجمن ( بی روح شدن انجمن)

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 10,309 بار در 1,703 ارسال
    Psychedelic
    Captain Hook

حل مشکل انجمن ( بی روح شدن انجمن)

دروود فراوان

چند وقتی می بینم انجمن مثل قبل نیست اون گرمایه قبلیشو از دست داده صمیمیتی بین بچه ها نیست یا کم شده .
    مدیران و بچه های انجمن که تعدادشون محدوده میان پست هاشون میزارن بقیه کاربرانم فقط میان دانلود می کنن و میرن. انجمن جایه بحث و گفتگو نظر دادن و تبادل اطلاعات هست نه اینکه بچه های انجمن بیان پست بزارن و بقیه دانلود کنن و حتی تشکر هم نکنن. بعضی از پست ها رو می بینم که 200 تا بازدید داشته ولی حتی اصلا از اون پست تشکر هم نشده. کاره بچه ها شده پست مستقیم کردن همینو همین. خوب یه ربات بزاریم تو انجمن همه اینکارارو انجام بده دیگه نیاز به کسیم نیست. واقعا بعضی از پست ها دیسکو گرافی ها جایه نقد داره این همه زحمت می کشن این کالکشن ها رو جمع آوری می کنن واسه هیچو پوچ.

نظر همه واسم مهم هست

این تاپیکو زدم واسه حل مشکلات و البته با اجازه بزرگترای انجمن

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 10,742 بار در 1,372 ارسال
    Ambient
    E-mantra
    دقیقا.... اگه بخواییم سر جمع حساب کنیم این انجمن بالای 10 15 نفر کاربر بیشتر نداره.
    توی تاپیکا که هیچکس پست نمیده ، همون 10 15 نفری ام که میگم یا استارت کننده تاپیک ان یا بعضی وقتا یه تعریف ریزی میکنن از تاپیکو میرن.
    متاسفانه کاربرا فک میکنن اینجا 4.5 تا ربات هست هر روز تاپیک میزنه ، هروقت که بیان چند تا تاپیک جدید هست که با لینک مستقیم راحت بگیرن و برن.
    انجمن جای بحث و گفت و گو ، تبادل نظر ، دوستی و خیلی چیزا دیگه است نه اینکه مثل سایت های دانلود روزی چندتا پست بزاریم یه عده بیان ببینن و برن ! اگر اینطوریه کلا" باید کلمه انجمن رو از اینجا حذف کنیم....
    کار همه ی کاربرا حتی مدیرا شده پشت سیستم قایم شدن و فقط دانلود کردن تاپیکایی که به سلیقشون میخوره.

به نظر من اول از همه این تاپیک رو کاری کنید به اجبار همه ی کاربرا ببینن ، تگ پاسخ به موضوع هم به انجمن اضافه بشه که شخص تا توی تاپیک پست نداده نتونه محتوای تاپیک رو ببینه... میدونم اسپم خیلی زیاد میشه اینطوری ولی هرکس بخواد یه البوم رو بگیره حالا 1 ماه بعدش یا چند سال بعدش اصلا" ، به هر حال مجبوره توی موضوع پاسخ بده اینطوری تاپیک ها قدیمی ام میاد بالا....
    اینجوری کاربرایی که پشت سیستم قایم شدن ام حتی شده به زور یه مقدار وارد جو انجمن میکنیم .
    پست ها یه مقدار ارزش اشون بیشتر بشه ( اختصاصی تر بشه ) چون دیگه الان همه بلدن برن سایت های متفرقه و کارای جدیدو دنبال کنن.

در کل انجمن از محیط تجاری و فقط دانلود یه مقدار در بیاد و یه کم شبیه انجمن بشه لااقل .

منتظر نظرات بقیه دوستان هستیم به خصوص مدیران....

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 5,579 بار در 1,132 ارسال
    Trance
    Craig Connelly
    اهسنت ارس جان حرف دل منو زدی دقیقا من باهلت موافقم

22 کاربر زیر از andy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    منم احساس میکنم بحثایه تخصصی کم شده .. تاپیکا رها شدن .. من خودمم دیگه علاقه ندارم زیاد در مورد سای چیزی بنویسم

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,521 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    اول دمو بذارید بعد نقدو بررسی کوتاه و بعد دانلود!ولی کلا این بحث قدیمی راهی به جایی نخواهد برد

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 248 ارسال
    Ambient
    Hammock
    به نظرم یکی از دلایل این بی رونقی فکری این هست که اجازه ابراز وجود به کاربرا داده نمیشه. بعضی از دوستان قدیمی و باتجربه انجمن، اعضای جدیدو طوری میکوبن ک طرف دیگه انگیزه اظهار نظرو از دست میده. انجمن یعنی جای تبادل فکر از سطح آماتور تا حرفه ای. نه اینکه فقط به حرفه ای ها بها داده بشه. خداروشکر همه بچه های اینجا دوستای من هستن، پس منظور خودم نیستم. چیزی هس ک درباره کاربرای جدید میبینم.
    مورد دوم کوبیدن های بیش از حد آلبوم هاست. رسم شده هر آلبومی میاد یه عده زود باید پاش بنویسن پسرفت داشته، فلان و بهمان. همین باعث میشه اکثر تاپیکای جدید استقبال نشه چون کاربرای جدید به نظرات نگاه یکنن برای دانلود. از نظر این عده آلبوم خوب چیه؟ همه تجاریه.
    سوم نبود انگیزه های مشارکت هس. انجمن فقط شده 4تا آلبوم و لقب به اعضا. ترجیح میدم این موردو بیشتر باز نکنم.
    چهارم حرکت انجمن به سمت کمیت هست. به عکس این روند باید کیفیت رو ملاک بزاریم. مهم تعداد بالای تاپیک ها نیست. به جای 100 تا تاپیک با میانگین بازدید 100، 10 تاپیک پرمایه با بررسی و نقد و بحثای جانبی قرار بدیم.
    پیشنهادهای زیادی تو ذهنم هست که دیگه نمیخوام مطلب به درازا بکشه بازگو نمیکنم. یکی از پیشنهاد ها اینه مثلا ماهانه یک آلبوم رو برای بررسی قرار بدیم. همه نظراتشونو بدن. بهترین نقد انتخاب بشه و این روند برای 12 آلبوم برتر سال ادامه داشته باشه. در پایان هر سال مجله جم و جور الکترونیکی به صورت پی دی اف از این نقد ها تهیه بشه. واسه نقد های برتر مزایایی قرار بدیم و ...

7. Top | #7

عنوان کاربر
    Super Moderator
    تشکر شده 56,366 بار در 7,622 ارسال
    Techno
    Wasted Penguinz
    منم چندتا نظر بدم

1. خوب همین طور که دوستان اشاره کردن یکی از دلایلی که نقد و بررسی ها کم شده، کوبیدن کسایی است که در مورد البوم نظر شخصی میدن،خب این جوری وقتی طرف بیاد یه نظر بده و بعد یکی دیگه بیاد نقل قولش کنه و بگه ***/یدم توی نظرت

این نهایت بی احترامیه!! کلا خیلیا هستن که یاد نگرفتن که تفاوت عمده ای بین شنونده معمولی و شنونده ی حرفه ای است...

2.یه دلیل دیگه ای هم داره که بچها درگیر مسائل زندگی و شایدم یه سری مسائل دیگه شدن و کمتر وقت برای انجمن میذارن از جمله moji و Polarstern و N.U.K.E و Mystery و خودم که فک میکنم حدود 2 ماه دیگه درخدمتتونم

3.توی خیلی از سایتا از جمله دنیای بازی که خبرای گیم رو دنبال میکنم همیشه یه بحث گفت و گو ازاد میذارن و درموردش کلی کاربرا نظر میدن،به نظر شما الان یه بحث گفت و گو ازاد بذاریم توی سایت چند نفر بن میشن؟

جا داره یه تشکر ویژه ای هم بکنم از بقیه ی دوستان که برای انجمن زحمت میکشن

فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,418 بار در 176 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    منم فک می کنم یکی از مشکلای اصلی همین مورد تمسخر قرار گرفتناست. که متاسفانه خیلی عادت شده حالا نه تو انجمن بلکه همه جا از از تو خیابون گرفته که مثلن لباس طرفو میبینیم شروع میکنیم مسخره کردن تا دانشگاه و سر کارو ... بعضی موقع ها سر گرمیمونه بعضی موقع هام برای بالا بردن خودمونه.(بلا نسبت خیلی ها).

یه چیز دیگه این باید مطالب آموزشی بیشتر بشه تا اطلاعاتمون بالاتر بره کم کم بتونیم نظرهای بهتر بدیم و اعتماد به نفسمون بالاتر بره.

25 کاربر زیر از shahr00z عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 25,206 بار در 1,893 ارسال
    Trance
    Aly & Fila
    نقل قول نوشته اصلی توسط H_crysis_EN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    منم چندتا نظر بدم

1. خوب همین طور که دوستان اشاره کردن یکی از دلایلی که نقد و بررسی ها کم شده، کوبیدن کسایی است که در مورد البوم نظر شخصی میدن،خب این جوری وقتی طرف بیاد یه نظر بده و بعد یکی دیگه بیاد نقل قولش کنه و بگه ***/یدم توی نظرت

این نهایت بی احترامیه!! کلا خیلیا هستن که یاد نگرفتن که تفاوت عمده ای بین شنونده معمولی و شنونده ی حرفه ای است...

2.یه دلیل دیگه ای هم داره که بچها درگیر مسائل زندگی و شایدم یه سری مسائل دیگه شدن و کمتر وقت برای انجمن میذارن از جمله moji و Polarstern و N.U.K.E و Mystery و خودم که فک میکنم حدود 2 ماه دیگه درخدمتتونم

3.توی خیلی از سایتا از جمله دنیای بازی که خبرای گیم رو دنبال میکنم همیشه یه بحث گفت و گو ازاد میذارن و درموردش کلی کاربرا نظر میدن،به نظر شما الان یه بحث گفت و گو ازاد بذاریم توی سایت چند نفر بن میشن؟

جا داره یه تشکر ویژه ای هم بکنم از بقیه ی دوستان که برای انجمن زحمت میکشن

فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه
    خیلی خوب بیان میکنی حرفاتو... عاشق حرف زدنتم من

19 کاربر زیر از MILAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن الکترونیک
    تشکر شده 27,147 بار در 3,394 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    من یه تشکر ویژه بکنم از این عزیز که این تاپیک خوب رو زد . واقعا" ممنون .

مدیرا مطلع هستن که من چند وقت پیش همین مورد رو مورد نقد قرار دادم ( بین مدیران ) . پس فکر نکنید مدیرای اینجا بیخیال هستن ! اما اینو بدونید که تا خود کاربرا این شیوه رو دوست دارن نمیشه درستش کرد مگه به زور ....
    اون مورد تمسخر نظر کاربرا هم کاملا" قبول دارم ! باعث شده خیلی ها کلا" نظر ندن

نقل قول نوشته اصلی توسط shinigamice تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دقیقا.... اگه بخواییم سر جمع حساب کنیم این انجمن بالای 10 15 نفر کاربر بیشتر نداره.

مشکل اینجاست که همون 10 15 نفر هم مثل قبل فعال نیستن ! به نظرم اگه کسی حالشو نداره فعالیت کنه و سمتی داره خودش کنار بکشه تا جا برا کاربرای دیگه باز بشه .
    اینو کلی گفتم مخاطب خاص هم ندارم .خواهشا" بهتون بر نخوره .....

کار همه ی کاربرا حتی مدیرا شده پشت سیستم قایم شدن و فقط دانلود کردن تاپیکایی که به سلیقشون میخوره.

کاملا" مخالفم . وقتی از بخشی استقبال درست و حسابی نشه مدیر اون بخش انگیزش کم میشه .... نمونش سای که حمید اون همه تاپیک خوب میزنه ولی حتی اون کاربرایی که به قول خودشون سای باز هستن و سر در میارن هم نظری ندارن !!! بازم میگم این خود کاربرا هستن که جو انجمن رو میسازن .....

به نظر من اول از همه این تاپیک رو کاری کنید به اجبار همه ی کاربرا ببینن ، تگ پاسخ به موضوع هم به انجمن اضافه بشه که شخص تا توی تاپیک پست نداده نتونه محتوای تاپیک رو ببینه... میدونم اسپم خیلی زیاد میشه اینطوری ولی هرکس بخواد یه البوم رو بگیره حالا 1 ماه بعدش یا چند سال بعدش اصلا" ، به هر حال مجبوره توی موضوع پاسخ بده اینطوری تاپیک ها قدیمی ام میاد بالا....

این خیلی دیکتاتوری میشه !! این توو ذهن خودم بود ولی پیشنهاد ندادمش به مدیرا ...
    فایده هم نداره . هر کی بخواد دان کنه یه نظر کاملا" سطحی میده ... یا اسپم ... ولی ما دنبال نقد دزست هستیم نه تعداد بالای کامنت !

در کل انجمن از محیط تجاری و فقط دانلود یه مقدار در بیاد و یه کم شبیه انجمن بشه لااقل .
    منتظر نظرات بقیه دوستان هستیم به خصوص مدیران....
    چند تا راهکار دارم به میلاد پیشنهاد میدم . مرسی ..

نقل قول نوشته اصلی توسط CivilBoy تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    مورد دوم کوبیدن های بیش از حد آلبوم هاست. رسم شده هر آلبومی میاد یه عده زود باید پاش بنویسن پسرفت داشته، فلان و بهمان. همین باعث میشه اکثر تاپیکای جدید استقبال نشه چون کاربرای جدید به نظرات نگاه یکنن برای دانلود. از نظر این عده آلبوم خوب چیه؟ همه تجاریه.

خب وقتی آلبومی خوب نیست انتظار داری بگن خوب ه ؟؟
    در مورد ترنس که به نظر من آلبوم های جدید کاملا" تعطیل هستن ! به جز چند مورد ...

پیشنهادهای زیادی تو ذهنم هست که دیگه نمیخوام مطلب به درازا بکشه بازگو نمیکنم. یکی از پیشنهاد ها اینه مثلا ماهانه یک آلبوم رو برای بررسی قرار بدیم. همه نظراتشونو بدن. بهترین نقد انتخاب بشه و این روند برای 12 آلبوم برتر سال ادامه داشته باشه. در پایان هر سال مجله جم و جور الکترونیکی به صورت پی دی اف از این نقد ها تهیه بشه. واسه نقد های برتر مزایایی قرار بدیم و ...
    الانم برترین تاپیک هفته رو داریم که ! اگه کسی واقعا اهل نقد و نظر دادن باشه حداقل اون تاپیک رو همیشه نظر میده
    پیشنهاد آخری عالیه .

نقل قول نوشته اصلی توسط shahr00z تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    یه چیز دیگه این باید مطالب آموزشی بیشتر بشه تا اطلاعاتمون بالاتر بره کم کم بتونیم نظرهای بهتر بدیم و اعتماد به نفسمون بالاتر بره.
    اعتماد به تفس بالا چیه داش ؟ شما هر نطری داری همیشه خیلی راحت بیان کن . کسی اگه خوش نیاد مشکل خودش ه دیگه ....

ممنون از تمام بچه هایی که فکر انجمن هستن . به ویژه استارتر تاپیک

24 کاربر زیر از Medusa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین