کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آموزش لیزری کردن صدای خواننده و ویرایش و کارهای دیگر برروی وکال با نرم افزار معروف Autotune

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

آموزش لیزری کردن صدای خواننده و ویرایش و کارهای دیگر برروی وکال با نرم افزار معروف Autotune

سلام

امروز یه جایی یکی این آموزش رو گذاشته بود و من گفتم چی ازین بهتر

حتما یادتونه حدود 4 سال پیش چه جو تو موسیقی پاپ ایران شکل گرفته بود که هر ننه قمری پا میشد میومد خارج می شد و بعد صداش رو تیون می کردن یا به اصطلاح اون زمان لیزری می کردن

پارسال تابستون که رفتم استودیو دیدم بر خلاف تصورم که خیلی لیزری کردن فرآیند پیچیده ایه اون قدر هم پیچیده نیست(البته پیچیده هست خدایی ها:124

ولی کل فلسفه کارش اینه که خواننده رو یه گامی می خونه و با این نرم افزار همون صدا رو به یه گام دیگه هم انتقال میدن که این انتقال اون صدای لیزری مانند رو ایجاد می کنه! (همچین چیزایی خودمم اون موقع ها می پرسیدم خوب تئوری یادم نمیدادن و می گفتن فقط نگاه کن چیکار می کنیم و من اینطوری برداشت کردم واسه خودم)

حالا حرفای من مهم نیست مهم اینه که این آموزش ویدیویی به نظر من بسیار بسیار مفید (مخصوصا برای کسایی که میخوان کار وکال بکنن) همه این کارا توضیح میده

بفرمایید

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Groove3 Auto-Tune EVO Explained TUTORiAL-DYNAMiCS

Officially authorized by the makers of Auto-Tune, Antares Audio Technologies, this collection of video tutorials will leave no Auto-Tune EVO questions unanswered. “Auto-Tune EVO Explained” is shown with the new Auto-Tune Evo as well as Auto-Tune 5 and covers every feature and function that Auto-Tune has to offer.

You'll learn both Auto and Graphic Modes, setting up Auto-Tune in your favorite DAW, as well as tips and tricks on how to achieve today’s popular “over-tuned” vocal effects. You'll know how to tune vocals and other instruments like a pro after watching this series.

Product Hightlights
    23 tutorials / Almost 3 Hours of total runtime
    For all beginner to intermediate Auto-Tune Evo and v5 users
    The only Auto-Tune tutorials officially authorized by Antares
    Simple to use video control interface for Mac & PC

کد:
    http://www.filesonic.ch/file/4076925905/Groove3.Auto-Tune.EVO.Explained.TUTORiAL-DYNAMiCS.rar

مستقیمش

8 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    Trance
    DJ Aligator
    مرسی از زحماتتون
    ولی لینکش که خرابه!

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,725 بار در 18,040 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط vbbazar تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    مرسی از زحماتتون
    ولی لینکش که خرابه!
    تو کل نت فقط همین دو لینکش سالمه :

اکسپرس لیچ بالا نمیاد که مستقیمش کنم برات!

4 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    Trance
    DJ Aligator
    ممنون
    تونستم دانلودش کنم.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 23 بار در 19 ارسال
    Trance
    Activa
    دوستان لینک سالم از این ویدیو ندارید؟