کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: درخواست آموزش میکس

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 443 بار در 121 ارسال
    Trance
    Tiesto

درخواست آموزش میکس

سلام.خیلی علاقمند به میکس هستم.تاپیکی که امید جان زحمتش رو کشیدن خوندم چیزای خوبی یاد گرفتم.اما چیزی که هنوز متوجه نشدم اینه که مثلن ما میخوایم سه تا آهنگ رو باهم میکس کنیم.از نظر کلیدها و اینا که هیچی سوال من اینه که سه تا آهنگ هر کدوم 7دقیقن برای مثال ما فقط کاری که میکنیم اینه که میایم اینارو پشت سرهم قرار میدیم یا امکانش هست یکی رو پنج دقیقه بذازیم یکی رو شش و...
    شرمنده تو تاپیکش مطرح نکردم یه تاپیک جدا زدم که بچه ها هرکدوم بلدن راهنماییم کنن.خیلی ممنونم

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,384 بار در 456 ارسال
    Trance
    Tiesto
    میکس اسمش اسونه-اگه به ساختار اصلیه ی اهنگ صدمه نزنه میشه 1 کارایی کرد مثلا اکثرا ترکا با بیس شروع و تموم میشه-میتونی افکتای اصلی رو بندازی رو اهنگه قبلی بعد با سمپل یا جایی که خود اهنگ به نظرت مناسبه بری ترک بعدی-البته 100000000000000 نوع هست و میشه کار کرد

کاربر زیر از allure عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,384 بار در 456 ارسال
    Trance
    Tiesto
    اگه هم منظورتم اینه تایمه ترکا یکی باشه-مگه میشه مثلا 20 تا ترک همشون 1 تایم باشن-مثلا همشون 6/45-اونیم که من گفتم برا زمانیه که خودت بخوای 1 کم تایمشو کم کنی یا ترکا بهم بیان 1 کم دس کاری کنیش

کاربر زیر از allure عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,078 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    هیچ محدودیتی نداره عزیز، هر جور میدونی قشنگ تر میشه کار کن، میخوای 2 دق از یه آهنگ بزار بعدی رو 7 دق بذار

2 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان