کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: god is my trowel(progressive trance

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 126 بار در 27 ارسال
    House
    Deadmau5

god is my trowel(progressive trance

سلام دوستان این اهنگو واسه یه وکالیست ترنس ساختم ولی هنوز رکورد وکالش انجام نشده
    میکسو مستر هم در حد 50 درصد انجام شده

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

21 کاربر زیر از siavash. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    خسته نباشی دوست عزیز
    صداهای خوب و جالبی استفاده کردی ! فضای کارت دارک و دوست داشتنیه ! ولی چون واسه وکال ساختی باید بعد اینکه وکال روش میاد نظر بدیم ... در کل خوب بود ولی زیاد سطح حرفه ای نبود . من از ملودی کلی و فضای کارت خوسم اومد مطمئنم اگه روش کار کنی کار خیلی زیبایی میشه الانم قشنگه ... منتظر نسخه نهاییش هستیم

10 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 26,239 بار در 3,701 ارسال
    Psychedelic
    Yahel
    خوب بود هروقت وکال اومد روش و میکس و مسترم 100% شد بزار

9 کاربر زیر از Yahel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    House
    Deadmau5
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خسته نباشی دوست عزیز
    صداهای خوب و جالبی استفاده کردی ! فضای کارت دارک و دوست داشتنیه ! ولی چون واسه وکال ساختی باید بعد اینکه وکال روش میاد نظر بدیم ... در کل خوب بود ولی زیاد سطح حرفه ای نبود . من از ملودی کلی و فضای کارت خوسم اومد مطمئنم اگه روش کار کنی کار خیلی زیبایی میشه الانم قشنگه ... منتظر نسخه نهاییش هستیم
    ممنون دوست عزیز که وقت گذاشتی لطف میکنید بیشتر توضیح بدید که چرا در سطح حرفه ای نیست؟

3 کاربر زیر از siavash. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,903 بار در 527 ارسال
    Trance
    ATB
    خوب بود
    خسنه نباشی

5 کاربر زیر از samyar021 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 410 بار در 118 ارسال
    Trance
    Solarstone
    فضاسازیت یکم به deep house شبیه هست . البته من این المان ها رو دوست دارم چون کلا دیپ هم مورد علاقم هست، به نظرم کار خوبی در بیاد حتی اگه تمپو رو یکم بیاری پایین یه میکس خوب میشه ازش کشید بیرون.ولی بازم بیشتر روش کار کن . چون کارت نو هست وصداهای جالبی داره حیفه ظرافت نداشته باشه

4 کاربر زیر از armanafif عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    House
    Deadmau5
    نقل قول نوشته اصلی توسط armanafif تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    فضاسازیت یکم به deep house شبیه هست . البته من این المان ها رو دوست دارم چون کلا دیپ هم مورد علاقم هست، به نظرم کار خوبی در بیاد حتی اگه تمپو رو یکم بیاری پایین یه میکس خوب میشه ازش کشید بیرون.ولی بازم بیشتر روش کار کن . چون کارت نو هست وصداهای جالبی داره حیفه ظرافت نداشته باشه
    ممنون میشم اگه در مورد ظرافتها ایده ای بدی

3 کاربر زیر از siavash. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 410 بار در 118 ارسال
    Trance
    Solarstone
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط armanafif تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من کوچیک تر از اونی ام که ایده بدم . می دونی منظورم اینه که از صداهایی که تو دیپ استفاده میشه تو فضایی که تو ترنس بکار میره استفاده کردی ، کسی که ترنس باز باشه دوست داره یکم ریتمت بالا تر بره و کسی که هاوس باز باشه دوست داره ریتمت پایین تر بیاد. من با این که ترنس باز هستم به نظرم اگه ریتمت پایین تر یاشه کارت قشنگ تر میشه . اگر هم می بینی دارم مذخرف میگم از به نظرم اهمیت نده

3 کاربر زیر از armanafif عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو
    House
    Deadmau5
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من کوچیک تر از اونی ام که ایده بدم . می دونی منظورم اینه که از صداهایی که تو دیپ استفاده میشه تو فضایی که تو ترنس بکار میره استفاده کردی ، کسی که ترنس باز باشه دوست داره یکم ریتمت بالا تر بره و کسی که هاوس باز باشه دوست داره ریتمت پایین تر بیاد. من با این که ترنس باز هستم به نظرم اگه ریتمت پایین تر یاشه کارت قشنگ تر میشه . اگر هم می بینی دارم مذخرف میگم از به نظرم اهمیت نده

مرسی داداشم که وقت گذاشتی ولی تمپو کارو رو 130 یا 132 گرفتم دقیق یادم نیست این تمپو واسه سبک هاوس یکم بالاست اونم دیپش.البته خودم علاقه به این فضا سازی اونم تو سبک ترنس دارم.حالا شما تمایل به چه ترنسی هست بیشتر کدوم استایلش؟

2 کاربر زیر از siavash. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,078 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    صداهات جا واسه کار زیاد داره، مثلا صدای بیست بیشتر تو رنج 100 تا 150 هرتز برجسته ست، مید پر رنگی نداره بعد قسمت high ش خیلی استریو و جدا از قسمت سابته، طوری میکس کردی که تمرکز آهنگ رو کیک و بیسه، صدای پد جالبی نداره آهنگت، کارت بریک هم نداره و یه کله کیک پلی میشه توش، یه سری fx بهتر میتونی استفاده کنی، مثلا reverse crash ی که استفاده کردی خیلی تو آهنگ مشخصه و توجه جلب میکنه، یا مثلا یه کم اون نویزی که ساید چین کردی رو میتونستی ظریف تر کنی و یه کم هم کم تر ساید چینش کنی. در کل کار با پتانسیلیه روش کار کنی خوب میشه

6 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین