کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: دمو در سبک ترنس !

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I

دمو در سبک ترنس !

سلام دوستان لطفاً نظرتون رو راجع به اینکار بگید ممنون

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Size : 5 Mg
    Lenght : 5 :27

10 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,691 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    پوریا جان کارت نسبتا خوب بود خسته نباشی اما یه چند تا نکته رو بگم :

اول اینکه نوشتی تو اسم تاپیک "دمو" ولی آهنگت 5:27 دقیقه هستش که نمیشه اسم دمو رو گذاشت روش تقریبا شبیه یه رادیو ادیت بود چون متن آهنگت از دقیقه 2:50 شروع میشه وگرنه قبلش فقط کیک و بیس سادست برا پر کردن آهنگ و این جور چیزارو برا دمو نمیزارن و بدتر ایکه دقیقا آهنگ جایی که اوج میگیره و باید شنونده رو ارضاء کنه قطع میشه ک خیلی بده . توصیه میکنم برو بیت پورت یکم دمو هارو گوش کن...

بعد هم اینکه کارت یکم تکراری بود . بد نبودا تکراری بود . یعنی مثلا آدمی که ترنس بازه بشینه این رو گوش کنه یاد کارهای A.R.D.I میفته یا مثلا Wach یعنی قشنگ معلومه از یه سبک خیلی عادی پیروی میکنه آهنگت و به وفور از اینا رلیز میشه عین این میمونه که طرف میخواد خواننده بشه و همش صدای ابی رو داره تقلید میکنه . نو آوری خیلی مهمه تو این جور کارها.

دقیقه 4:42 اون صدای کیک که میاد تو زمینه خیلی خام استفاده شده و هیچ تنظیمی روش نیست یعنی دقیقا میشه تصور کرد تو اف ال چه چیزایی رو هم سوار شدن و دارن صدا میدن و اینکه خیلی زود تموم میشن در صورتی که اکثر آپلیفت ساز های حرفه ای تو این رنج صدا خیلی مانور میدن تا شنونده رو برای گام بعدی آهنگ بهتر آماده کنن.

ولی در کل خوب بود . معلومه حسابی زحمت کشیدی و اون چیزی که تو ذهنت بوده رو پیاده کردی و فل بداهه نساختی آهنگت رو..

ممنون

8 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid00742v تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    پوریا جان کارت نسبتا خوب بود خسته نباشی اما یه چند تا نکته رو بگم :

اول اینکه نوشتی تو اسم تاپیک "دمو" ولی آهنگت 5:27 دقیقه هستش که نمیشه اسم دمو رو گذاشت روش تقریبا شبیه یه رادیو ادیت بود چون متن آهنگت از دقیقه 2:50 شروع میشه وگرنه قبلش فقط کیک و بیس سادست برا پر کردن آهنگ و این جور چیزارو برا دمو نمیزارن و بدتر ایکه دقیقا آهنگ جایی که اوج میگیره و باید شنونده رو ارضاء کنه قطع میشه ک خیلی بده . توصیه میکنم برو بیت پورت یکم دمو هارو گوش کن...

بعد هم اینکه کارت یکم تکراری بود . بد نبودا تکراری بود . یعنی مثلا آدمی که ترنس بازه بشینه این رو گوش کنه یاد کارهای A.R.D.I میفته یا مثلا Wach یعنی قشنگ معلومه از یه سبک خیلی عادی پیروی میکنه آهنگت و به وفور از اینا رلیز میشه عین این میمونه که طرف میخواد خواننده بشه و همش صدای ابی رو داره تقلید میکنه . نو آوری خیلی مهمه تو این جور کارها.

دقیقه 4:42 اون صدای کیک که میاد تو زمینه خیلی خام استفاده شده و هیچ تنظیمی روش نیست یعنی دقیقا میشه تصور کرد تو اف ال چه چیزایی رو هم سوار شدن و دارن صدا میدن و اینکه خیلی زود تموم میشن در صورتی که اکثر آپلیفت ساز های حرفه ای تو این رنج صدا خیلی مانور میدن تا شنونده رو برای گام بعدی آهنگ بهتر آماده کنن.

ولی در کل خوب بود . معلومه حسابی زحمت کشیدی و اون چیزی که تو ذهنت بوده رو پیاده کردی و فل بداهه نساختی آهنگت رو..

ممنون
    سلام وحید عزیز. ممنونم از نظر زیبات ، راستش این آهنگ کاملتره یعنی حدوده 7 دقیقست ولی برای اینکه حجمش تو انجمن بالا نباشه و بشه دانلودش کرد خودم اول و آخرش رو کات کردم ولی خب در کل حرفت درسته اسمشو نباید میذاشتم دمو اما خب سطحش در حد ترک هم نیست که آخه بهش بگم ترک یا موزیک ! ...

بله قبول دارم از لحاظ ملودی و آرپژ تکراری بود... متاسفانه از نظر تنظیم هنوز به اون حدی نرسیدم که بشینم واسه آهنگم ملودی و اینا بسازم میدونی انگیزشو ندارم. الان 2 - 3 ساله دارم درجا میزنم

ممنونم از تظر قشنگت وحید جان و وقتی که گذاشتی... واقعا به من لطف کردی. ممنونم

4 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.