کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: Solarstone Presents: Pure Trance 3 (Mixed By Solarstone & Bryan Kearney) | 2014

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone

Solarstone Presents: Pure Trance 3 (Mixed By Solarstone & Bryan Kearney) | 2014

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Artist: Various
    Label: Black Hole
    Catalog: BLACKHOLECD122
    Released: 27.10.2014
    Type: Compilation
    Style: Electronic, Trance

Tracklist

1. Liam Wilson - Set In Stone (Solarstone Retouch Edit) 5:22
    2. Solarstone - Dark Assassins Heart (Edit) 4:57
    3. Simon Templar - To The Stars (Pt. I) 7:57
    4. Jam & Spoon - Odyssey To Anyoona 10:00
    5. Silvermine - Flying (Solarstone Pure Edit) 5:26
    6. Solarstone - Shield (Pt. I) 4:42
    7. The Thrillseekers - Find You (Radio Edit) 3:26
    8. Artur - Rays (Solarstone Retouch Edit) 5:16
    9. Gai Barone - Mr. Slade (Solarstone Pure Edit) 5:44
    10. Dan Stone - Kito (Original Mix) 7:11
    11. Driftmoon - Summerstone (Edit) 5:20
    12. Alex M.O.R.P.H. - Sacred Heart (Micro Edit) 2:53
    13. Sied van Riel ft. Alicia Madison - Gravity 7:11
    14. Sied van Riel & Standerwick - In A Perfect World (Solarstone Pure Edit) 5:50
    15. Adam Ellis - Aulus (Edit) 4:13
    16. Orkidea - Purity (Sneijder Remix Edit) 4:31
    17. Ecano - Run (Z2 Vs. Neptune Project LSD Mix) 10:07
    18. Alex Di Stefano - Escape From The Past (Original Mix) 7:17
    19. Mark Leanings - Dropshot (Sam Jones Remix Edit) 3:24
    20. Will Atkinson - Harvester (Edit) 3:32
    21. Sam Jones & Rhys Thomas - The End (Edit) 3:35
    22. Mark Leanings - Inverter (Edit) 3:29
    23. John O'Callaghan - The Saw 6:55
    24. Aly & Fila vs. Sneijder - Full Throttle (Album Mix) 3:19
    25. James Rigby - Night Owl (Edit) 3:39
    26. Paul Denton - Zonked (Original Mix) 7:18
    27. E-Clip vs. Symbolic - Live Your Life (Original Mix) 8:20
    28. Arctic Moon ft. Noire Lee - Revolution (James Rigby Radio Edit) 4:33
    29. Darren Porter - The Oracle 6:16
    30. Liam Wilson - Impression (Edit) 3:42
    31. The Noble Six vs. Chris Metcalfe - Ocean Avenue (Original Mix) 7:20
    32. Warren Adam - Air Punch (Edit) 3:46
    33. Aly & Fila with Ferry Tayle - Nubia (Album Mix) 4:16
    34. Sam Jones & Will Rees - Oversight (Edit) 3:15
    35. Bryan Kearney - The Things We Should Say (Edit) 3:25
    36. Fred Baker - Rebirth (Adam Ellis Remix Edit) 3:46
    37. Plumb - Need You Now (How Many Times) (Bryan Kearney Radio Edit) 4:19

38. VA - Solarstone Presents Pure Trance 3 Mixed By Solarstone 77:50
    39. VA - Solarstone Presents Pure Trance 3 Mixed By Bryan Kearney 78:27

rusfolder.com/42097157 - Mixed / 320
    ul.to/ue9i3j34 - Mixed / 320
    rusfolder.com/42097158 - UnMixed / 320
    ul.to/jsb2g58i - UnMixed / 320

320 Mix & Unmixed

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده بعد از چند ثانیه، F5 بزنید )

ویرایش توسط vahid00742v : 2014/10/27 در ساعت 03:56 AM

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 5,580 بار در 1,132 ارسال
    Trance
    Craig Connelly
    اقام اقام " اقام اقام

3 کاربر زیر از andy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,009 بار در 303 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    حرف نداره کارا سولار

3 کاربر زیر از Hardwell عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,625 بار در 155 ارسال
    Trance
    Dave202
    دوستان این مجموعه 2 تا بونس ترک داره،اگه امکانش هس اونارم بزارید.

3 کاربر زیر از mhsmusic عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 30,954 بار در 2,810 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhsmusic تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دوستان این مجموعه 2 تا بونس ترک داره،اگه امکانش هس اونارم بزارید.

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده بعد از چند ثانیه، F5 بزنید )

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,926 بار در 1,261 ارسال
    Others
    Solarstone
    واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اای الفرااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااررررررر...حاج آقا سولاریان

5 کاربر زیر از NFS عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,111 بار در 638 ارسال
    Trance
    Signalrunners
    مثل همیشه فوق العاده ، محشر ، معرکه!

4 کاربر زیر از ::Mohammad:: عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone
    با توجه به احترام ویژه به عاقا ریچارد ، منم نظر خودم میگم به این اثر ارزشمند و گران قدر

اول اینکه به میکس کردنه ترک هاش که 10/10 میدم، زشته یعنی بخوام 1 صدم کم بدم .....

بعد از چندین بار گوش کردنه میکسش این نظره منه :

1. Liam Wilson - Set In Stone (Solarstone Retouch) هر وقت این ترک رو گوش میکنم ، هی یاده کامپ قبلیش (Pure2 ) می افتم که ترک اوله اون میکس رو خیلی خیلی دوس داشتم ، یه ریمیکس از Winkee بود ، و اینه 138 درجه آهنگ رو جلا داده بود بهش ، از Adam Nickey بود فکر کنم ریمیکسش ، خلاصه اینکه شروع هر میکس خیلی خیلی مهمه برا شنونده ! من که خودم اون ریمیکس Winkee رو بیشتر پسندیدم تا این ! البته بی احترامی نمیکنم به میکس اقا سولار ! در مورد این ریمیکس هم صدای وکالش که ثانیه 30 شروع میشه خیلی تاثیر گذار و قشنگ ترش کرده ! کلا همچین صداهای ناله ای تو ترنس خیلی جواب میده :دی ملودیش دوست دارم بد نیست .... بهش 7.8 میدم

02. Winkee vs Solarstone - Dark Assassins Heart : بالا هم گفتم در باره Winkee ، الانم که ریچارد باهاش همکاری کرده، اصن گوش نکرده ترکو میشه فهمید قضیه چیه ! صدای وکال این مرد رو خیلی خیلی دوس دارم ! یادمه یه ریمیکس داشت ریچارد به نام We Cant Fly که از همین وکال استفاده شده بود اونم خیلی رلَست ! از این ترکش خیلی خوشم اومد 8.5 میدم بهش .

03. Simon Templar - To The Stars (Pt. I) یه ترنس متفاوت ! جز بهترین های امسال حساب میشه ، اون ترک قبلیش Meltwater هم دیوونه کرده بود منو ، در ضمن خیلی میچسبه تو جاده گوش کنی ، انرژیتو خالی میکنه بدجور ، کلا چون ترکه متفاوتی هستش ، و اینکه تغریبا مثه Melotrance یا Pure Trance این هم بنظرم میشه روش یه اسمش گذاشت .... متفاوته! بهش 9 میدم . معلومه بدجور رو مخه ریچارد هم هست :دی

04. Jam & Spoon - Odyssey To Anyoona: اینکه باز اشتباه خورده !!!! اصن چه ربطی به این میکس داره ؟ کی این ریلیز کرده پر اشتباهه ! اسم میکس ها هم اشتباه خورده !اصن همچین ترکی نداره این میکس اینم تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. فک کنم همین 2 تا بوناس که داره تو این میکس یکیش اینه حالا چرا تو ترکل لیسته سولار استونه ؟

05. Silvermine - Flying (Solarstone Pure Mix) :
    اوه اوه ! از این وکال ترنس های احساسیه !خیلی صدای خوبی داره وکالش و اینکه با آهنگ بدجور میخونه ....اونجا که میگه Never Go , Never Go اوجه آهنگ اونجاس و به شدن احساسی! احساس میکنم ریچارد دست کاریش کرده خیلی خوب شده ! الان این جمله قبلیه منو خوندین ؟ همون ترکی که اشتباه شده بود رو گفتم ! تعجب کردم اینکه توش Pure داره ! چرا اسم سولار نیست توش ! 8.5 میدم بهش اینم خوبه ...

06. Solarstone - Shield (Pt. I) : اینو بگم که فکر نکنید ریچارد رفته از سایمون کپی کرده اسم نوشتنو ! (Part I) قبلا خوده ریچارد داشته همچین ترکی که جلوش همچنین کلمه ای رو بنویسه ! سری اول که داشتم میکس رو گوش میدادم بدون اینکه ببینم اسم آهنگ چیه یاده Solarcoaster افتادم ! دیگه حرفی میمونه ؟ خیلی خوبه چه ملودی داره خدایا ! ، اصن از همه لحاظ خوبه این آهنگ چه انرژی چه احساس ! گفتم این آهنگ کاره خوده ریچارد نباشه 100% دستی برده توش ! 9.5 میدم بهش \;

07. The Thrillseekers - Find You: "پیدا کردنت ! " میشه قشنگ نباشه ؟ خوب البته نظر شخصی من درباره این ترک میگم .... 2 تا آهنگی که قبلا ساخته استیو یکیش Song For Sendai بود یکیش This is All We Have ! من بنظرم از این 3 تا چون از به جنس صدا استفاده کرده توش (29:10) ، بنظرم This is .... رو بین این 3 تا دوس دارم ، بعد Song for sendai .... بعد Find You ! به این ترکش هم 8 میدم .

08. Artur - Rays (Solarstone Retouch) : اینم چقدر شبی ترکه Shield ـش شده ! ولی خوب دیگه چیزی نمیشه گفت خیلی خوفه ! 8.2

09. Gai Barone - Mr. Slade (Solarstone Pure Mix) : اوه اوه ! پسر عجب چیزه دارکی شده این ! خیلی خفن شده لامصب ... خیلی رمزآلودو خوبه ، عجب لیفتی میکنه آدمو ! ریچارد خدا بگم چیکارت نکنه
    این چیه آخه ! اولین کسی که فاتحه بفرسته واست منم مَرد ! خیلی شیک شده ترکش 9 میدم بهش

10. Dan Stone - Kito : خوب از این ترک یه خورده به Club Mix تمایل داره ، چیزه خاصی نداره ولی خوشم میاد ازش پر انرژیه 7.5 Dan Stone ـم بازی داده ریچارد فقط همین :دی

11. Driftmoon - Summerstone این ترک رو نمیدونم قبلا کجا شنیدم ؟ تو رادیو شو کسی فک کنم شنیدم اگه اینطوری نباشه که ملودیش جدید نیست .... ترکه بدی نشده ولی باز چیزه خاصی نداره ولی باز دوسش دارم اینم 7.8

12. Alex M.O.R.P.H. - Sacred Heart بَه بَه ! اصن میکسو گوش کرده باشین دقیقه 54:18 رو گوش کنید اصن وارد ترک الکس میشه چه انرژِ میده به میکس ! خیلی خوفه این آهنگ عاقااااااا ! الکسم مثه ریچارده کافر نشده نسبت به ترنس ! خالصه خالصن .... هیچ حرفی واسه گفتن نداره این ترک ! وکالم بهش اضافه کرده که ، خیلی استثنایی شده آهنگ مرحبا ! 9.5 میدم ، عاشقشم مَرد !

13. Sied van Riel featuring Alicia Madison – Gravity (Acapella) باز که اشتباهه ! اینم وجود ندار داخل میکس که !!!! فاز ؟ اصن ترک بعدی الکس معلومه Pure Mix ـه ! فک کنم همین 2 تا بوناس که داره تو این میکس یکیش اینه حالا چرا تو ترکل لیسته سولار استونه ؟

14. Sied van Riel & Standerwick - In A Perfect World (Solarstone Pure Mix) یا جده سید سولار ! عجب چیزیه ! یا ریچارد یا سولار ! مارا دریاب ! خوشم میاد Pure mix هاش یه نواخت نیست ! عجب انرژی میده پسر خیلی خوبه این مکسشم بهش 9.2 میدم

15. Adam Ellis - Aulus اینو قبلا گوش کرده بودم نسبت به کارای قبلیش چیزه جدید تری نداشت ، 7.5 میدم .

16. Orkidea - Purity (Sneijder Remix) اینم یه نموره به قولی چاشنی سای داره داره توش ، دوسش دارم بد نیست ، 8 میدم

17. Ecano - Run (Z2 vs. Neptune Project LSD Mix) خیلی دوس داشتم ببینم این میکس نپتیو پراجکت چطوری شده تو کار ! چون اون ریمیکسش از Pink Floyd رو هنوز تو کفشم ریلیز نشده |: اینم خوب شده 8.2 میدم

به خوده آلبوم بعنی انتخاب ترک ها ، 9 میدم از ورژن قبلیش پیشرفت داشت ....

میکس Bryan Learney هم بمون واسه بعد

خوب مردگان متحرکمون دانلود شد تو این مدت بریم نگا کنیم

12 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Solarstone
    چند تا والپیپر با کیفیت از PureTrance مناسب گوشی هاتون آپلود کردم ،منتها اینایی که میبینید پیشنمایشه و با کیفیت نیست ! اینایی که آپلود کردم هم کیفیت اصلیه هم تعدادش بیشتره

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

10 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Solarstone
    مصاحبه روزنامه Dj News Magazine از ریچارد در مورد این اثر
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

چند روزه رو میکس برایانم قفلم :\

7 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین