کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: Tolga Uzulmez - Anatolia | 2014

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta

Tolga Uzulmez - Anatolia | 2014

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Artists : Tolga Uzulmez
    Label : Ternary
    Catalog : TNR025
    Released : 29.12.2014
    Type : EP
    Style : Trance , Uplifting Trance

Tracklist :
    1. Anatolia (Original Mix) 8:05
    2. Anatolia (Myk Bee Remix) 9:23

One of the great crossroads of ancient civilizations is a broad peninsula that lies between the Black and the Mediterranean seas.
    Called Asia Minor (Lesser Asia) by the Romans, the land is the Asian part of modern Turkey, across Thrace.
    It lies across the Aegean Sea to the east of Greece and usually known by its world-famous name Anatolia, also known as Anadolu..

Turkish wonderkid Tolga Uzulmez is writing on Trance masterpiece on our land and time is coming for Anatolia's release on Ternary Recordings!
    Tolga Uzulmez has inspired them to creating the amazing melody using this land's national instrument Duduk with some oriental touches. Then guy added a modern trance soundings to make their track to be absolutely fantastic!
    The release perfectly completing by the remix from Croatian banging uplifter Myk Bee and him's tracks always be enthroned!
    Some banger touches really made this remix to a great extent that it has been one of the bests of Uplifting.

A special pack for us, Anatolia ready for Ternary talent room!

Download Links :

[IFOLDER]http://rusfolder.com/42650895[/IFOLDER]

درود
    تو یک سالِ اخیر بر خلافِ گذشته خیلی خیلی تو موزیک سختگیر شدم و این سختگیری تو آپلیفتینگ بیشتر هم شده ، ازونجایی که اغلب کارهای آپلیفتینگ دارای یک ساختارِ یکسان و مشابه هستند و بعضاً تو 90% کارها حتی بریک ها هم شبیه هم هست و صدای لید و پد و نوع بیس لاین و جنس کیک و... اغلب کارها بسیار به هم شبیه هست به همین خاطر واقعاً خیلی کم شده پیش اومده این چند وقت از یه کارِ آپلیفت خوشم بیاد ، شاید قدیما هر دوشنبه حداقل یکی دو کارِ آپلیفت میرفت تو fav لیستم ولی حالا شاید ماهی یکی دو تا...
    این کار همونطور که تو توضیحاتش میبینید از یه ملودیِ شرقی بهره میبره و از قضا این ملودی خیلی به دلم نشست و خوشم اومد و تصمیم گرفتم اینجا برای شما هم قرار بدم تا استفاده کنید
    نسخه ی اورجینال با وجود اینکه تمپوی 135 داره ولی انرژی خوبی داره و یه جورایی حال و هوای آپلیفتی داره و احساسی هم هست ، ریمیکس این کار هم از نوع آپلیفتینگ با تمپوی 138 هست که بد نیست ولی خب من نسخه ی اورجینال رو ترجیح میدم
    امیدوارم لذت ببرید

(ضمناً در مورد لینک ها باید یه توضیحی بدم ، من خودم هیچ لیچر و مستقیم کننده ای ندارم و با یکی دو تا مستقیم کننده ی رایگان هم امتحان کردم نشد ، بنابر این شرمندم که نتونستم لینک مستقیم بزارم ، اما پریویو رو گوش کنید و اگه دیدید که کارِ خوبی هست شک نکنید که ارزش داره یه 30 ثانیه معطلِ روس فولدر شید و دانلودش کنید ، من خودمم 99% دانلودهام از روس فولدر هست بازم متاسفم که لینک مستقیم قرار ندادم)
    ویرایش توسط Meh.T : 2015/01/05 در ساعت 01:43 PM

10 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 10,742 بار در 1,372 ارسال
    Ambient
    E-mantra

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. !!!!

این تاپیک هم به خاطر مستقیم نبودن لینک یا شایدم بالا بودن تعداد اسپم های بخش ترنس دیده نشده
    ممنون بابت توضیحات . سلیقت توی اپلیفتینگ رو دوس دارم ...
    ویرایش توسط shinigamice : 2015/02/08 در ساعت 05:21 AM

8 کاربر زیر از shinigamice عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 23,244 بار در 3,992 ارسال
    Trance
    Marcel Woods
    کار قشنگیه از دست ندید

3 کاربر زیر از zodiacmr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان