کانال تلگرام انجمن
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: فروش سری هدفونهای کمپانی AKG---TIESTO

1. Top | #11

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 8,773 بار در 2,127 ارسال
    Trance
    Simon Templar
    من یه مشکلی که با ایرفون گوشیم دارم اینه که دکمه next و previus نداره... این ایرفون ها هم که گذاشتی همین مشکل رو دارن

کاربر زیر از Dramxib عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

2. Top | #12

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 750 بار در 189 ارسال
    Trance
    Tiesto
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dramxib تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من یه مشکلی که با ایرفون گوشیم دارم اینه که دکمه next و previus نداره... این ایرفون ها هم که گذاشتی همین مشکل رو دارن
    این مشکل نیست.همه ایرفونها همینجوری هستند.شما اگر بخواید این اپشن ها رو داشته باشه نباید سراغ این مدلها ایرفونها برید.

یه چیزی توی مایه های جبرا تگ 2 که مخصوصا موسیقیه بکارتون میاد.

هیچ کمپانی این قابلیت رو روی ایرفونهای موبایلش نمیزاره که این باشه.اگر هم باشه محدود هستش.پس این مشکل نیست.ساختارشون اینجوریه

4 کاربر زیر از TIESTOO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #13

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 22,310 بار در 1,773 ارسال
    Trance
    Ilan Bluestone
    [QUOTE=TIESTOO;148584]

مهندس میشه صدو هشتاد هزار تومان.عایا از خارج از جو هستی !!!

شاه قراره برگزده که با این پول بشه 4.5تا کنسرت رفت و دوتا ماشین خرید.بیادشم نمیشه اینکارارو کرد.

- - - - - پست ادغام شده- - - - -
    دادا ارم دلارشو بردار خب.منم پیش خودم گفتم اینارو... همون نمیزاشتی اون ارمو همه میفهمیدن تومان

کاربر زیر از MILAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

4. Top | #14

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,384 بار در 597 ارسال
    Trance
    Hecq
    چون Akg هست قیمتش زیادم نیست بچه ها. الان کابل earphone مدل Sennhesier IE8 ( اونم نه خودش فقط کابلش ) دویست هزار تومنه.هرچند گرونه ولی شما دست رو برند خوبی گذاشتین دیگه.

حالا یه سوال اگه اون elastic تو گوشیش اندازه گوش نشد, شما شرایط تعویض رو هم دارین ؟ (چون زیاد واسه من پیش اومده سه تا سایز تست کردم ولی میپره بیرون)

سوال بعدی این مدل واسه مانیتورینگ هم استفاده میشه یا تنها واسه لذت از موسیقی استفاده میشن مثل Dre Beats ؟

4 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #15

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Tiesto
    نقل قول نوشته اصلی توسط MJR تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    چون Akg هست قیمتش زیادم نیست بچه ها. الان کابل earphone مدل Sennhesier IE8 ( اونم نه خودش فقط کابلش ) دویست هزار تومنه.هرچند گرونه ولی شما دست رو برند خوبی گذاشتین دیگه.

حالا یه سوال اگه اون elastic تو گوشیش اندازه گوش نشد, شما شرایط تعویض رو هم دارین ؟ (چون زیاد واسه من پیش اومده سه تا سایز تست کردم ولی میپره بیرون)

سوال بعدی این مدل واسه مانیتورینگ هم استفاده میشه یا تنها واسه لذت از موسیقی استفاده میشن مثل Dre Beats ؟
    سلام

مدل ,167,267 قابلیتشو داره.خود تیستو هم زیاد ازش استفاده میکنه.(stage-club-studio

این دو مدل برای دیجینگ.مانیتورینگ و میکس و مستر کاربرد دارن.(167-267)

مدل 267 میتونید سیم رو از دو جهت به هدفون وصل کنید.یعنی هم چپ و هم راست.برای راحتی کار

مدل 67 برای اهنگ گوش دادن با موبایل مناسب هستش و همچنین میکس توی استودیو.از نظر کیفیت میتونم بشخصه ضمانت کنم.مدل 267 رو خودم داشتم و توی رنج قیمتی که داره میتونم بگم فوق العاده و خارج از تصور هستش.کیفیتشون خیلی عالیه.باید حتما تست کنید تا متوجه بشید.

واسه ایر فونهاشم سه سایز مختلف داره از جنس سیلیکون.که استاندارد هستند.اگر تهران باشید میتونید حضورا برید تست کنید.مورد پسند بود بگیرید.

نکته مهم ایرفونها شرکتش استرالیایی هستش.

[QUOTE=ekhraji_666;148604]
    نقل قول نوشته اصلی توسط TIESTOO تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

مهندس میشه صدو هشتاد هزار تومان.عایا از خارج از جو هستی !!!

شاه قراره برگزده که با این پول بشه 4.5تا کنسرت رفت و دوتا ماشین خرید.بیادشم نمیشه اینکارارو کرد.

دادا ارم دلارشو بردار خب.منم پیش خودم گفتم اینارو... همون نمیزاشتی اون ارمو همه میفهمیدن تومان
    دوست عزیز ای ارم رایجه کلا و هیچکس فکرشم نمیکنه که هدفون با این قیمت بخواد بیاره که بفروشش.بازم پست اول رو مینویسم که به تومانه.که سوتفاهمی پیش نیاد

5 کاربر زیر از TIESTOO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #16

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Tiesto
    درود

یه مدت نبودم ولی الان برگشتم.

از سری ایرفونهای مدل paradise از اخر هفته اینده میتونید سفارش بدید.هر 4 رنگش موجوده.فقط نکته مهم اینکه تعداد محدود هستش و از طرفی مشتری تعداد دارم.پس اگر میخواید از اانم بگید که رسید جدا بزارم.میتونید از طریق شماره تماس که گذاشتم سفارش بدید بهم

4 کاربر زیر از TIESTOO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #17

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Tiesto
    درود

هدفونها از الان قابل سفارش هستند. مدل paradis از هر 4 رنگ موجود هستند.

فردا عکسهاشونم میزارم.کیفیت صداشونم عالیه.

2 کاربر زیر از TIESTOO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #18

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Tiesto
    درود

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

تو عکس همه چی هست دیگه من توضیحی ندم.همشون کد رجیستر دارن.رنگ بندیشونم که کامله.کیفیت صداشونم خوبه.

نکته:

قابلیت اتصال به گوشی ایفونم داره.

قابلیت stop , next and
    previus هم داره.

3 کاربر زیر از TIESTOO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12