کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: DJ Sayyad

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 11 بار در 3 ارسال
    Trance
    Tiesto

Smile DJ Sayyad

سلام به همه دوستان اهل موسیقی الکترونیک من ِDJ Sayyad هستم دوس دارم نظر شما دوستان اهل فن رو در مورد اولین آهنگی که 10 سال پیش ساختم رو بدونم لینک دانلودش رو میذارم لطف کنید گوش کنید . منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستم . ممنون.

لینک دانلود تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

کد برای انجمن تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ویرایش توسط sayyad : 2015/01/20 در ساعت 12:53 AM

3 کاربر زیر از sayyad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    نمیشد یه آهنگ تو همین شش ماه اخیر میساختی میذاشتی؟

6 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Tiesto
    این اولین آهنگی که ساختم خیلی دوسش دارم با این آهنگ خودمو شناختم.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    فکر کنم سابقت از آرمین و تیستو بیشتر باشه

6 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,973 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    دوست عزیز یه سوالی ذهن منو درگیر کرده اونم اینه که 15 سال پیش این کار رو دقیقا با چه نرم افزاری ساختی ؟! اصلا سیستمت ویندوز بود ؟! سبکش تو مایه های هارد ترنس بود یه چیزی که مشخصه اینه که درسته صداها قدیمیه ولی نه به اندازه 15 سال پیش !!! ملودیت ترکیبی بود و یه چیز ثابت نبود همش عوض میشد و کار ساده ای بود که آرپژ رو روی دارم کیت انداختی و چیز خاص زیادی احساس نکردم ولی احتمالا اونموقع کار خوبی بوده برا خودش ... خسته نباشی دیجی صیاد عزیز

6 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Tiesto
    ممنون یوسف جان درسته آهنگ خیلی ساده ای هست .اون موقعه سواد موسیقی من صفر بود ولی چون کار اولم بود دوسش دارم .در آینده نزدیک چند تا آهنگ خوب و بروز از کارامو میزارم. تا نظر شما دوستان رو بدونم. و از شما کمک بگیرم ممنون

4 کاربر زیر از sayyad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 10,742 بار در 1,372 ارسال
    Ambient
    E-mantra
    دوست عزیز کاری که شما به قول خودتون 15 سال پیش که هنوز ویندوز xp ام اون موقع ساخته نشده بوده ساختید و خودتون ام اشاره کردید هیچ دانش موسیقی ای اون موقع نداشتید به چه درد ما میخوره یا انتظار دارید ما چه نظری بدیم ؟؟؟!!
    از این کارا نکنید فقط میشید موجبات خنده دیگران ! بعد اگه ایشالا یه روز یه ارتیست خوب هم بشید و کار بزارید به خاطر همین دمویی که الان گذاشتید دیگه کسی نمیاد دمو شمارو گوش بده

2 کاربر زیر از shinigamice عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Tiesto
    دوستان عزیز معذرت میخوام اشتباه تایپ کرده بودم حالا که خوندم دیدم .
    من این آهنگ رو 10 سال پیش ساختم نه 15 سال پیش . با نرم افزار خیلی ساده Dance eJay.
    ممنون آقا وحید .

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

دوست عزیز تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. آدم تا زمین نخوره راه رفتن یاد نمیگیره. اگه روزی هنرمند بزرگی شدم باز هم این کارمو دوس دارم و بهش افتخار میکنم. و از اینکه موجب خنده دوستان شوم هم خوشحال میشوم. ممنون بابت دلسوزیت

4 کاربر زیر از sayyad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayyad تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من این آهنگ رو 10 سال پیش ساختم نه 15 سال پیش . با نرم افزار خیلی ساده Dance eJay.
    ممنون آقا وحید .

دوست عزیز تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. آدم تا زمین نخوره راه رفتن یاد نمیگیره. اگه روزی هنرمند بزرگی شدم باز هم این کارمو دوس دارم و بهش افتخار میکنم. و از اینکه موجب خنده دوستان شوم هم خوشحال میشوم. ممنون بابت دلسوزیت

داداش غمت نباشه منم با dance ejay 3 آهنگ میساختم فکر میکردم خیلی خدام

4 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Tiesto
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid00742v تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayyad تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ممنون آقا وحید .

داداش غمت نباشه منم با dance ejay 3 آهنگ میساختم فکر میکردم خیلی خدام
    آقا وحید حالا با چه نرم افزاری کار میکنی ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین